Dante_PL

Skarga L6

18 postów w tym temacie

Tym razem to ja piszę skargę.

Nick oskarżonego gracza: L6 (i L66)
Mapa, na której miało zajście: Dzień w dzień najczęściej zaraz po tym jak jest głosowanie o zmianę mapy
Czas i data zajścia: To samo
Demka/Screeny: Mogę podesłać wiadomości z priv, jak będzie wymagane
Treść skargi: Mam dosyć tego toksycznego, dwulicowego gościa. 
Jak coś nie idzie po jego myśli to wyzywa graczy oraz mnie od gówien, frajerów i noobów (nooba jeszcze zdzierżę). 
Nie dość, że publicznie, to jeszcze na priv. 
Za każdym razem, gdy pisał to do mnie natychmiast wychodził z serwa (a za to jest ban perm z tego co kojarzę  ) i wracał po 2 dniach, gdy mi przechodziły nerwy. 
Ale jak w święta (no i urodzinki  ) pisze mi na Messengerze "I wish you bad and sad birthday.... a lot of sickness and slos death", toż kur**. 
Potem napisał, że i tak dostanie UB, więc moim zdaniem trza coś z nim zrobić.
U mnie ma bana na co najmniej miesiąc. Jak będzie więcej osób za, to perm.
Mnie się raczej nie uda go zbanować przez serwer, bo jak mu napisałem na priv, że ma bana, to pewnie będzie wychodzić z serwera za każdym razem, gdy wejdę.
@Dzagu @ImSadzon do Was niejednokrotnie pisał o UB, więc powinniśmy coś z nim w końcu zrobić. Nie może sobie pozwalać na wszystko nawet jeśli jest dobrym strzelcem.

EDIT: Teraz lepiej widoczne w obu stylach :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

O, zapomniałbym.
L6 dostał już raz bana na tydzień od Kaczaka za wyzwiska. Ode mnie dostał z 4 razy ostrzeżenie, żeby ogarnął się w wyzwiskach. Raz miał dostać bana na 30 minut, żeby się ogarnąć (ale przypadkiem dostał perma, więc UB był dopiero następnego dnia).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Dante_PL You need to calm down your feelings, you know that i was just joking at all... Second, in your report I can see many lies about me... Kaczak insulted me first (noob,kurwa,bot,idiot, shit L6). Second, @Dante_PL you always sabotage me when im playing in server(slapped, kicked,gagged,banned etc.) For you Im not equal like other users in server. And the third the only one who is always angry is you, and you sended me that i have picture. If you are going to show my real name to everyone here, thats a seriously crime and im ready to report you to someone bigger. I didnt tell your real name to nobody.At the end, Im pretty sure that you tell to @Ewel and @Doozleł to agree with you, because I never seen them in server or anywhere. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ech, nie dość, że na priv mi spami, to jeszcze tutaj.
1. 

31 minut temu, L666666 napisał:

For you Im not equal

XD
I'm slaping and slaying everyone who (by my opinion) is camping or being not okay with other players (scoping in noscope fight, when both agree, overusing server bugs with knife challenge). So don't say I'm using this only to you. You're just not learning from my slaps and slays.
2. I don't know how was it with Kaczak for real, but Kaczak said that's your fault and as I said in priv it's Kaczak's word vs your word.
3. I don't care about your real name xD I care about such a toxic guys on server.
4. And again: don't spam with one post under another one.
(jak potrzeba tłumaczenia to mówić)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Dante_PL everything what you writed in this report is not true... you just wants to show to others that you doing something, but i know some players which hate you a lot because this... so please stop this show and chill, its chrismass and lets celebrate it on normal way out of game and fighting

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Dante_PL niech ktoś od was przejrzy demo. Jeżeli ktoś zostaje banowany kilkukrotnie, po czym nadal nie wynosi konsekwencji, należy go wyciszyć całkowicie. 

Jeżeli spami ci na pw, to może usuń go ze znajomych???? W czym problem? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Moim zdaniem sytuacja wygląda tak. Oskarżony @L666666 nie napisał życzeń specjalnie, a w formie żartu. Po rozmowie z oskarżonym dowiedziałem się że osoba oskarżająca, jak to ujął @L666666, denerwowała i przeszkadzała w rozgrywce. Nie każdemu zawsze udaje się wygrać i nie zawsze udaje się nam powstrzymać emocji, dlatego zdarzy się nam powiedzieć coś złego, obrażającego drugą osobę. Branie takich rzeczy na poważnie nie powinno mieć miejsca. Tak jak wcześniej wspomniałem, życzenia były napisane w formie żartu. @L666666 chciał wszystkim życzyć wesołych świąt oraz oskarżającemu  wszystkiego najlepszego w dniu jego urodzin, również podkreśla, że wie co zrobił i nie powinien tego robić i mówi tobie „I’m really sorry”. Mam nadzieję że sprawa się wyjaśni i nikt nie zostany ukarany. Dziękuje i wesołych świąt.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeez...
1. Masz jeden post na forum. Właśnie ten.
2. A ja pisałem już mu, że to, co napisał po prostu przechyliło szalę, która wachała się od długiego czasu.
I tak dostał taryfę ulgową. Inni gracze już dawno dostaliby bana (i niejeden dostał).
Dla mnie jest to sprawa oficjalna (toxic na serwerze) i prywatna (dwulicowe zachowanie w moją stronę [wyzwiska zaraz przed rozłączeniem z serwera, a następnego dnia pisanie jak gdyby nigdy nic]).

