ezvac

Nieuzasadniony ban

10 postów w tym temacie

Witam, pisze ten post bo chciałem żeby poprosić headadminów o rozsądniejsze wybieranie adminów serwera. Pierwszy raz wszedłem na serwer i zdążyłem pograć na nim jakies 20 sekund po czym dostałem bana (za aimbota XD). Nie prosze o unbana tylko wyrzucenie takich idiotów jak admin od którego dostałem bana ( nicku nie pamietam bo jak wspomniałem wczesniej grałem jakies 20 sekund). I jesli ten admin czyta tego posta to na przyszłosc sprawdzaj profile banowanych osob bo tak sie składa ze mam 1,5k h w cs i globala dlatego strzelam do takich botów jak ty jak do kaczek. Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Będę pamiętał :D Może gejben jakieś wskazówki tam zostawia żeby admini wiedzieli czy gość jest elitą światową czy może cheaterem?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Widze ze reszta adminów dorównuje intelektualnie temu co mnie zbanował :D. Majac najwyższa range w grze i tyle czasu spędzonego w grze miałbym ryzykować konto graja na takim serwerze jak wasz :D ? chodze na takie serwerki żeby rozgrzewać sie na takich jak wy a nie używać aimbota. Z resztą uważam ze trzeba miec dobrze nasrane w głowach zeby nie odróżnić dobrej gry i movementu od cheatów. I na koniec: tak uważam ze wbicie globala to jest wyznacznik skila chyba ze @Dante_PL masz jakaś r wyższą range:D nwm moze sie nie znam :P 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie spinam tylko przytaczam logiczne argumenty. A jesli myslisz ze zależy mi na tym serwerze to sie troszke mylisz :D. chciałem tylko zeby ziomek ktory nie powinien zostać adminem nastepnym razem chociaż sprawdził czy typek co go zabija ma cheaty, a nie odrazu banował. Pa  

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.