Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Mapy do wyrzucenia z puli - Arena 1v1


Ross

Mapy do wyrzucenia  

6 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Mapy do wyrzucenia (możesz wybrać kilka odpowiedzi) - pierw przeczytaj temat. Jeśli masz inne pomysły pisz w komentarzu.

    • am_ramps
    • am_publiclir_stronghold_v1
    • am_crashz_dust_v2
    • am_sewage
    • am_arena_gle
    • am_desert
    • któryś z trzech dustów/mustow wyglądajacych identycznie


Rekomendowane odpowiedzi

Siema,

to moja propozycja map nienadających się na 1v1. Założyłem nowy temat żeby każdy mógł się na ten temat wypowiedzieć, być może komuś podane przeze mnie mapy się podobają.

Dodałem ankietę wielokrotnego wyboru, a poniżej wypiszę uzasadnienia:

workshop/256877071/am_ramps - chyba najczęściej hejtowana mapa, duża i zrobiona tak, że wychylamy tylko czubek głowy by strzelić. Zdobycie fraga to przeważnie kwestia tego że w odpowiednim miejscu trzymamy celownik pod który wyjdzie nam przeciwnik ;p

 

workshop/295101080/am_publiclir_stronghold_v1 - mapa bardzo zależna od tego gdzie nas zrespi, przeważnie osoba zrespiona przy betonowym "bunkrze" ma przewagę nad osobą zrespioną przy skrzynce.

 

workshop/302869851/am_crashz_dust_v2 - mapa gdzie z respa do respa praktycznie nie da się zobaczyć przeciwnika. Dwie drogi po bokach gdzie trzeba się w sumie zrushować żeby się znaleźć i postrzelać. Dla mnie to trochę bezsens jeśli chodzi o samą ideę aimmapek.

 

workshop/305324927/am_sewage - Mapa gdzie można się zrespić wcelowanym w przeciwnika. Dodatkowo jest dość dużo przeszkód na drodze i również często gracze się rushują (o ile nie zabiją się z respa ;p).

 

am_arena_gle - (o ile nie pomyliłem nazwy ;d) dość mała mapa i dość dużo możliwości. Sprawdzając jedno wyjście nie widać kompletnie drugiego, przez co często gracze się rushują, myśląc że przeciwnik afczy/campi. Dodatkowo to wejście na górę jest często dość OP.

 

workshop/256161868/am_desert - dwie rampy bardzo blisko siebie, gdzie przeciwnik w każdym miejscu może pokazać piksel głowy i nas zabić. Niby każdy może tak grać, ale wtedy przeważnie wychodzi z tego remis, a to trochę bez sensu.

 

workshop/279708083/am_must2 lub workshop/319658440/am_dust2014 lub workshop/280544066/am_dust2 - te mapy są niemalże identyczne i moim zdaniem przynajmniej jedną z nich przydałoby się wyrzucić (najlepiej tą prześwietloną gdzie czasem nie widać jasno ubranego przeciwnika, nie pamiętam która to z tych trzech ;p). 

 

Piszcie co o tym sądzicie, może jakąś mapę ominąłem, a może z którąś z moich decyzji się nie zgadzacie. Trochę propozycji padło i jest to spora część z dostępnych map, ale pomysł jest taki żeby też dodać nowe mapy do serwera. Sam coś poszukam, ale jeśli macie jakieś pomysły na mapy nadające się do gier 1v1 to wrzucajcie tu w odpowiedziach, albo piszcie mi priv. 

 

PS. Czemu tekst się nie przerzuca automatycznie do drugiej linijki tylko pojawia się suwak? :D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Przydupas napisał:

Jeszcze inferno_banana - powód osoba która zrespi się od strony T, ma przewagę, bo może się skampić

Możliwość campienia to nie jest przewaga, bo campienie jest zabronione na serwerze. Na każdej mapie osoba która może się campić ma przewagę. Poza tym osoba która campi się po stronie Terro jeśli nie wyjdzie i doprowadzi do remisu to nie przejdzie na arenę wyżej tylko spadnie (CT jest broniącą miejsca). 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Ross napisał:

Możliwość campienia to nie jest przewaga, bo campienie jest zabronione na serwerze. Na każdej mapie osoba która może się campić ma przewagę. Poza tym osoba która campi się po stronie Terro jeśli nie wyjdzie i doprowadzi do remisu to nie przejdzie na arenę wyżej tylko spadnie (CT jest broniącą miejsca). 

