Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

RAM - PROCEK - KARTA


kruker91

Rekomendowane odpowiedzi

To nie wiem, może masz coś zjebane w kompie i ja Ci nie powiem co xD Teraz masz taką samą kartę jak ten Twój kumpel, lepszego procka i lepszy RAM, a nadal gorzej niż u niego. Napisz na forum.benchmark.pl tak jak Ci mówiłem to Ci pomogą, tam siedzi po 3000 osób "online w ciągu ostatnich 15 minut". Masz cały dział o diagnostyce błędów i awarii. 

 

Co do szybszego kopiowania na kompie to zależne jest od dysku i jego prędkości, więc RAM Ci tu chyba nie pomógł xD

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jeszcze mi się przypomniało, te swoje i kolegi fpsy porównywaliście na tych samych mapach i w tych samych trybach? Bo różne mapy różnie wpływają na ilość fps i czasem są całkiem spore różnice, tym bardziej w zależności od miejsca na mapie. Tryb też sporo zmienia, na turniejowym masz 9 graczy, a na TDM itp jest chyba około 20-30 graczy, a to też spora różnica.

 

Pobierz sobie tą mapę (kolega najlepiej dla porównania też) i zróbcie sobie test.

https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=500334237

 

Przyznam, że u mnie mimo że wyniki często różnią się nawet znacznie, to i tak nie na tyle żeby nie dało się tego porównać. Spadkami w dymnych na tej mapie się nie przejmuj, bo nie działają one tutaj na takiej zasadzie jak normalny dymny w grze i tu każdemu ostro fps leci w dół ;d

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Mam wszystko na maks wogole to zaskakujące  ;o chyba musze formata zrobic :< bo identycznie na csgo wchodze mam 200 fps i po 10 sekundach mam 80 i lagi a na metinie teraz wbijam jest pełno osob i wszystko plynnie 10-13 sekund i takie sciny ze nie da sie NIC!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...