Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

[Rozpatrzone] Podanie Jack'a


Jackkk

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Jack

Wiek: 18

Ranga: DMG

Steam ID: http://steamcommunity.com/id/puchatkowyxpompa/

Ilość godzin na serwerze: ok. 10 h / Ta liczba ciągle rośnie.  35h to nie jest dla mnie wyzwanie  :)

Ilość godzin w CS:GO: 1,279 godz. łącznie

Znajomość regulaminu: tak

Doświadczenie w adminowaniu: prawie 3 miesiące na serverze uwujka.pl ( 1 vs 1)

Miałeś u nas bana, jeżeli tak to podaj powód: Nie

Ilość godzin w tygodniu ile możesz poświęcić na grę: ok 3-5 h dziennie

Znajomość komend SourceMod: 10/10

Dlaczego powinieneś zostać adminem?:  Jestem technikiem informatykiem. Lubie sobie pograć, ale dzieci które psuja grę i cheaterzy to jest plaga i chce wam pomoc w tej sprawie. Pisząc to podanie wspierali mnie gracze  z wasze servera,

którzy mieli dość krzyczących dzieci.

Liczę na pozytywna formę rozpaczania moje podania.

Sprawny mikrofon: tak

Drobna pomoc pieniężna: tak

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mało godzin, nie wiem skąd te 10h bo w podaniu które pisałeś 5 minut temu podałeś 5h na serwerze, a gametracker pokazuje że masz 3h... Jak to w końcu jest?

Po drugie śmiecisz forum zakładając dwa takie same tematy zamiast edytować jeden.

Z tego co wiem to przydałby się dodatkowy admin, ale no póki co nikt nadający się na to stanowisko nie napisał jeszcze podania...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze gdy nie ma admina a przyjdzie dzieciak czy inny wyzywający gracz to ludzie płaczą że nie ma adminów i żeby ktoś podanie napisał... Serio zrozum, że nie da się zrobić tak, by admini byli 24/7, bo mamy też własne życie. Jakbym mógł wejść w tym momencie i pomutować/pobanować to bym wszedł, ale nie mam takiej możliwości.

Pisałem to już miliony razy, ale nawet jeśli będzie na arenach 20 adminów, to i tak będą w ciągu dnia momenty, że przez 2-3h nie będzie żadnego online i wtedy też przyleci ktoś z podaniem i napisze że burdel i ludzie chcieli by pisał podanie...

Jedyne do kogo można mieć pretensje, to do tych jebanych podludzkich zwierząt, które przychodzą na serwer żeby się wyżyć bo cały wf przeleżeli w szatni w trybie żółwia xd

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie widzę, że to bez sensu. Wy macie jedno wytłumaczenie "Admini mają życie prywatne"- luz ja to rozumiem. Sam pracuje. Ale ja widzę wasze odpowiedzi na podania...

Ludzie chcą wam pomóc a wy odrzucacie podania. A co to tego wyżej to admina dziś nie ma od 4 h a wczoraj nie było przez 4 i to w godzinach wieczornych :D

Pozdrawiam :D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Twoim zdaniem zawsze gdy nie ma przez 2-3h admina i przyjdzie ktoś z płaczem napisać zdesperowane podanie to powinniśmy mu szybko dać admina żeby ujarzmiał zwierzaki? To by faktycznie było bardzo mądre, bo przecież on chce pomóc ;) Rozumiem jakby na serwerze nie było żadnego admina od tygodnia, czy chociaż od trzech dni, ale to że admina nie ma przez 3h czy nawet 10h to chyba normalne..

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Jackkk napisał:

Ta cy ludzie są 24/7 a nie jak was nie ma :D

 

Wiem, bo jak jestem to co chwilę muszę kogoś mutować/banować, ale czy to znaczy że mam 24/7 siedzieć i pilnować serwera? Czy powinniśmy z innymi adminami ułożyć grafik i zmieniać się co 3h? Chociaż jakby tak Dzagu płacił od godziny to by można zrobić grafik xD

Napisałem już też wcześniej, że nawet jak będzie 50 adminów to i tak będą momenty po 3-5h gdzie nikogo nie będzie i zrobi się burdel i przyjdzie kolejny zniesmaczony kandydat.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To uważasz że 50 adminów by się zmieniało po 1.5h bo nie mają co robić? W praktyce (gdyby serwer miał w ogóle tyle slotów) byłoby tak że z 40 adminów siedziałoby wieczorem razem, z 5 w nocy i może 5 gdzieś tam rano czy do południa i nadal byłyby przerwy po 3h bez żadnego admina.

Ja już zwijam bo mnie męczysz psychicznie ;p Może inni admini wypowiedzą się na plus.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...