Ja tu chciałem się popisać podobnym stwierdzeniem ale wszystko wyjaśniłeś :) 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Kubox napisał:

Jestem za wyrzuceniem każdej z podanych przez ciebie map. Sam za nimi nie przepadam i moim zdaniem, już dawno nie powinno ich być. Może z wyjątkiem ostatniej - jest dla mnie normalna :)

No ostatnia opcja to trzy mapy i usunąłbym jedną z nich bo nie potrzebnie są trzy prawie identyczne mapy ;p Często słyszałem jak ludzie narzekają, że mapa identyczna jak poprzednia, mimo że się zmieniało z dust2 na must2 xd 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Dodałem:

        "workshop/319603095/am_aztec2015" {}
        "workshop/279177142/am_aztec2" {}
        "workshop/366404528/am_locked" {}
        "workshop/450518725/am_stranded_v2" {}
        "workshop/387934831/am_towers2" {}

Macie jeszcze jakieś propozycje?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • 2 weeks later...

Witam serdecznie ^^

Mimo iż jestem nowy na forum, to jednak postaram się trochę poudzielać w celu ulepszenia serwerowni (trochę jednak na serwerze pograłem i chciałbym go trochę "zreperować", że tak to ujmę xD. Oczywiście wiem, że od tego jest administracja i przyjmę wszelką krytykę, jeśli pomysły wam sie nie spodobają). Wstępik mamy za sobą to teraz czas na propozycje.

Moim pierwszym pomysłem jest wprowadzenie pluginu łączącego serwer z platformą Youtube (mówiąc dokładniej - po wpisaniu komendy z linkiem do danego filmu, bądź frazą nawiązującą do niego uruchamia nam się dźwięk z owego "dzieła" (lub film, któremu najbliżej jest wpisanej frazie). Tutaj bardziej chodzi mi o muzykę - wiem, że gracze nie są upośledzeni i zawsze mogą sobie włączyć jakąś playlistę, ale jednak jest to fajne umilenie gry, gdy zwykłą komendą możemy włączyć sobie swój ulubiony utwór). Tutaj link dla tych, co bardziej chcą zagłębić się w ten temat: https://forums.alliedmods.net/showthread.php?p=2284832

Drugą z kolei propozycją byłaby możliwość zareklamowania serwera na różnych forach lub nawet nagrania reklamy na yt w celu małego zwiększenia swojej szansy na otrzymanie rangi administratora. Wyglądało by to tak, że osoba ubiegająca się o rangę administratora wcześniej mogłaby jeszcze zareklamować serwer na stronach do tego przeznaczonych (jeśli ten pomysł zostanie wprowadzony to sam osobiście mogę pofatygować sie o napisanie wzoru owej reklamy) lub po prostu pofatygowanie się o nagranie reklamy serwera i wrzucenie jej na yt. Ta opcja jak gdyby zwiększyła by nieco szanse na zdobycie Admina.

Jak na razie to na tyle - proszę o pozytywne rozpatrzenie moich propozycji

Pozdrowionka :D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

To pierwsze jest fajne no bo przecież każdy wie że taki Hedzio ma skilla global elity, a ma silvera 

Drugie: był plugin na Deathrunie i dość często się bugował ;/

Trzecie: to z kolei jest totalnie bez sensu :)

 

Dla tych co się dziwią czemu się wypowiadam: Tak gram na arenkach XDD

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na to teraz patrzę to trzecie jest faktycznie bez sensu xD 

Z kolei pierwsze to no cóż - silver to za niska ranga, jednak co ma ranga do spelniania swoich obowiązków jako administrator? Moim zdaniem administrator powinien być przed wszystkim rozgarnięty w swojej robocie. Oczywiście mogę się mylić - jestem tylko graczem ^^

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze - po czym innym masz ocenić typowego randoma co zagrał sobie 35h na serwie i składa podanie? Nie ważne jaka ranga, ale ma odróżniać cheatera od dobrego gracza, a ranga to jedyne odwzorowanie jakiejkolwiek znajomości gry. 

Drugie - obojętnie

Trzecie - jakbym składał podanie i ktos by mi kazal latac z reklamami to bym poszedl od razu na inna serwerownie xD

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tą trzecią opcje dałbym bardziej cos w stylu "dla chętnych". Na niektórych serwerach ta opcja jest obowiązkowa co faktycznie jest niedorzeczne.

A co do progu MG1 to sam mam aktualnie g2 (kiedyś g4, ale przerwa i spadek formy) i potrafie odróżnić cheatera od czystego skilla.

