Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

[Rozpatrzone] Podanie o rangę administrator na serwerze 1 vs 1


Kaczor69

Rekomendowane odpowiedzi

Ehehe A więc tak nazywam się Wojtek mam 16 lat xD nie no  w takich sprawach trzeba być poważnym 
Nik:KaczoR
Wiek:16
Czas który poświęcam w ciągu tygodnia na grę :  3/5h przeważnie dziennie 
Miałeś kiedyś u nas bana: Nie
Doświadczenie w adminowaniu: Ogółem miałem wiele serwerów  ale nie w CS:GO
Umiejętność obsługi komend SourceMod: brak
 Dlaczego miałbyś dostać admina: Wszystko opisane jest niżej :)
 Czy jesteś adminem na innym serwerze Globalelite.pl: Nie
Znajomość Regulaminu: 9,5/10
Drobna pomoc pieniężna: Oczywiście gdy będzie potrzeba 


A więc tak składam podanie o administratora serwera globalelite Arena 1 vs 1 ponieważ gram od jakoś kilku dni  codziennie i mam dość uciszania lub opowiadania pisma świętego serwera "regulamin".

Więc tak jestem graczem Counter Strike od wielu lat ale co was to interesuję bo administrator nie musi graćdługo w CS
znam regulamin Z dokładnościami :).
komend serwerowych się jeszcze ucze ale jestem typem człowieka co szybko się uczy więc napewno szybko je postaram się zrozumieć  .
Jestem mało wulgarny lecz jak każdego człowieka da się mnie wyprowadzić z równowagi  .
Na serwerze gram teraz codziennie bo nie powiem miła atmosfera mili i sympatyczni gracze"nie liczę denerwujących dzieci XD" fajnie się gra z dodatkiem wybierania skinów lecz brakuje na końcu rund muzyki ale morze to się zmieni "liczę na to 
no" i ogólnie większość osób z serwera powiedziało mi bym zgłosił się na admina bo najbardziej jestem odpowiednią osobą na pilnowania sprawiedliwości 
A i najważniejsze nienawidzę jak ktoś nadużywa władzy rangi więc proszę się nie obawiać  że bd nadużywał jej w nieodpowiednim celu niż pilnowaniu graczy jak i umilaniu im rozgrywki 

                                                      Z poważaniem Wojtek Wójcik/KaczoR
https://steamcommunity.com/tradeoffer/new/?partner=171056306&token=6ntds6-G

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Nie kojarzę. Masz przegrane tylko 7 godzin, więc warto, abyś dał się lepiej poznać.  Ciężko zrozumieć twoje podanie, bo styl układania zdań, daje wiele do życzenia. 

8 godzin temu, Kaczor69 napisał:

ale jestem typem człowieka co szybko się uczy więc napewno szybko je postaram się zrozumieć  .

Twoja nauczycielka polskiego, była chyba odmiennego zdania

Pograj jeszcze trochę. Za samą pisownię nie możemy cię wykluczyć, jednak dużo mówi o twojej osobie. Na razie jestem na NIE. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...