Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

UB Blocked


Blocked

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Blocked

 

 Twoje SteamID:  STEAM_1:1:94732307

 

 

Admin który cię zbanował: Enzo

 

 

Powód bana: Wh

 

 

Długość bana: Perm

 

 

Godzina o której dostałeś bana: 23:36

 

 

Mapa na jakiej dostałeś bana: DD2_starygle

 

 

Demko z mapy: http://dema.globalelite.pl/dd2/classic-1/auto-20171217-2316-de_dust2_starygle.dem.bz2

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Head Admin

To ja zacznę. Wg mnie miałeś kilka podejrzanych akcji. W rundzie 3 (chyba to była 3, clutch gdy było 2 CTków na shorcie) za dobrze wiedziałeś kiedy wychylić. Może ich słyszałeś, nie wiem, nie chciało mi się przewijać :D
W rundzie 11 prefire w skrzynki na A całkiem spoko, nie czepiam się.
Do 11 wielokrotnie sprawdzałeś kilka miejscówek w dość "bezpieczny" sposób i jak dla mnie zbyt długo wyczekiwałeś na przeciwników, o których nie miałeś pojęcia. W 12 zrobiłeś podobnie.
Nie jestem specjalistą od demek bez AWP (xd), więc nie umiem ocenić Twojego skilla. Dobry movement, widać, że coś umiesz... Tylko dużo podejrzanych akcji i "dobrych" timingów.
Jak dla mnie coś było ;)
Pozdrawiam.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam zamiaru się tłumaczyć z mojej decyzji, wyraźnie widać rundy w których się odpalasz i w których zachowujesz się normalnie. Są rundy gdzie po prostu idziesz normalnie sprawdzasz miejscówki, a są takie rundy gdzie idziesz nie sprawdzając nic tylko idealnie się na przeciwnika wychylasz, lub  wyczekujesz aż skróci, idealne timingi itd. Była też taka sytuacja po stronie CT  jak biegniesz na longa, wyjmyjesz molo (czy też był to granat mniejsza o to)  z zamiarem rzucenia go w anarchie i gdy tylko wybiegasz za róg ściany panicznie szybko cofasz się za ścianę bo zobaczyleś(przez ścianę)  że terrorysta jest w anarchi i za chwilę wybiegnie na longa, to nie jest normalne zachowanie.  

 

P. S. Dzięki Dante że chciało Ci się oglądać demko z nie swojego serwera i opisać co nieco :) 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o jakich sytuacjach piszesz, ponieważ nie oglądałem demka, ale rozumiem, że wziąłeś pod uwagę to, że demka są lekko zlagowane, słychać każde wyciągnięcie granatu, każdą zmianę broni, można korzystać z radaru, (na demku chyba nie ma voice chatu, więc mogłem również dostawać info od teamu) a timingi to kwestia szczęścia.

Btw. Z tego co pamiętam to byłeś ciągle na - i nie mogłeś mnie zabić w plecy, więc prosiłbym o wypowiedź osoby, która ogarnia tę grę

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Jeżeli czekasz na kogoś kto poprze twoją teorię i napisze, że jesteś niewinny, ( twoim zdaniem będzie to wtedy ktoś kto ogarnia) to będziemy tu trochę siedzieć. 

Enzo nie gra na serwerze od wczoraj. Ma doświadczenie. Więc jeśli cię zbanowali, to na pewno nie na podstawie jednej rundy i na pewno nie po pięciu minutach. Opisuje sytuacje, czy też zachowanie, które wskazuje ma wspomagacze. Nie chodzi tu o jakieś podejrzane strzały, przy których moglibyśmy się zastanawiać, kto kogo pierwszy zobaczył. Mówił tu o sprawdzaniu miejscówek i tym podobnych rzeczach. Do tego nie jest potrzebna perfekcyjna prędkość demka, która obecnie w pełni nam wystarcza. 

Na demie słychać wszystko. Przeładowanie, pogawędki graczy itd.

Twoje argumenty są słabe. Sam nie sprawdzę dema, ponieważ jestem na wyjeździe. Musimy poczekać, aż demko przejrzy jeszcze ktoś inny. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Pff.. ghah! Spojrzałem na pierwsze zdanie i na długość wypowiedzi, hehh!

 

29 minutes ago, Kubox said:

Jeżeli czekasz na kogoś kto poprze twoją teorię i napisze, że jesteś niewinny, ( twoim zdaniem będzie to wtedy ktoś kto ogarnia) to będziemy tu trochę siedzieć. 

