Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Podanie o Admina -✯♫ KuKi ♫✯


KuKi

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:

Wiek: no 16

Ranga: Bez zmian s2 (nie wzrośnie)

Steam ID: http://steamcommunity.com/profiles/76561198111591503/

Ilość godzin na serwerze: 56

Ilość godzin w CS:GO: 1,019

Znajomość regulaminu: Tak

Doświadczenie w adminowaniu: Tak

Miałeś u nas bana, jeżeli tak to podaj powód: Nie miałem

Ilość godzin w tygodniu ile możesz poświęcić na grę: Około 3 dziennie

Znajomość komend SourceMod: Tak 

Dlaczego powinieneś zostać adminem?: Adminów jest mało, na serwerze jest masakra, wbijam wtedy kiedy nie ma żadnych adminów spełniam wymagania, zależy mi na tym adminie, chce pomagać tutejszym adminom i ogarnąć serwer, jestem kulturalny, ludzie mnie znają

Sprawny mikrofon: Tak

Drobna pomoc pieniężna: No mogę pomóc

Wiem że i tak nie dostane tego admina... Mimo wszystko staram się.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to ponad tydzień mnie nie było i spodziewałem się wszystkiego, rozjebania serwerów, dojścia do władzy samozwańczych arenkowych przywódców, nawet że Dzagu naprawi dziurawe serwery w kambodży, ale że KuKi napisze 1237157 raz podanie na admina to bym nie wpadł xD

Nie chodzi tylko o rangę, bo to może być pojęcie względne, ale masz admina jeszcze na kilku innych serwerowniach, więc to wyklucza Cię w 101% z funkcji admina na tej serwerowni.

Także no, nie wiem po co pisać tyle podań skoro się nie spełnia podstawowych wymagań. Tak jak pisałem, nie było mnie przez ponad tydzień i nie mam pojęcia jak tam inni admini, ale wątpię żeby nagle nie było adminów na arenach bo jest ich tu bardzo dużo i nawet osoby spełniające wymagania musiałyby to robić jeszcze z zadatkiem żeby myśleć chociaż o próbnym :P Dlatego nie bardzo wiem po co pisać tyle podań jeśli się nawet nie spełnia tego minimum podanego w szablonie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Ross said:

W sumie to ponad tydzień mnie nie było i spodziewałem się wszystkiego, rozjebania serwerów, dojścia do władzy samozwańczych arenkowych przywódców, nawet że Dzagu naprawi dziurawe serwery w kambodży, ale że KuKi napisze 1237157 raz podanie na admina to bym nie wpadł xD

Nie chodzi tylko o rangę, bo to może być pojęcie względne, ale masz admina jeszcze na kilku innych serwerowniach, więc to wyklucza Cię w 101% z funkcji admina na tej serwerowni.

Także no, nie wiem po co pisać tyle podań skoro się nie spełnia podstawowych wymagań. Tak jak pisałem, nie było mnie przez ponad tydzień i nie mam pojęcia jak tam inni admini, ale wątpię żeby nagle nie było adminów na arenach bo jest ich tu bardzo dużo i nawet osoby spełniające wymagania musiałyby to robić jeszcze z zadatkiem żeby myśleć chociaż o próbnym :P Dlatego nie bardzo wiem po co pisać tyle podań jeśli się nawet nie spełnia tego minimum podanego w szablonie.

Znaczy no ja głównie pisałem podanie dlatego że miałem już trochę dość tej dżungli na serwerze ale szczęśliwie Squn przybiegł z pomocą. Poza tym już kilkanaście razy musiałem ogarniać serwer co często mi się udawało głównie przez to że gdy mówiłem że jestem adminem ludzie mi wierzyli.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, napiszę żeby też inni może jak przeczytają wiedzieli.

1. Adminów jest na arenach z 10 łącznie, jak nie więcej, z czego spokojnie 6 aktywnych. W porównaniu z innymi serwerami to już dużo, a i tak jak widzisz są chwile gdzie nie ma admina na serwerze, bo to tylko gra i nie zmieniamy się z grafikiem tak żeby 24/7 ktoś siedział. Nawet jak będzie 50 adminów na arenach to i tak będą momenty, gdzie żadnego admina akurat nie będzie online i znów ktoś przyleci pisać podanie, że chce zostać adminem bo żadnego nie ma i burdel...

2. Rozumiem że chciałeś ogarnąć ludzi, ale jakby akurat któryś z adminów wszedł na serwer podczas gdy się podszywałeś pod admina, to byś wyłapał bana.

3. Jeśli nie spełniasz wymagań i piszesz kolejny raz podanie na admina, to nie zdziw się jak dostaniesz bana na forum, bo to trochę przesada już..

4. Ja Cię mam w znajomych jeśli o steam chodzi, więc Ty mnie pewnie też, chyba tak to działa.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

23 hours ago, Ross said:

Dobra, napiszę żeby też inni może jak przeczytają wiedzieli.

1. Adminów jest na arenach z 10 łącznie, jak nie więcej, z czego spokojnie 6 aktywnych. W porównaniu z innymi serwerami to już dużo, a i tak jak widzisz są chwile gdzie nie ma admina na serwerze, bo to tylko gra i nie zmieniamy się z grafikiem tak żeby 24/7 ktoś siedział. Nawet jak będzie 50 adminów na arenach to i tak będą momenty, gdzie żadnego admina akurat nie będzie online i znów ktoś przyleci pisać podanie, że chce zostać adminem bo żadnego nie ma i burdel...

