Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

[Rozpatrzone] Podanie Przydupas


Przydupas

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Przydupas
e-Mail (może być prywatnie podany): [email protected]
Screen z ilością godzin na serwerze (komenda !czas): na wszystkich nickach około 180
Wiek: 15 
Steam ID: STEAM_0:0:103539392
Ile godzin dziennie poświęcasz na grę w cs'a: róznie bywa w tygodniu od godziny do trzech, w weekendy do pięciu
Miałeś kiedyś u nas bana: Na tej edycji jeszcze nie. 
Doświadczenie w adminowaniu: Dosyć duże (głównie od strony technicznej), były admin tutaj, technik na innej serwerowni, własny serwer (prywatny)
Umiejętność obsługi komend SourceMod: 10/10
Dlaczego miałbyś dostać admina: Karać winnych, ogarniać spory, odpowiadać na pytania graczy, to co admin ma w zwyczaju. W tygodniu na serwerze najczęściej jest tak: opcja 1- jest tylko ewel opcja 2- jest totalny burdel. Nie mówię tu oczywiście, że admini się opierdalają, bo w weekend wszystko wraca do normy, a ewentualne braki czasu w tygodniu jak najbardziej rozumiem, jednakże mam ostatnio trochę czasu i chciałbym zapobiegać takim sytuacjom. Mówię zupełnie serio, komenda sm_ban @me dla mnie już nie istnieje, chcę tylko pomóc. Do tego dodam, że jestem osobą dosyć sprawnie posługującą się SourceModem, nie mam z tym żadnych problemów i w razie czego mogę pomóc tym co jeszcze raczkują w tym temacie.
Czy jesteś adminem na innym serwerze Globalelite.pl: Nie
Znajomość Regulaminu: zawsze i wszędzie (♥ᴥ♥)
Drobna pomoc pieniężna: Skoro drobna, to luz.
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...