No cóż, to mój pierwszy taki oficialny post na forum i chciałem się tylko troszku wykazać ;/ 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Doozleł napisał:

A co do progu MG1 to sam mam aktualnie g2 (kiedyś g4, ale przerwa i spadek formy) i potrafie odróżnić cheatera od czystego skilla.

Tylko że każdy kto przyjdzie na forum składać podanie napisze że potrafi odróżnić cheatera od czystego skilla i na logikę tak jest, tylko że codziennie (przynajmniej na arenach) się ludzie wyzywają od cheaterów. Wyobraź sobie, że jeden z tych wyzywających od cheaterów każdego kto go zabije byłby adminem ;)

Musi być jakiekolwiek kryterium odnośnie umiejętności gracza i znajomości gry. Najprostsze to ranga, bo można od razu sprawdzić. Moim zdaniem wymagania na admina są i tak strasznie niskie, więc z tą rangą to tym bardziej nie przesadzajmy ;p

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Ross napisał:

Tylko że każdy kto przyjdzie na forum składać podanie napisze że potrafi odróżnić cheatera od czystego skilla i na logikę tak jest, tylko że codziennie (przynajmniej na arenach) się ludzie wyzywają od cheaterów. Wyobraź sobie, że jeden z tych wyzywających od cheaterów każdego kto go zabije byłby adminem 

W sumie racja, dość często spotykam sie z takimi sytuacjami, gdzie ktoś kogoś zabije i od razu jest obrażany od cheaterów (najczęściej tak jest na turniejach - do gier mam taki niefart, że dość często mam tak, iż gram lepiej od ludzi mających rangę wyższą ode mnie [lecz nie zawsze xD]).

Kiedyś sam miałem taki nawyk (gra w csa od 14 roku życia nie jest niczym dobrym .-.).

Czasem zależy to też od poziomu rozgarnięcia gracza, a nie od samej rangi, ale rozumiem twój tok rozumowania :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zależy głównie od rozgarnięcia, ale jak podanie składa randomowa osoba to nie wiesz na ile jest rozgarnięty. Nawet jeśli całe swoje 35h rozegrał przy Tobie na serwerze i z nim rozmawiałeś, to nadal nie znaczy że jest ogarnięty ;P Dlatego muszą być jakiekolwiek kryteria i wymagania. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy rozgarnięty to może jeszcze tak, ale czy na tyle rozgarnięty, żeby rozpoznał gracza z wspomagaczami to już nie wiadomo xD W każdym razie przyznaję ci rację, bo faktycznie nie wiadomo na kogo się trafi. Punkt 1 do kosza D:

Przy punkcie drugim się utrzymuję, bo to naprawdę całkiem fajna opcja, a trzecia dla chętnych w celu zwabienia większej ilości graczy.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do drugiego pomysłu to y ten no, masz szift+tab gdzie pokazuje Ci się zakładka steam, wchodzisz w przeglądarkę i tam masz youtube xD Napisałeś, że w tym pluginie trzeba by coś wpisać i wrzucić link z yt do utworu, a żeby wziąć link będziemy wchodzić w przeglądarkę i go kopiować xD Skoro już wejdziemy w tą przeglądarkę to po co kopiować ten link, wychodzić z niej i wklejać go w grze, skoro można po prostu zostawić ten youtube z przeglądarki? Jest szybciej i bardziej intuicyjnie + nie trzeba nic wgrywać na te serwery, które i tak działają trochę jak postawione na ziemniaku xD 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, zależy kto ma jakiego neta xD Bo jak się mieszka na wsi z mobilnym internetem od Orange'a, który co chwile ma awarie to kurcze trudno jest włączyć nawet głupią muzykę podczas grania na serwerach .-. A taki plugin to po prostu wygoda, już nawet nie trzeba kopiować bezpośredniego linku tylko wystarczy wpisać zwyczajną frazę nawiązującą do muzyki, której chcielibyśmy posłuchać.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda
6 hours ago, Doozleł said:

Wiesz, zależy kto ma jakiego neta xD Bo jak się mieszka na wsi z mobilnym internetem od Orange'a, który co chwile ma awarie to kurcze trudno jest włączyć nawet głupią muzykę podczas grania na serwerach .-. A taki plugin to po prostu wygoda, już nawet nie trzeba kopiować bezpośredniego linku tylko wystarczy wpisać zwyczajną frazę nawiązującą do muzyki, której chcielibyśmy posłuchać.

Jest wygodnie tylko tak jak pisałem tego typu plugin buguje się dość często + źle zrobiony nie będzie działał poprawnie więc w mojej opinii serio jest lepiej wejść w ten shitf tab

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...