Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Prośba o Unban


Boguś

Rekomendowane odpowiedzi

  • Legenda

Nick: Boguś

UNBAN/UNMUTE: UNBAN

Steam ID: STEAM_1:1:78611441

Admin który cię zbanował: [JB] Ewel

Powód bana: Wydaję mi się że Admin nie zrozumiał i chyba chodzi o obrazę Admina.

Wyjaśnienie: Z moich ust wypadło zdanie ty ciu..u głupi. Admin na te zdanie zapytał się mnie czy to zdanie było skierowane do niego. Ja odpowiedziałem następującym pytaniem " A jeśli by było to co?" po czym dostałem bana. Moim zdaniem nie obraziłem Admina, po prostu się zapytałem co by się stało. Admin niestety źle chyba zrozumiał mnie. Jeżeli Admin poczuł się urażony to bardzo przepraszam i takich pytań zadawać już nie będę.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Nie dziwię się.

Kozaczyłeś, prowokowałeś. Na pytanie "Do mnie to było?" uparłeś się i potwierdziłeś głupim pytaniem.

Sam wiesz jak to z ludźmi*: raz idzie wspaniale, na drugi dzień przed już gorzej.

Weź zastanów się co mówisz i do kogo, o kim. 

Ban słuszny, lecz ja bym był za skróceniem.

 

*Głównie z kobietami

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

"Nie dziwię się.

Kozaczyłeś, prowokowałeś. Na pytanie "Do mnie to było?" uparłeś się i potwierdziłeś głupim pytaniem.

Sam wiesz jak to z ludźmi*: raz idzie wspaniale, na drugi dzień przed już gorzej.

Weź zastanów się co mówisz i do kogo, o kim. 

Ban słuszny, lecz ja bym był za skróceniem.''

 

Rozumiem ale nie złamałem regulaminu, a zapytać się można.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

"Ty ciulu głupi" -> ["Ciul" 1. Na Śląsku chuj, kutas 2. Oszust, łotr, szumowina, łajdak. Wulgarnie o osobie do której czujemy dużą antypatię i mamy całkowity brak szacunku.]

Obraza , a co za tym idzie, złamanie regulaminu. Nie znają cię, więc nie mają pojęcia czy to było na poważnie czy też i nie. Mogłeś też w tym przypadku dostać perma, ale Głowa Serwera tego nie zrobiła. Tyle z mojej strony.

Zapytać się zawsze można, ale nie w taki "debilny" sposób.

Miłego dnia jak i Wesołych Świąt ^^ 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

"Ty ciulu głupi" -> ["Ciul" 1. Na Śląsku chuj, kutas 2. Oszust, łotr, szumowina, łajdak. Wulgarnie o osobie do której czujemy dużą antypatię i mamy całkowity brak szacunku.]

Obraza , a co za tym idzie, złamanie regulaminu. Nie znają cię, więc nie mają pojęcia czy to było na poważnie czy też i nie. Mogłeś też w tym przypadku dostać perma, ale Głowa Serwera tego nie zrobiła. Tyle z mojej strony.

Miłego dnia jak i Wesołych Świąt ^^ "

Zrozumiałem. Dziekuję, również Życzę wesołych Świąt :D 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...