Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

[Rozpatrzone] Prośba o unbana


SH4DOW

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:SH4DOW

 

SteamID:STEAM_0:0:171425826

 

Admin który cię zbanował:------

 

Powód bana:puszczanie muzyki

 

Długość bana:permanentny

 

Godzina o której dostałeś bana:------

 

Mapa na jakiej dostałeś bana:--------

 

Demko z mapy:--------

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja właśnie tak sprawdziłem że arenki to się zainteresowałem i przeszukiwałem wczoraj listy banów i mutów i też nic nie znalazłem... Ani nie ma muta, ani bana na ten nick, to samo na SteamID. Wątpię w sumie żebyś dostał perm bana za muzykę, w ogóle jakiegokolwiek bana za muzykę raczej na arenie byś nie dostał, jedynie muta i tutaj perma bym zrozumiał, bo sam czasem dam perm muta za muzykę czy bindy, także samo odwołanie trochę z dupy, ale masz do tego prawo :p Miło też jakbyś podał trochę więcej informacji albo sam znalazł swojego bana/muta na liście zbanowanych (bo chyba nie tylko admini mają tam dostęp). 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, SH4DOW napisał:

a puściło się jana 2 organiste :D

A obraza za co? Bo muzyka to mi bez różnicy czy to będzie nyan cat 10h czy hymn trzeciej rzeszy, tak czy tak mut, ale bana (mimo że za długiego) masz jeszcze za obrazę.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś kojarzę nick  "Grzybki Halucynki", który dostał bana za puszczanie piosenek pokroju "Jan Paweł II ruchał małe dzieci" - także wydaje mi się,że ban zasłużony. Ludzi, którzy puszczają muzykę innego pokroju mutuję/banuję max na 4h. 
Ogólnie dobrze wypełniony wzór na unbana, nawet godziny nie ma podanej, ani bardziej określonej daty. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Dr.Panic napisał:

Coś kojarzę nick  "Grzybki Halucynki", który dostał bana za puszczanie piosenek pokroju "Jan Paweł II ruchał małe dzieci" - także wydaje mi się,że ban zasłużony. Ludzi, którzy puszczają muzykę innego pokroju mutuję/banuję max na 4h. 
Ogólnie dobrze wypełniony wzór na unbana, nawet godziny nie ma podanej, ani bardziej określonej daty. 

bo nie szukałem godziny itp na początku nie wiedziałem nawet od kogo dostałem

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...