Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

sprzedam [S] Mysz Logitech G502 - gwarancja!


Ross

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

mam na sprzedaż mysz Logitech G502 Proteus Spectrum RGB.

Krótki opis (więcej można przeczytać pod linkiem wyżej):

Bardzo solidnie zbudowana, z dobrej jakości materiałów mysz gamingowa, profilowana dla osób praworęcznych. Mysz posiada najlepszy obecnie sensor na rynku (Pixart PMW 3360 w autorskiej wersji Pixart PMW 3366), z rozdzielczościami natywnymi aż do 12000 DPI. Aż 11 w pełni programowalnych przycisków (można przypisać makra, inne przyciski, kombinacje przycisków itp.), rozłożonych idealnie by nie przeszkadzały podczas gry, a jednocześnie były łatwo dostępne gdy chcemy kliknąć. Mysz ma możliwość zapamiętania aż 6 profili działających z technologią Plug&Play, dzięki czemu można zabierać ją ze sobą gdziekolwiek (na lany czy do babci) i nasze ustawienia są przypisane do myszy bez potrzeby instalacji oprogramowania. Jeśli mamy oprogramowanie to możemy tworzyć nieskończoną ilość profili do gier. 

Pooling rate: do wyboru 125Hz, 250Hz, 500Hz, 1000Hz. Można zmieniać w dowolnej chwili.

Max przyspieszenie tego sensora to około 7-8m/s. Raczej żaden człowiek nie wykona myszką ruchu szybszego niż 5-6ms/s więc jest to wartość w zupełności wystarczająca (póki co to najlepszy dostępny na rynku sensor na świecie).

Gumowane boki zapewniające pewny chwyt. Mysz idealna zarówno pod palm-grip jak i pod claw-grip.

Podświetlane logo oraz panel profili - RGB 16,8mln kolorów (podświetlenie stałe, pulsujące, przechodzenie między kolorami, możliwość wyboru szybkości przechodzenia między kolorami jak i szybkości pulsowania, możliwość dopasowania jasności podświetlenia, wyłączone). Dodam, że podświetlenie wygląda na prawdę bardzo dobrze (jest równomierne, nigdzie nie widać prześwietlenia jak w niektórych myszach).

Opcja free scroll - przykładowy film z youtube. Bardzo fajna opcja jeśli przeglądamy duże strony lub duże pliki.

Możliwość dostosowania wagi myszy (jak i samego rozkładu masy) - pięć ciężarków po 3.6g każdy z bardzo łatwą i szybką możliwością montażu/demontażu bez konieczności jakiegokolwiek rozkręcania myszy.

Możliwość dostrojenia sensora myszy do podłoża na jakim będziemy ją używać - na podkładkach raczej nic to nie daje, ale jeśli ktoś używa samego blatu, szklanego biurka czy nawet wielokolorowej podkładki gdzie słabsze sensory mogą się gubić, to ta opcja może być przydatna. 

Kabel w oplocie, ale nie jest sztywny (rzadko pleciony) przez co jest elastyczny, jednocześnie zachowując dodatkową wytrzymałość jaką daje oplot.

Wysokość: 132mm

Szerokość: 75mm 

Głębokość: 40mm

 

Mysz posiadam od 1 kiwietnia 2017 (trochę ponad 5 miesięcy), więc jest dość młoda. Mysz kupowałem w sklepie x-kom, gwarancja producenta to 2 lata (zostaje jeszcze ponad 1,5 roku). Posiadam czytelny paragon zakupu. Z tego co wiem to w x-kom działa też opcja paragonu internetowego, więc tym bardziej nie powinno być problemu z gwarancją nawet po zgubieniu paragonu papierowego.

Mysz nie ma żadnych rys, żadnych pęknięć i nigdy mi nie upadła. Wygląda jak nowa i działa również jak nowa. Sensor bez zarzutów, przyciski działają tak samo jak po zakupie. Kabel zupełnie nie zniszczony. Gumy po bokach nie są wytarte, nawet ślizgacze (oryginalne) moim zdaniem wyglądają bardzo dobrze (korzystałem zawsze z podkładki materiałowej).

Posiadam oczywiście komplet oryginalnych ciężarków wraz z oryginalnym etui, oraz oryginalne, niezniszczone opakowanie. Dodatkowo instrukcję itp (wszystko co było w pudełku gdy je otwierałem).

 

Informacje dodatkowe, zdjęcia czy nawet krótki filmik - w prywatnej wiadomości.

Kontakt: Priv na forum, lub na profilu steam - link podany tutaj na forum (warto napisać komentarz na profilu o co chodzi, bo często nie przyjmuję zaproszeń od nieznajomych ;p).

A no i najważniejsze - cena! Do uzgodnienia podczas prywatnej rozmowy. Oczywiście sprzedaję poprzez allegro bez żadnych problemów. Dodam tylko, że na terenie Wrocławia będzie taniej, mi odchodzi prowizja jaką pobrałoby mi allegro za wystawienie przedmiotu, więc mogę dać jeszcze niższą cenę, a Tobie odpada jeszcze koszt przesyłki.

Pozdro, ROSS :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...