Enzo nie gra na serwerze od wczoraj. Ma doświadczenie. Więc jeśli cię zbanowali, to na pewno nie na podstawie jednej rundy i na pewno nie po pięciu minutach. Opisuje sytuacje, czy też zachowanie, które wskazuje ma wspomagacze. Nie chodzi tu o jakieś podejrzane strzały, przy których moglibyśmy się zastanawiać, kto kogo pierwszy zobaczył. Mówił tu o sprawdzaniu miejscówek i tym podobnych rzeczach. Do tego nie jest potrzebna perfekcyjna prędkość demka, która obecnie w pełni nam wystarcza. 

Na demie słychać wszystko. Przeładowanie, pogawędki graczy itd.

Twoje argumenty są słabe. Sam nie sprawdzę dema, ponieważ jestem na wyjeździe. Musimy poczekać, aż demko przejrzy jeszcze ktoś inny. 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, Enzo said:

Ja nie mam zamiaru się tłumaczyć z mojej decyzji, wyraźnie widać rundy w których się odpalasz i w których zachowujesz się normalnie. Są rundy gdzie po prostu idziesz normalnie sprawdzasz miejscówki, a są takie rundy gdzie idziesz nie sprawdzając nic tylko idealnie się na przeciwnika wychylasz, lub  wyczekujesz aż skróci, idealne timingi itd. Była też taka sytuacja po stronie CT  jak biegniesz na longa, wyjmyjesz molo (czy też był to granat mniejsza o to)  z zamiarem rzucenia go w anarchie i gdy tylko wybiegasz za róg ściany panicznie szybko cofasz się za ścianę bo zobaczyleś(przez ścianę)  że terrorysta jest w anarchi i za chwilę wybiegnie na longa, to nie jest normalne zachowanie.  

 

P. S. Dzięki Dante że chciało Ci się oglądać demko z nie swojego serwera i opisać co nieco :) 

Spojrzałem na to zdanie i na długość tej wypowiedzi, ghah! 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Unnamed  a Ciebie ktoś  o zdanie pytał? Jak nie masz nic sensownego do napisania do wypierdalaj i już nawet nie dbam o kulturę bo mnie wkurwia takie gówno co nic w temacie nie ma do powiedzenia a się sapie. Ogólnie wyjebane mam już  w to odwolanie i w to wszystko, odbanujcie sobie go jak chcecie, niech sobie lata co drugi odjebany ja kończę z tym serwerem. 

 

P. S. Blocked chuja wiesz jak gram po 20 min na serwerze, akurat może nie miałem dobrego wyniku bo szybko skracalem i padłem żeby Ciebie oglądać bobie. Jestem w 100% pewny że się odpalasz, a takie gadanie że nie byłem na plusie to się nie znam to sobie w pizde wsadz, twoje cwaniactwo już mówi że nie jesteś dobrym graczem tylko zwykłym głównem co na spolecznoscowkach się odpala żeby się dowartosciowac. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Enzo napisał:

Unnamed  a Ciebie ktoś  o zdanie pytał? Jak nie masz nic sensownego do napisania do wypierdalaj i już nawet nie dbam o kulturę bo mnie wkurwia takie gówno co nic w temacie nie ma do powiedzenia a się sapie. Ogólnie wyjebane mam już  w to odwolanie i w to wszystko, odbanujcie sobie go jak chcecie, niech sobie lata co drugi odjebany ja kończę z tym serwerem. 

 

P. S. Blocked chuja wiesz jak gram po 20 min na serwerze, akurat może nie miałem dobrego wyniku bo szybko skracalem i padłem żeby Ciebie oglądać bobie. Jestem w 100% że się odpalasz, a takie gadanie że nie byłem na plusie to się nie znam to sobie w pizde wsadz, twoje cwaniactwo już mówi że nie jesteś dobrym graczem tylko zwykłym głównem co na spolecznoscowkach się odpala żeby się dowartosciowac. 

Grałem dłużej niż 20min, skracać można efektywnie, jestem przekonany że odkąd wbiłem na serwer padałeś tylko po to żeby mnie obserwować.

Kto tu musi się dowartościowywać?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Doucz się kolego troszkę na temat tej gry i demek. Wymagasz kogoś ogarniętego, a sam nie znasz podstawowych informacji na temat funkcji gry. 

Odpowiadając pod swoim UB gdzie ktoś wyraźnie napisał Ci momenty w których widać twoje oszustwo, wypadałoby obejrzeć je w całości i wiedzieć o które momenty chodzi konkretnie.

 

UB nie będzie! 

Zamykam temat 

Gorąco pozdrawiam!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...