Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

KOSY


ZubaR1337

Rekomendowane odpowiedzi

Proponowałbym usunąć możliwość zabijania z kosy, ponieważ jak sama nazwa wskazuje jest to serwer ONLY AWP ;D Jest to bardzo wkurzające gdy idziesz np. na duel z gościem na awp a on Ci kose wyciąga i z niej Cie zabija :) Dużo osób też wyzywa gdy ktoś Cie zabije z kosy ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Head Admin

Dobra, to też się wypowiem. Jak dla mnie debile, którzy biegają z kosą na serwerze AWP, to... debile. Można ich pojedynczo łatwo załatwić, więc to też nie jest problem. Ale jak widzę, że biegnie na mnie 3 z kosami, bo "punkty!!!!1! dewej mnie!11!" to mną trząsa. Dla mnie kosa jest ostatecznością na tym serwerze (np. jak widzę, że noscope'y mi nie wchodzą, a jestem blisko gościa) i zwracam uwagę każdemu, który cały czas lata z kosą. Ba. Nawet daję bana na 10 minut, gdy zwracanie uwagi 50 razy nie skutkuje.
Jedyne co bym zrobił w tym kierunku, to zmniejszył ilość punktów z 2x więcej za fraga na 2x mniej (właśnie dlatego, że jest to serwer AWP ;) ).

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Dante_PL napisał:

Dobra, to też się wypowiem. Jak dla mnie debile, którzy biegają z kosą na serwerze AWP, to... debile. Można ich pojedynczo łatwo załatwić, więc to też nie jest problem. Ale jak widzę, że biegnie na mnie 3 z kosami, bo "punkty!!!!1! dewej mnie!11!" to mną trząsa. Dla mnie kosa jest ostatecznością na tym serwerze (np. jak widzę, że noscope'y mi nie wchodzą, a jestem blisko gościa) i zwracam uwagę każdemu, który cały czas lata z kosą. Ba. Nawet daję bana na 10 minut, gdy zwracanie uwagi 50 razy nie skutkuje.
Jedyne co bym zrobił w tym kierunku, to zmniejszył ilość punktów z 2x więcej za fraga na 2x mniej (właśnie dlatego, że jest to serwer AWP ;) ).

Chociaż te zmniejszenie punktów by starczyło, jak mówisz. Nie trzeba by było wtedy usuwać tych kos, ale wydaje mi się, że większość graczy zabija z kosy tylko po to, żeby mieć podjarkę, coś w stylu- "Ty, patrz! Zabiłem z kosy, jak ja kozak teraz jestem" ....

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Dante_PL napisał:

A niech mają. Mnie to nie przeszkadza. Może trochę duma boli, jak mnie zabiją xD

No myślę że to właśnie o to chodzi autorowi, że duma boli. Też czasem wejdę na AWP Only i też mnie duma boli jak mnie ktoś z kosy zabije bo mi no scope z 0,00001m nie wejdzie, ale to mój problem i jakoś nigdy nie myślałem o tym żeby pisać taki temat :D Jakbym był lepszy to bym go zabił zanim by podbiegł z tą wykałaczką, także widocznie gościu jest lepszy ode mnie i tyle! PixelBiceps Trzeba się z tym pogodzić. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...