Jak kupić VIPa - klik

Ustaw naszą tapetę! (Nowa tapeta świąteczna) - klik

Whiskey

[Rozpatrzone] Podanie V2 by WhiSkeey

9 postów w tym temacie

• Nick na serwerze: WhiSkeey

• Ilość przegranych godzin na serwerze:197

Ilość godzin przegranych w CS:GO: 1217

Imię:Mikołaj

Steam ID:STEAM_1:0:93140769

Sprawny i działający mikrofon:Tak

Ile godzin dziennie poświęcasz na grę w cs'a: Zależy od dnia

W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):W roku szkolnym w dni robocze to tak 1-2h a w weekendy 3-7h

Miałeś kiedyś u nas bana: Nie

Doświadczenie w adminowaniu: Byłem adminem na upadłej już sieci serwerów

Umiejętność obsługi SourceMod: 5/10 ale nie widze problemów żeby się doszkolić :)

Umiejętność rozpoznawania cheatów: Posiadam :)

Czynny udział w życiu forum: Jak najbardziej

Dlaczego miałbyś dostać admina: Chciałbym pomóc obecnej administracji w ogarnianiu serwera. Pozatym uważam się za osobe miłą i nie przeszkadzającą innym w grze :) Często są sytuacje że jakieś dziecko krzyczy przez mikrofon albo jest jakiś odpał a nie każdy admin ma akurat możliwość wejścia na serwer dlatego myślę że dodatkowa para rąk do pracy by się przydała :)

Znajomość Regulaminu(1-10):9

Drobna pomoc pieniężna: Vip na serwerze 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
28 minut temu, noskillPL napisał:

Zgadzam się z @Kubox , można dać szanse lecz będzie trzeba moim zdaniem lekko popracować nad zachowaniem na serwie :) Tak więc jestem na TAK.

Jakim zachowaniem? 

Ja go jeszcze nigdy nie widziałam żeby kogos wyzywał albo coś Kappa

na TAAAAAAAK ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

I to jest godny kandydat na admina. Gość jest mega sympatyczny i w dodatku gra na dość wysokim poziomie, więc na chillku rozróżni czitera od dobrego gracza. Oczywiście na TAK :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pamiętam kolegę jeszcze jak dość sporo grałem w cs'a. Sympatyczny, bardzo dobrze grający chłopak. Ma jakieś nie wielkie doświadczenie, które łatwo podszkoli. Jeżeli nie przyjmiecie tego podania, to stracicie bardzo dobrego gracza jak i człowieka. Jestem na TAAK.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Postanowiliśmy wspólnie, że damy ci szanse. Także witamy w gronie Administracji! Twój okres próbny zaczyna się jutro. Będzie trwać od 09.10.2017 do 09.11.2017  Powodzenia!

1qI1THT.png

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta