Jak kupić VIPa - klik

Ustaw naszą tapetę! (Nowa tapeta świąteczna) - klik

L666666

dante
Skarga and Unadmin Dante, UB(L6)

28 postów w tym temacie

Nickname of reported admin: Dante

Date of this application:  25.12.2017

My nickname: L6

Reasons: Current admin @Dante_PL had a lot of bad history while been admin.He always stabing me in awp server by this steps: slap,gag,mute,kick and at the end ban for his personal reasons which dont have any reasons to be punished. 90% players of this server doing the same like me, sometimes going to the tower(90% of maps and about tower),sometimes little peaking from the middle.What i want to say? I want to say that he always do same to me,but never to any other players.I never seen him doing same to other players while they doing same like me or sometimes much,much worse.He want to show me who is the boss and I know that he is one of the bosses, but he cant always do same to me and disturb me or any other players(my witnesses).His plan was to ban me a long time earlier than today,when he was still normal user in server, when he came playing on this server, I cleary remember it was on end of summer 2017 year.He was really toxic and once he told me that if he ever gets admin that he is going to ban me,and seriously this show is happening. I was already report him to server boss @ImSadzon sometimes to owner @Dzagu, but obviously they dont want to believe.Yesterday I saw that @Dante_PL have a birthday and I was going to make a joke for good morning. But he use it against me and now i got 30 day of ban for nothing.Lets go back on camp conversation again.Nobody in server didnt complain about my playstyle(I just mute everyone and listen songs while playing-literally best way to chill for me)then he came to server and starts to bother me with admin commands when is really not necessary,when I was playing my best and try some clutches,but he want me to die.There are many other reason against @Dante_PL and i have my witnesses and they can prove that he bother me while we was in server.Also @Dante_PL is very angry while he plays against me and 1time he told me that he is getting mad after I kill him.30 day ban from yesterday is clearly proving that he had and still have something against me, because i never did any crime in server or anything.Much of users are my friends on steam and nobody of them wont say im toxic. I couldnt be toxic because I almost never talk on mic.Everything what I do is  writing "ns" or "gg".Im calling the owner or server opiekun to unban me and  react on this application and unadmin @Dante_PLto stop  this injustice and making this damage to me, server and other players.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jest jakaś historia działań adminów? Super by było, żeby pokazać jak dużo robię innym graczom :3 //Dział bany stoi otworem ;) 
Pisze do mnie na priv niejednokrotnie obrażając. Fakt, nie odzywa się od jakiegoś czasu. Dostał kicka chyba 2 razy ode mnie i dobrze wie z jakiego powodu (niestety niesprawiedliwość map można łatwo wykorzystać będąc dobrym snajperem, więc powstrzymuję graczy od kampienia w tym jego). Za każdym razem piszę do niego, żeby tego nie robił i przestaje. Chyba, że nie ma mnie na serwerze (a mam dostęp z konta brata i wszystko widzę ;) ) to robi nadal to samo.

Niejednokrotnie już mu wyjaśniałem za co. To, że jemu najczęściej wynika tylko z jego antyrefleksyjności. I z tego też powodu moja decyzja o banie.
P.S. L6 bardzo zależy na punktacji - toteż lubi wykorzystywać każdą sytuację na korzyść swoich punktów w topce. Dlatego wg mnie zbyt łatwo się denerwuje, gdy je traci i wyzywa innych oraz kampi. Ban ode mnie za to, że do tej pory się nie nauczył.
P.S.2. Mam nadzieję, że nie będę musiał więcej się wypowiadać na ten temat, bo już mam go dość [i L6 i tego tematu].

------------------------------------------------------------------
EDIT: Żeby nie nabijać postów. "Total: 31:30:08" mój czas na serwie od założenia licznika xD Drugie miejsce Majdanek "Total: 07:03:20".

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

We have seen enough from you. You got the admin permission and that dont gives you a right to do whatever you wants...Stop to embarrasing yourself. I just want you to leave me alone and I want to play normal like very other person.... And what if i like to be top 1? what you gonna do about that? is that breaking rules? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pragnę to wyjaśnić tu i teraz, aby nie potrzebnie wrzucać screen shotów które ktoś może uznać za podrobione. Temat jak i odpowiedzi w temacie można usunąć co może pomóc w nie zaśmiecaniu forum.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Spoko. Więc rozumiem, że skarga jest również od Ciebie za moje złe traktowanie graczy na serwerze? Wydaje mi się, że każdego z graczy traktuję tak samo. Jeśli jesteś często na serwerze, to na pewno to widać (albo i nie. Tu też poproszę o przykład).
Jeśli nie, Twój głos, że widziałeś jak kickowałem L6 jest mało istotny.

@L666666 I don't say you can't. You could. If you would not be uncultural and offend me more than once. To add, if I remember well, you said once, that you're Dzagu's cousin so you will have unban. This was in my first month of being admin.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

L6 to bardzo spokojny i wyluzowany gracz. Zawsze stara się pomagać i uczyć graczy z awp. Jeśli ktoś go pokona zazwyczaj pisze "you are beast" lub "ns"

Nigdy nie widziałem, że L6 Kampi na wieżach ani gdzie indziej

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie rozumiem twojego toku myślenia. Mówisz, że L6 jest, cytuję "toksyczny", a potem sam odpowiadasz, że rzadko się odzywa itd. Wyzywanie na fb? Pragnęlibyśmy dostać dowody w postaci zdjęć, filmików, ss'ów. Bo coś średnio wierzę w prawdziwość twoich słów. Bywam często na serwerze i jakoś strasznie kusi cię L6. Zawsze tylko na niego skargi za obelgi i inne teksty oczerniające drugą osobę. A co z resztą graczy? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To przechodzi powoli w absurd.
Taktyczne tl;dr na końcu dla tych, którym się tego nie chce czytać.
-------------------------------------------------------------
Nie zaprzeczam, że ostatnio L6 przestał gadać i pisać na serwerze (oprócz pochwał dla graczy). Co nie zmienia faktu, że pisał do mnie na priv (damn you Steam. Czemu nie przechowujesz wiadomości? ;-;). Nie będę na razie cytował tego co pisał mi na Messengerze, bo to nie o to chodzi (jeśli Sadzon, albo Dzagu będzie chciał, to to zrobię).
L6 ma o sobie zbyt wysokie mniemanie i dlatego nie boi się obrażać innych graczy. Uważa, że to on zawsze jest górą, co często się przekłada na nieodpowiednie zachowanie.
Pamiętam jak zacząłem grać na tym serwie w maju, to bardzo nie lubiłem L6 i zacząłem mówić, że ma kamperski styl gry, którego nie lubię. Wtedy dużo pisał na czacie, nie pamiętam konkretnych obelg, ale jestem pewien, że jakieś były. Potem zaczęliśmy się dogadywać, a ja złożyłem podanie o admina. L6 powiedział, że się za mną wstawi, bo właściciel serwera to jego kuzyn (to było na Steam, a bardzo żałuję, że tego niezescreenowałem). Nie pamiętam czy chodziło o Dzaga czy Sadzona.
OK, jeśli ktoś jeszcze mówi, że za bardzo się czepiam, to spoko. Spróbuję następnym razem przemyśleć sprawę slapowania L6 tak jak każdego innego gracza. Po miesięcznym banie (no, chyba, że jednak będzie perm).
(i proponuję zajrzeć na listę banów: http://globalelite.pl/bans/index.php?p=banlist&page=1&advSearch=186&advType=admin. Niejeden dostał ode mnie bana na 10/30 min zaraz po kicku za camp o wiele szybciej niż L6)
------------------------------------------------------------
TL;dr:
L6 prowokował i obrażał mnie na Steam i Messengerze niejednokrotnie. U mnie ma bana na miesiąc, a być może perm jeśli będzie większy odzew (nie będę perm banować, bo "duma/ego boli" tym bardziej bez screenów ze steama).
Kiedyś napisał, że jest spokrewniony z właścicielem serwera, toteż trochę się bałem reagować, więc moim zdaniem aż do grudnia miał taryfę ulgową.
Dzięki za uwagę.

P.S. Znowu się wdałem w dziecinną rozmowę z nim. Dla mnie ta sprawa była niepoważna do tej pory. Ban jak dla każdego. L6 nie różni się od nikogo innego. Brat też miał ode mnie bana na serwie za obelgi na priv ("ch*jowa administracja" itp).
Dobranoc

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Dante_PL  niestety ale prawda jest taka, że sprawy na Facebook'u to sprawy prywatne i nie powinno się tego przekładać na publiczne forum społeczności owego serwera. Aczkolwiek rozumiem, że mogło cię to urazić bądź w jakikolwiek sposób oczernić. Ale nie powinno się banować kogoś za "kampienie" bo to też jest jakiś styl gry oraz za wyzwiska. Każdemu się zdarza, rozumiem gdyby wyzwiska leciały na okrągło, ale w tym przypadku tego nie zauważam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
9 godzin temu, grzechZrana napisał:

@Dante_PL  niestety ale prawda jest taka, że sprawy na Facebook'u to sprawy prywatne i nie powinno się tego przekładać na publiczne forum społeczności owego serwera. Aczkolwiek rozumiem, że mogło cię to urazić bądź w jakikolwiek sposób oczernić. Ale nie powinno się banować kogoś za "kampienie" bo to też jest jakiś styl gry oraz za wyzwiska. Każdemu się zdarza, rozumiem gdyby wyzwiska leciały na okrągło, ale w tym przypadku tego nie zauważam.

Tak wgl. kim ty jestes że sie wypowiadasz w tym temacie xd?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Dr.Panic Niestety jest ograniczenie do kilku komend, poprzednie się usuwają.

@grzechZrana Masz na serwerze 1.5 h. Jak dla mnie to trochę za mało, żeby móc realnie ocenić sytuację na nim.

@'AnOnYmOuS' A Ty to kto? xD

L6 boli to, że reaguję również na niego. Reaguję na każdego gracza i potwierdzi to 70% graczy serwera (to 30% to Ci którym coś robię xD). Widocznie zawierasz się w tych 30%.

15 godzin temu, grzechZrana napisał:

nie powinno się tego przekładać na publiczne forum społeczności owego serwera

I nie ja zacząłem to przekładać. U mnie ma bana za całokształt wobec mnie (w tym również na serwerze). Zapewniam, że gdyby to nie był on, nie byłoby dyskusji. Każdy inny dostałby od razu bana.

Btw. Wczoraj pojawił się na serwerze gość po ksywką "L666". Grał jak bot, więc od razu zwróciłem uwagę, że jak chce bana za podszywanie się pod niego, to nie ma sprawy. Wyszedł.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Dante_PL L666 is really not my name, its somebody who wants me to get punished. And second, I talket to dzagu a little bit, it seems im buying vip soon and everything will be ok. But its not 100%, he didnt confirm still

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.