Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Unaban Paweł


szymonm3401

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:

Paweł 

 Twoje SteamID:

STEAM_1:1:176790657

 

Admin który cię zbanował:

 noskillPL

 

Powód bana:

Tego nawet ja nie wiem ani Jan Paweł II

podejrzewam  że płacz 12 latków  

Długość bana:

Na całe życie 

 

Godzina o której dostałeś bana:

15:24 10-24-17

 

Mapa na jakiej dostałeś bana:

Nowy Dust 2

 

Demko z mapy:

nie posiadam a na stronie z banami też go nie ma 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda
8 hours ago, szymonm3401 said:

Myślę że tylko admin który dał mi tego bana wie o ci chodzi. I w tym przypadku jego wypowiedź jest kluczowa.

Ja tobie nic o wypowiedzi na ten temat nie pisze ponieważ nie znam sprawy ale jednak szacunek dla osób zmarłych/świętych się należy dopisz przy następnym takim ŻARCIE świętej pamięci :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • VIP

Na wstępie chciałem przeprosić za brak wpisanego powodu, ban był za WH, faktem jest, że zgłoszenie o możliwym haxie dostałem od pewnego gracza, z przyczyn myślę jasnych, nie będę pisał, kto to był, ale stwierdzenie "podejrzewam  że płacz 12 latków" jest co najmniej nie stosowne w tym momencie, tak samo jak 'żart' o Janie Pawle II, któremu należy się szacunek, i jak już ktoś wyżej wspomniał.

Teraz przejdźmy do wyjaśnienia, jeśli pozwolisz, odpiszę parę istotnych rundek z demka poprzedniego z godziny 15:07, które oczywiście jest dostępne do pobrania.

Runda 24 - Wchodzisz na serwer

Pierwszy frag - smoke leżał na gali, Ty wyszedłeś wcelowany jakbyś był w 100% pewien, że tak będzie ustawiony gracz w pozycji kucającej

Runda 25 - Wychylasz wcelowany na mida, na taką pozycję, w której nikt praktycznie się nie ustawia, ja mając range MGII wiem jak powinienem wychodzić wcelowany na mida na pozycję, gdzie często się ktoś ustawia... Pierwszy frag na graczu, który skracał tunele w miarę normalny, lecz kolejny frag bardzo podejrzany, wychyliłeś na niego wcelowany, po czym wszedłeś na B nie sprawdzając żadnej pozycji, a infa nie było ilu przeciwników może być ma bsie, frag, który zdobyłeś z okna również podejrzany, gdyż ponownie wychylasz wcelowany na przeciwnika, do tego nie wiem jak tutaj wszedł ten headshot, ale tutaj można się przyczepić tickrate'u z demka

Runda 26 - 0 infa, że ktoś mółgł skrócić B, a Ty nie wchodzisz, jakbyś już wiedział, że ktoś tam będzie wcelowany, gdzie rundę wcześniej w tunel wchodziłeś jak do siebie, po tym jak gracz zginął z górnego tunelu, Ty  wchodzisz

Runda 27 - bardzo szybka reakcja na gracza, który przebiegał przez mida po czym niesamowity strzał w model, a właściwie w ścianę, za którą stał przeciwnik :)  

 

Na tym myślę zakończę swoją wypowiedź, wiadome jest, że ja jestem tylko człowiekiem i mogę się mylić, dlatego też poproszę resztę administracji o weryfikację moich podejrzeń, jeśli takowe opisanie Ci nie wystarczy, mogę poświęcić trochę więcej czasu na kolejne demko, na którym nastrzelałeś trochę fragów po czym dostałeś ode mnie bana, ale myślę, że nie będzie to konieczne :)

Przepraszam, jeśli wypowiedź wyda się trochę chaotycznie napisana, ale ogarniane na szybko z powodu napiętego grafiku, mam nadzieję, że wybaczysz :)

Ostateczną decyzję oczywiście pozostawiam opiekunom tego serwera, pozdrawiam serdecznie :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Kolego, kogo próbujesz oszukać? Ten LEM też nabijany na cheatach? 24 runda, kolego, ty masz aimlocka i wh. Obejrzałem sobie kolejne rundki i powiem tak, ban słuszny. Skoro masz też drugie konto, to liczę na banicję na ip, chyba że już taki jest nadany. 

Pozdrawiam cieplutko.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gołąb w zbożu kurwa i gra na pewniaka bo ma słuchawki i lata doświadczeń + dar od samego anubisa, a Wy się plebsy czepiacie bo gra lepiej od Was. Degradować tą administrację do adminów JB.

18 godzin temu, szymonm3401 napisał:

czekam na decyzje ludzi ponad mną :) 

Watykan już się Tobą zainteresował. Zobaczymy czy będziesz taki cwany.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • VIP

Pisząc " Oke. Ip do konkurencji ?" widzę, że pogodziłeś się ze słusznym banem i nie widzę sensu, żebym bezsensownie tracił czas na opisywanie kolejnego demka, gdzie na poprzednim widać podstawy do bana, jakimi są Twoje dziwne zachowania, moim, i jak widać nie tylko moim zdaniem grałeś na WH, nie trafiłeś na serwer, gdzie ludzie nie są w stanie odróżnić cheatów od dobrej gry. Wnoszę o zamknięcie tematu :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...