Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Skarga na admina Darkside


Knub1k

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżonego admina: [FFA] Darkside
Mapa, na której miało zajście:Overpass
Czas i data zajścia:09-29-17 20:01
Demka/Screeny: Brak
Minuta mapy: Brak
Treść skargi: Dostałem bana bez powodu na 7 dni. Jak wszedłem na forum to było napisane że dostałem za Multi hacka jak miałem w nilu tylko CSHacked.pl a Pan Darside myślał raczej,że coś mam .

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Ta skarga jest co najmniej śmieszna gościu. Po pierwsze pisałem tobie, że masz zmienić tag Drużyny. Po drugie, kużwa myślisz, że reklamując cheaty do gry jesteś niewinny? Po trzecie gdzie są oskarżenia wobec mnie? hmm a może ty składasz podanie o UB? UB nie dostaniesz to jest pewne, a co do skargi to nie ma podstaw do ukarania mnie ;) To że dałem za "multihacka" nie znaczy, że cie o niego podejrzewałem. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rusek szanujmy sie. co on reklamowal? xd? cshacked? jak juz chcesz cheaty to platne ogarniasz a nie sciekowe z neta. po 2 moze i mu mowiles, ale jak on ma to w trakcie rozgrywki zrobic ( chodzi mi podczas trwania rundy). Z tego co wiem ADMIN moze tez zmienic nick, no chyba ze jest leniwy :) przyklad moge podac jak elis sie bawi z szakalem

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda
5 godzin temu, ДаркСидэ212ПЛ napisał:

Ta skarga jest co najmniej śmieszna gościu. Po pierwsze pisałem tobie, że masz zmienić tag Drużyny. Po drugie, kużwa myślisz, że reklamując cheaty do gry jesteś niewinny? Po trzecie gdzie są oskarżenia wobec mnie? hmm a może ty składasz podanie o UB? UB nie dostaniesz to jest pewne, a co do skargi to nie ma podstaw do ukarania mnie ;) To że dałem za "multihacka" nie znaczy, że cie o niego podejrzewałem. 

"To że dałem za multihacka nie znaczy, ze cie o niego podejrzewałem." ?? XDDD 

Typie patrz co Ty piszesz. Jeżeli banujesz bez podstaw i PEWNOŚCI że on ma hacki to co z Ciebie za admin ??

To tak ja byś powiedział "dam mu bana bo mnie wku*wia"

Zastanów się 2 razy zanim zbanujesz

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Teraz, Czesti napisał:

"To że dałem za multihacka nie znaczy, ze cie o niego podejrzewałem." ?? XDDD 

Typie patrz co Ty piszesz. Jeżeli banujesz bez podstaw i PEWNOŚCI że on ma hacki to co z Ciebie za admin ??

To tak ja byś powiedział "dam mu bana bo mnie wku*wia"

Zastanów się 2 razy zanim zbanujesz

I tutaj się zgodzę, można spokojnie to nazwać "bezpodstawnym" banem.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zmienił bana na spam + reklamę cheatów, za co permik się należy i po sprawie by było :D 

Jedynie co to można skargę przyjąć za nieprawidłowy powód bana jeśli faktycznie nie czitowałeś co można na demku sprawdzić, ale z drugiej admin nie jest nieomylny...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...