Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

[Rozpatrzone] Podanie o admina SkriM


SkriM #ifszycho

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: SkriM #ifszycho

Ilość przegranych godzin na serwerze: 356h

Ilość godzin przegranych w CS:GO: 1.100

Wiek: 18 lat

Imię: Patryk

Steam ID: STEAM_0:0:145101146

Sprawny i działający mikrofon:Tak

Ile godzin dziennie poświęcasz na grę w cs'a: 2-3h zależy

Miałeś kiedyś u nas bana: Nie

Doświadczenie w adminowaniu: Brak

Umiejętność obsługi SourceMod:7/10

Umiejętność rozpoznawania cheatów:7/10

Czynny udział w życiu forum: nadrobi sie

Dlaczego miałbyś dostać admina: Nie działam impulsywnie, a potrafię zadziałać błyskawicznie.Grę w cs traktuje jako rozrywkę, i nie lubię kiedy któryś z graczy psuję zabawę pozostałym graczom. Chce zeby inni gracze mieli komfort gry i nie musieli sie denerwowac

Znajomość Regulaminu(1-10):8/10

Drobna pomoc pieniężna: cieżko ale cos sie znajdzie

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • VIP

Na wstępie chciałem zauważyć, że Skrim jest jedną z bardziej szanowanych osób przeze mnie na serwerze, braku aktywności zarzucić mu mu nie można. Faktem jest, że słaba aktywność na forum, ale wszystko da się nadrobić, nie każdy musi być niczym Mickiewicz i przelewać wszystko na "papier" :D

Wielkim plusem jest zarówno wiek jak i to, że jest przez większość, jak nie wszystkich stałych graczy naszego serwera rozpoznawalny.

Moim zdaniem można dać mu szanse, jak najbardziej na TAK :) 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Tak jak wyżej napisał @noskillPL skrim jest znany i szanowany na serwerze aczkolwiek na dzień dzisiejszy jestem na NIE.Jestem na nie dlatego że rekrutacja  została zamknięta na  zebraniu administracji.Moim zdaniem jest dość spora ilość adminów i jak na razie więcej nam nie potrzeba.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK.

Skrim to bardzo lubiany gracz serwera DD2, jest mega sympatyczny i zawsze chętny do rozmowy. Lubi się pośmiać, ma dystans do siebie i jest bardzo pomocny dla nowych graczy. O aktywności nie wspomnę, bo bije wszystkich na głowę :D. Tylko z AWP trochę słaby, ale to mało istotne Kappa

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Powiem tak.. @david może i sporo jest adminków u nas już, ale sporo z nich ma teraz okres taki, że nie często wchodzi na serwer z różnych powodów. Jedni mają pracę/ pracę za granicą, a reszta ma szkołe. Aktywność naszej kadry jest więc nieco zmniejszona, dlatego jestem skłonny przyjąć nowego admina ( a już na pewno Skrimka ). Jest okres próbny, więc zobaczymy jak się chłop sprawdzi w innej roli. A na serwie jest praktycznie codziennie :D 'Nolife' jeden Kappa

 

 

Podanie przyjęte na okres próbny miesięczny: od 16.09.2017r do 16.10.2017r   

Witamy gracza w naszych szeregach!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...