Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Aktualizacja TS?


Dzagu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Siemanko, wraz z Krzysiem planujemy update wyglądu naszego tsa, macie jakieś propozycje?

Planujemy również zaktualizować rangi, dodać jakiegoś bota muzycznego.

Jeśli znacie jakieś błędy lub macie propozycje, to zapraszam do dyskusji pod tematem. :)

Pozdro600

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Legenda

Ja proponuje :

Dodać rangi z CS'a od Silvera 1 w górę. (paczkę z nimi mam to mogę wysłać)

Dodać BOT'a który powoduje, że jeżeli ktoś wejdzie na kanały : Potrzebuje rangi, Potrzebuje kanału, Potrzebuje pomocy! to rangi od Server Admin TS3 w górę zostaną o tym powiadomione np. poprzez POKE albo wiadomość.

Dodać BOT'a Muzycznego w poczekalni.

Wrócić do czegoś takiego, żeby już nie było żadnych nieaktywnych kanałów itp. : 

Jak coś jeszcze wymyśle to napisze.
Jak chcecie jakąś pomoc przy kanałach, rangach czy coś to piszcie.

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, gajos. napisał:

Ja proponuje :

Dodać rangi z CS'a od Silvera 1 w górę. (paczkę z nimi mam to mogę wysłać)

Dodać BOT'a który powoduje, że jeżeli ktoś wejdzie na kanały : Potrzebuje rangi, Potrzebuje kanału, Potrzebuje pomocy! to rangi od Server Admin TS3 w górę zostaną o tym powiadomione np. poprzez POKE albo wiadomość.

Dodać BOT'a Muzycznego w poczekalni.

Wrócić do czegoś takiego, żeby już nie było żadnych nieaktywnych kanałów itp. : 

 

popieram Gajosa 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MasaSkilli napisał:

Dodam jeszcze że przydałby się bot na kanały Centrum Pomocy, który będzie pokał daną administrację. Takie możliwości ma YuriBot.

YuriBot :D

"Zdrastwwujtie tawarisz Ross, obywatel Marijusz123PL oczekuje na wyjście z łagru"

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Pracowałem razem z tym typem. Nie polecam. Opierdala się. Do tego oczekuje pełnego dostępu do wszystkich plików. Co prawda zna się na rzeczy, ale jest dość specyficzny i bardzo irytujący. Za jego cenę można mieć wiele innych botów za darmo z tymi samymi funkcjami.

 

Nowa dyżurka i połkowanie adminów to będzie obowiązek. Do tego automatyczna rejestracja. Jak coś to pisz @Dzagu pomogę wam. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

O właśnie @Kubox tymi dużurami mi o czymś przypomniałeś. Na Discordzie nawet jeśli admini siedzieliby na innych serwerach ze znajomymi, to widać byłoby ich na serwerowej liście użytkowników online (z bardzo wyraźnym podziałem na adminów). Wtedy od razu znika problem dostępności i poszukiwania potrzebnych adminów, bo można do takiego napisać nawet jeśli siedzi na zupełnie innym serwerze, czego TS3 niestety nie oferuje ;) Dodatkowo @mentions, które tak jak tu na forum działają jako pewnego rodzaju powiadomienie.

Wiem wiem, piszę jakbym był jakiś fanem discorda, ale mimo że sam w to jeszcze niedawno nie wierzyłem, to discord na każdym kroku przerasta, lub ewentualnie dorównuje ts3, nie ma chyba nic w czym discord byłby gorszy. W tak krótkim czasie niemalże wyparł już ts3 z użycia i jedyne co jeszcze trzyma ts3 to sam fakt, że jest on "na rynku" od lat i nie każdy już się przeniósł. Wydaje mi się że w tym przypadku też siedzicie (bo ja tu na ts wchodzę tylko jak ktoś zawoła, wolę siedzieć na discordzie ;d) tylko z przyzwyczajenia i pewnego rodzaju strachu przed zmianami, jak i samego lenistwa, bo zmiany = trochę pracy i przyzwyczajenia. Ja byłem max sceptyczny, a po chyba 15 minutach żałowałem że nie znałem wcześniej discorda i marnowałem czas na TS3. Moim zdaniem TS3 "odchodzi do lamusa", kwestia czasu :D

Czas uciekać z tonącego statku jak Wielka Brytania z unii :D

@Dzagu @Dzagu @Dzagu @Dzagu @Dzagu

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda
1 hour ago, Ross said:

O właśnie @Kubox tymi dużurami mi o czymś przypomniałeś. Na Discordzie nawet jeśli admini siedzieliby na innych serwerach ze znajomymi, to widać byłoby ich na serwerowej liście użytkowników online (z bardzo wyraźnym podziałem na adminów). Wtedy od razu znika problem dostępności i poszukiwania potrzebnych adminów, bo można do takiego napisać nawet jeśli siedzi na zupełnie innym serwerze, czego TS3 niestety nie oferuje ;) Dodatkowo @mentions, które tak jak tu na forum działają jako pewnego rodzaju powiadomienie.

Wiem wiem, piszę jakbym był jakiś fanem discorda, ale mimo że sam w to jeszcze niedawno nie wierzyłem, to discord na każdym kroku przerasta, lub ewentualnie dorównuje ts3, nie ma chyba nic w czym discord byłby gorszy. W tak krótkim czasie niemalże wyparł już ts3 z użycia i jedyne co jeszcze trzyma ts3 to sam fakt, że jest on "na rynku" od lat i nie każdy już się przeniósł. Wydaje mi się że w tym przypadku też siedzicie (bo ja tu na ts wchodzę tylko jak ktoś zawoła, wolę siedzieć na discordzie ;d) tylko z przyzwyczajenia i pewnego rodzaju strachu przed zmianami, jak i samego lenistwa, bo zmiany = trochę pracy i przyzwyczajenia. Ja byłem max sceptyczny, a po chyba 15 minutach żałowałem że nie znałem wcześniej discorda i marnowałem czas na TS3. Moim zdaniem TS3 "odchodzi do lamusa", kwestia czasu :D

Czas uciekać z tonącego statku jak Wielka Brytania z unii :D

@Dzagu @Dzagu @Dzagu @Dzagu @Dzagu

Zgadzam sie ! I popieram <3

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...