Sprawa jasna. Ban. Tylko czy dawać perma czy na miesiąc i po raz kolejny liczyć, że może się czegoś nauczy?

EDIT: Na wszelki wypadek napiszę. Za multikonto jest ban na forum. [For multiaccount is ban on forum]

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Po pierwsze, co z tego że mam jeden post? Nie mogę się udzielić gdy ktoś praktycznie z głupiego powodu chce ubić na serwerze? Szkoda bo myślałem że administracja jest ogarnięta. Po drugie, nie jest to multi-konto tylko zrobiłem nowe konto (pierwsze). Nick: 1tap | pvpro.com żeby nie było, sprawdź na serwerze jak nie wierzysz. I na pewno mi nie powiesz że nigdy nikogo nie obraziłeś na serwie. Hah śmienszy jest ten temat. Denerwujesz się o to że ktoś cię obraża, może poskarżysz się jeszcze mamusi? Proszę cię, zachowaj powagę i ingnoruj takie zachowania. Przy okazji, jest taka opcja wycisz gracza lub mute. Dziękuje, dobranoc.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

1. Spoko, pisałem na wszelki wypadek. Nie spodziewałem się, że jeszcze ktoś pisze tak poprowanie po polsku w Internecie ;)  Za to propsik.
2. Zapewniam, że nie obraziłem nikogo NIGDY na serwerze. Ani tym, ani żadnym innym. Ba. Nie wyzywam nikogo w Internecie (poza Messengerem, gdzie mogę napisać wprost co mam do danej osoby). Nie chcę wychodzić na świętoszka, ale tak samo nigdy nie przeklinam, więc... Owszem. Nigdy nikogo nie obraziłem na serwerze.

Nie obrażam się za przegrywanie, tylko jeśli ktoś jest dwulicowy jak L6. Raz mówi do mnie "śmieć", żeby następnego udawać, że nic się nie stało. Ja takich graczy nie toleruję i nie będę wpuszczać na serwer. Jeśli nie szanuję swojej godności, to w jaki sposób mam zachować się poważnie? Argument "może poskarżysz się mamusi?" jest debilny. Możesz go wpisać pod każdą skargę bądź prośbę o UB i będzie na takim samym poziomie jak ten. Zastanów się nad tym po co istnieje administracja na serwerze i przemyśl z tego punktu widzenia tę sytuację.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wyzwał od „śmiecia” i uznał że nie ma sensu pamiętać głupich sytuacji, które nie ukrywajmy często się zdarzają na różnych serwerach. Radziłbym tobie na przyszłość też tego skosztować. Zapomnienie złego na pewno zmieni twój pogląd na społeczność CS:GO. Co do „może poskarżysz się mamusi?” napisałem to specjalnie, nie ukrywam, że w celu lekkiego ośmieszenia, ale też w celu ujawnienia poziomu rozumu osoby z którą mam przyjemność prowadzić konwersację chociaż bardziej podchodzi to pod lekką kłótnię. Jak widać twój poziom stoi na wysokim szczeblu. Ale i tak wszystko sprowadza się do jednego (według mnie) werdyktu. Ta skarga jest bez sensu. Pamiętajmy że każdemu się zdarza powiedzieć coś nie na miejscu co może ośmieszyć lub oczernić osobę. Kończąc temat mam nadzieję, że @L666666 jak i ty @Dante_PL dostaliście lekcję życia, nie wszystko powinniście brać zbyt poważnie ani nie wszczynać konfliktów bez w miarę konkretnego powodu. Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mimo wszystko zbyt wiele razy do tej pory u mnie przesadził. Ma u mnie bana do 25.01.2018. Jeśli po tym czasie będzie zachowywać się lepiej i nie będzie hm... "bóldupić" o wszystko, to będzie spoko. Jeśli poziom się zachowa, to ode mnie perm jak nic.
Temat do zamknięcia, obgadane z Sadzonem. Apelacja do adminów, jak spotkacie to banujcie na miesiąc.

EDIT: Temat do zamknięcia. 

EDIT2:

Ze względu na duże zaangażowanie i chęci w postawienie serwera AWP od nowa (co potwierdził @Dzagu) , L6 ma unbana (albo pozwolenie na wejście, bo od tamtej pory ani razu go nie widziałem więc nie dostał bana), jednak ostrzeżenie jest aktualne. Jeśli znowu wystąpią takie sytuacje, to będzie mieć perma. 

Temat ten, jak i pewnie ten ze skargą na mnie do zamknięcia. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.