Jak kupić VIPa - klik

Ustaw naszą tapetę! (Nowa tapeta świąteczna) - klik

принц.

[Rozpatrzone] Podanie o Admina -Luminaire

16 postów w tym temacie

Nick: Luminaire

Ranga: MG1 (Lecz spadłem przez kolegę cheatera.)

Steam ID:  STEAM_0:0:218163553 

Ilość godzin na serwerze: Myślę że przekroczyłem min. wymaganą ilość godzin na serwerze. Ale uważam że można zrobić więcej.

Ilość godzin w CS:GO: 200 coś ( a to tylko dlatego iż miałem parę kont... To jest smurf.)

Znajomość regulaminu: Dość dobra

Doświadczenie w adminowaniu: Mowiąc o CS:GO byłem może raz adminem, lecz wszystko da się przypomnieć.

Miałeś u nas bana, jeżeli tak to podaj powód: Nie nie miałem bana

Ilość godzin w tygodniu ile możesz poświęcić na grę: 2-4h

Znajomość komend SourceMod:  7/10

Dlaczego powinieneś zostać adminem?: Uważam że jestem dość ogarniętym graczem na serwerze, nadaję się na to stanowisko jak i mogę wspomóc jakoś serwer (może i pieniądze to nie wszystko, ale zawsze coś można sypnąć.).

Sprawny mikrofon: Oczywiście że jest.

Drobna pomoc pieniężna: Owszem mogę coś podesłać. To już kwestia ugadania.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Sorki jestem na NIE :

1. Troszke pogrywam ostatnio i nie widzę Cię na serwerze -

2. 2-4h tygodniowo jak dla mnie to za mało kolejny -

3. masz tylko 5h przegranych na serwie -

4. zero udziału na forum -

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja Cię widziałem jakieś 3-5 razy, ale wchodziłeś tak na 1-2 mapki z tego co pamiętam :P

Dodatkowo jakie masz inne konta? Bo skoro to smurf to warto byłoby podać też main konto, ze względu na chociażby ilość godzin i rangę (jak smurf MG1, to main GE minimum ;p).

Ogarnięty chyba jesteś to fakt, chociaż po takim czasie ciężko stwierdzać, to wydawałeś się normalny (a to komplement biorąc pod uwagę 90% graczy na arenkach xD). Ilość godzin na serwerze to jeden z największych minusów, no i póki nie dasz jakiegoś main konta to ilość godzin w CS też niezbyt duża. Ranga na styk ;p 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
23 minuty temu, принц. napisał:

https://steamcommunity.com/id/Modrzewus To jest moje 2 konto niestety z VACiem, ale to tylko dlatego że nie chciałem tego konta. Pewnie zapytacie ale dlaczego ? przecież mogłeś je sprzedać, ależ owszem mogłem lecz nikt by nie chciał kupić konta za 1,5k zł.

Konta za 1,5k pln? W sensie wolałeś tam wjebać vaca niż sprzedać za jakąkolwiek cenę? :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na pewno by się ktoś znalazł, a nawet jeśli to serio lepiej jest zaVACować konto o równowartości 1.5k? xD

Mogłeś je zwyczajnie sprzedać za niższą cenę i tyle.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

1. "Spadłem przez kolegę cheatera". xD
2. "Myślę, że przekroczyłem minimalną...". xD Jest coś takiego jak GameTracker. Kolega @Filip twierdzi, że masz na serwie tylko 5 godzin. Już prędzej mnie by przyjęli Kappa
3. Jeśli używasz tak skomplikowanej konstrukcji zdania jak ta z "iż", to proponuję pomyśleć też o interpunkcji oraz ogólnym poziomie języka, a nie wplatanie randomowo mądrych słów w treść
(taka krytyka ode mnie :D ).
4. Znajomość regulaminu kiepska z tego co widzę.* :)
5. Udzielanie się na forum - poziom = 1 post.**
Ogólnie każdy z tych punktów jest za NIE
Ale żeby Ci przykro nie było:
1. Wiek.
2. Mikro.
3. Chce sypać hajs. xD
Choć wciąż na nie.

Co do znajomości regulaminu:
* - czy to tylko na AWP, czy na wszystkich serwerach jest ten haczyk do punktu "znajomość regulaminu"?
** - w regulaminie jest punkcik o aktywności na forum***
*** - dobra, mój pierwszy post był o zgłoszeniu na opiekuna AWP (XD), a drugi o zgłoszeniu na admina xD

EDIT: Na przykład za 1,4k. xD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
9 godzin temu, Ross napisał:

Konta za 1,5k pln? W sensie wolałeś tam wjebać vaca niż sprzedać za jakąkolwiek cenę? :D

Tak, wolałem jak to nazwałeś ,,wjebać'' vaca niż sprzedać konto za jakąkolwiek cenę. Nie róbmy z tego offtopicu po prostu dajcie werdykt i tyle. @Ross Jeśli się chcesz coś zapytać na temat mojego konta zapraszam na PW.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kolega chyba zbytnio nie jest zainteresowany swoim podaniem. Nawet go nie odświeża ani nie fatyguje się, żeby zawiadomić siły wyższe do wydania jakiegokolwiek werdyktu xD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.