Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

[Przyjęte] Skarga na admina


nesti23

Rekomendowane odpowiedzi

(za przeproszeniem) to nie moja wina ze macie takiego chuj*wego admina na tym serwerze co nie umie docenic skilla

to ze ciagle jego zabijalem nie oznacza od razu ze jestem cheaterem.Pamietam jak wbil do spectatorow zobaczyl jak zabilem jednego typa i od razu mnie zbanowal...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie przy tym nie było więc nie wiem czy masz skilla czy nie masz, ale zgadzam się z jednym - chore jest to że nie ma demek z serwerów. Ja Ci z tym nic nie zrobię :D Poczekaj aż może wypowie się oskarżany admin, ale bez demek to tylko słowo przeciwko słowu, a niestety zawsze słowo admina > słowo gracza, więc no.. :D 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda
23 minutes ago, nesti23 said:

to co kazdy admin bedzie mogl se zbanowac kogos czystego? a my nie mozemy nic z tym zrobic bo na tym serwie nie ma dowodow???

Umówmy się ja nie jestem dobry w csa Ale serio wija bym zauważył że ktoś gra na wh a ktoś innych serwerów lepsi to w ogóle 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to wyglądało w tym wypadku i nie chcę bronić ani jednej ani drugiej strony, ale admin to admin - zwykły gracz który napisał podanie i je przyjęli xD Przecież admin nie jest nieomylnym bogiem kuntera i powinny być demka, żeby po prostu był dowód na to co się działo.

Ja przez ten brak demek często oglądam typa nawet przez trzy mapy z rzędu, czyli jakieś 30 minut gapienia się jak jakiś koleś gra, tylko po to żeby mieć pewność, bo wiem że inaczej gość się nawet nie będzie miał jak wytłumaczyć.

Z tego co pamiętam to były przecież demka, więc czemu nie ma? ;p

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Patrzylem na twoja gre"... Dobrze pamietam ze zaczales mnie spectatowac pod koniec "pierwszej" rundy do konca "drugiej" i wtedy zabilem max 2 osoby a to ze wychodzilem"wcelowany" moglo byc po prostu szczesciem,dobrym game sensem na mapie lub jeszcze sie wcelowywalem tam gdzie slyszalem przeciwne sztrzaly... mogles chociaz dluzej ogladac jak gram...

no coz jak mnie nie odbanujecie na tym koncie to dalej bede gral na tym serwerze na moim drugim koncie bo fajnie mi sie tam gra...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież na społecznościowych nie ma różnicy jaka ranga i nie ma tam czegoś takiego jak smurf. Po prostu w regulaminie jest zakazane multi konto i nie potrzebnie to pisałeś. Pełno ludzi z różnych powodów gra na dwóch kontach (przeważnie dlatego że "główne" z kimś dzielą), ale nie latają na forum się tym chwalić, bo teraz jakby ktoś się uparł to nie problem byłoby Ci zbanować też drugie konto. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, nesti23 napisał:

myslalem ze Doozlel napisal tak bo myslal ze smurf konto no to od razu cheater..

Nic z tych rzeczy. Kto normalny ocenia skilla gościa po randze xD Liczy się styl gry i sposób na siebie, a nie to ile ktoś ma gwiazdek na obrazku.

 

Co prawda przy całej sytuacji mnie nie było, bo na awpach rzadko co pogrywam (ogólnie w csa), ale no cóż jeśli tak sytuacja wyglądała to chyba należy się ub (z drugiej strony jeśli nie będzie bana za cheaty to będzie ban za mk xD).

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Gdzie jest napisane o zakazie multi kont? Bo szczerze mowiac ja nie widze w tym problemu ;p. Co do tego przypadku jezeli faktycznie cheatowales to predzej czy pozniej i tak dostaniesz bana na smurf koncie. Twoje glowne konto raczej nie zostanie odbanowane przez brak dowodow, rozumiem ze ciezko Ci miec jakies jak nie ma demek z AWP(wiec mam nadzieje ze zostana w koncu wprowadzone...) a w tym momencie niestety slowo admina jest wiecej warte niz normalnego gracza.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tyle ze ten kamil jest chuj*wym adminem bo to jest jego obowiazek by trzymac porzadek na serwie itp

tylko ze mu sie nie chce spedzac tyle czasu na osobe zeby potwierdzic czy rzeczywiscie ta osoba ma te cheaty czy nie 

bo jak juz mowilem on po prostu przeznaczyl 20sec na ogladanie jak gram...

taka jest moja opinia i jak dla mnie nie powinien dalej  miec admina 

juz nie mowiac o zbanowaniu mojego konta bo nie w tym najwiekszy problem

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Dante changed the title to [Przyjęte] Skarga na admina
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...