2. Rozumiem że chciałeś ogarnąć ludzi, ale jakby akurat któryś z adminów wszedł na serwer podczas gdy się podszywałeś pod admina, to byś wyłapał bana.

3. Jeśli nie spełniasz wymagań i piszesz kolejny raz podanie na admina, to nie zdziw się jak dostaniesz bana na forum, bo to trochę przesada już..

4. Ja Cię mam w znajomych jeśli o steam chodzi, więc Ty mnie pewnie też, chyba tak to działa.

No to ja też odpowiem :D 

1. No widzisz a ja przez 4 dni pod rząd od około 13 do 17 nie spotkałem żadnego admina. Rozumiem że macie życia prywatne i nie mam z tym problemu no ale serio? 4 dni pod rząd żeby nikogo nie spotkać... 

2. Nie wiem jak Ty to widzisz ale dla mnie podszywanie się było by wtedy kiedy bym np. Przyjął twój nick i mówił że jestem Tobą. A ja poprostu mówiłem że ja jestem adminem. Gdyby jakiś admin wszedł ale nie wszedł i nie mów mi o moim szczęściu ;) Według PWN podszyć się  podszywać się «podać się fałszywie za kogoś» Ja przyjąłem funkcje a nie twoje imię.

3. No właśnie już mi chyba `Fuzhou ツ groził że prędzej dostane bana niż admina XD 

4. Zauważyłem, nie wiem dlaczego ale nie mogłem Cię znaleźć.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, ✯♫ KuKi ♫✯ napisał:

2. Nie wiem jak Ty to widzisz ale dla mnie podszywanie się było by wtedy kiedy bym np. Przyjął twój nick i mówił że jestem Tobą. A ja poprostu mówiłem że ja jestem adminem. Gdyby jakiś admin wszedł ale nie wszedł i nie mów mi o moim szczęściu ;) Według PWN podszyć się  podszywać się «podać się fałszywie za kogoś» Ja przyjąłem funkcje a nie twoje imię.

Podszywanie się nie musi być imiennie pod daną osobę, może być też pod funkcję, której się nie ma. Masz to nawet napisane na sjp.pwn.pl do którego się tak odwołujesz ;)

"[...] stoi brak koncesji, niebotyczne stawki za kilometr i karalne podszywanie się pod taksówkarzy, czyli nieuczciwa konkurencja. - Co to, kontrola?! - dziwił się [...]"

"[...] bywa wesoło. Takie klasyczne dowcipy to dzwonienie do kogoś i podszywanie się pod dziennikarza, czy przyklejanie butów do podłogi - zdradza zawodnik." 

Ź: https://sjp.pwn.pl/slowniki/podszywać się.html

 

#wyjaśnione #mamoniesprzątajrosspozamiatał 

 

Pozdrawiam, Ross - najlepszy admin, który nawet edukuje bezpłatnie :) 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adminów nie jest mało - po prostu wchodzą jak ciebie nie ma. Taki Rossik był wczoraj na serwerze.

Co do podania to Neutral z przychylnością na Nie - głównie przez wzgląd na rangę i podszywanie się pod admina. Można uspokajać innych, ale szanujmy się.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda
Dnia 5.11.2017 o 15:53, SH4DY napisał:

Na NIE

zrozum że admina 1v1 musi mieć jakieś doświadczenie w cs go chodzi mi rangę :)

Nie ważne jaki serwer, Admin zawsze powinien mieć jakieś doświadczenie. Arenki swoją drogą. 

 

Dnia 5.11.2017 o 21:00, ✯♫ KuKi ♫✯ napisał:

No xd Walić opinie graczy liczy się wasza XD nie no może jednak będzie ten próbny jak poprosze XD (Proszę)

Opinia graczy, jest tak samo ważna, jak opinia Administracji. Nie siedzisz na serwerze dla Adminów, tylko dla całej społeczności. Ich zdanie powinno być bardzo szanowane. 

 

Dnia 6.11.2017 o 14:58, Ross napisał:

Nie chodzi tylko o rangę, bo to może być pojęcie względne, ale masz admina jeszcze na kilku innych serwerowniach, więc to wyklucza Cię w 101% z funkcji admina na tej serwerowni.

 W podaniu nie ma o tym mowy, ale jeżeli to prawda, faktycznie podanie nie ma sensu. 

 

Dnia 6.11.2017 o 19:37, Ross napisał:

1. Adminów jest na arenach z 10 łącznie, jak nie więcej, z czego spokojnie 6 aktywnych. 

Tutaj niestety cię zmartwię. Graczy z uprawnieniami Admina jest 5

  • ROSS - ty masz szczęście, bo wchodzisz. Nie ma się do czego przyczepić.
  • Squn - ostatnio gra przeważnie tylko w GTA. Wchodzi na zawołanie
  • Lavish - kolega chyba zapomniał o funkcji. Ostatnio był 28.10. 
  • Veengar - w tym tygodniu na serwerze nie spędził nawet godziny
  • Kubox - wchodzę codziennie, przynajmniej się staram

Innych adminów nie ma. Dżagu się nie liczy. Wchodzi rzadko. Fuzu też się nie liczy. Więc co by nie powiedzieć,  przydałby się ktoś do pomocy. Mówię ogólnie, nie koniecznie o Kukim. 

Ja też na razie jestem na NIE.

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • 2 months later...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...