Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Zmiany JB


Minik121

Rekomendowane odpowiedzi

  • Legenda

Witam! Dziś chciałbym zaproponować kilka zmian dotyczących serwera JB: 

 

Mapy: 
Zwiększyć ilość! 
Z 12 na min. 20... Lepiej mieć duży wybór map niż go nie mieć w ogóle. Mamy mało graczy, co może być spowodowane "przyjedzeniem" się obecnych map. Trzeba zwiększyć wybór graczom! 

Kosy:
Komenda: 
/knife -Noże!

/ws -Skiny!

Po dodaniu tych dwóch plugin'ów, od razu by wskoczyła ilość graczy do 15...! 

Kolorowe kuleczki:
Dla Wardena dodać kolorowe kulki. W sensie, ze po wystrzeleniu Warden ma kulkę kolorową(tzw. paintball) 

Znacznik dla WARDENA
Nad Warden'em, żeby był znacznik Policjanta. Fajnie by to urozmaiciło wygląd samego klawisza. :D 

Zrobić, że do CT można wchodzić dopiero po określonym czasie.
Do CT, będą wchodzić osoby "z doświadczeniem". Zmniejszy się liczba osób z MASS FK i brakiem znajomości regulaminu !
Według mnie 300 minut przegrane było by odpowiednią skalą, żeby można było wejść do CT.

AutoRespawn
Fajne było by to, żeby gracze którzy dołączają na serwer nie musieli czekać, aż runda się skończy lub ADMIN ich zrespi. Niech to konsola robi.
 

 

Myślę, że dużo osób by doszło do serwera przez te zmiany... Kiedyś średnia liczba graczy wynosiła 14/16 Teraz wynosi 6/8. Tak jak ktoś dziś na serwerze napisał...: "Serwer umiera" :/ Trzeba urozmaić całego JB, po to bo on jest trochę nudny... Jak otrzymałem ADMINA graczy było więcej i z tego co zauważyłem jest ich coraz mniej.  Kwestia map jest zawarta w wątku: 

 Dziękuję, za przeczytanie i prosił bym o zrealizowanie takich zmian... Oczywiście piszczcie też, swoje propozycje co można zmienić/dodać czy usunąć z serwera. Tak naprawdę JB tworzą gracze, a nie administracja. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za:

-mapki 

-kolorowe kuleczki -> przywróci zabawę w "kuleczki"

-CT po określonym czasie -> wyjaśnione powyżej, dałbym od 12h/1000 respektu.

 

Przeciw:

-znacznik dla wardena -> Warden jest wyróżniony, bo mu się model zmienia na kolorowy, zmniejszy jedynie FPS'y graczom.

-autorespawn -> Jest już na serwerze, po dołączeniu na początku rundy, respi cię.

 

50/50:

-kosy + skiny -> zaczną się głównie dzieci zbierać

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba dlatego napisałem 50/50 nie?

Może i 3/4 mają -15, ale czy chciałbyś zwiększyć ją do 4/5? (co za tym idzie, więcej nieogarów w CT, nadużywanie mikra)

Z mojej perspektywy (jako gracza) jest tak, że coraz więcej osób "po mutacji" odchodzi z serwa, przez niektóre dzieci.

Podsumowywując: tym więcej -15 --> tym mniej +15.

To jest jedynie moje zdanie, może mnie wasze olśni ^^

 

EDIT: Jeszcze mnie poprawia :)) (pssstt. s..ssłoo..fnik.. ekhem.)

Nie wiem jak ty, ale ja dzieci nie preferuje. W 5 osób (+15) czuję osobiście większy fun. Z dziećmi którzy nawet wyłączyć mikro nie potrafią, nie dogadasz się :)

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

 @Unnamed

Nie ogarów w CT... Napisałem blokadę wchodzenia do CT po określonym czasie przegranym na serwerze...(np 10h)

Z mojej odchodzą, bo na serwerze jest mało osób...

No wiadomo, ze będzie mnie +15 jak będzie więcej -15... Na logikę idzie zauważyć. 
Powiem tyle, że wolę serwer na którym jest dużo osób -15, niż serwer na którym jest 5 osób +15. O wiele zabawa jest lepsza, a tak to idzie się na mape i 1 zabawa i życzenie... bezsensu totalnie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Jak dla mnie

Map jest wystarczająco, a do tego są zmieniane co +/- miesiąc.

Kosy nie wiem czy to jest potrzebne.

O paintball już na zebraniu było mówione że zostanie dodany.

Znacznik dla wardena nie potrzebny wystarczy że model wardena zmienia kolory.

Propozycja dodania blokady na CT była poruszana wiele razy, ale nie doszła do skutku. Tu jestem jka najbardziej za.

Auto respawn jest.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

20 map w puli - przeciw. Byłoby dużo roboty ze zmienianiem znaczącego procenta map z puli ich 20. Najprawdopodobniej nikomu nie chciałoby się szukać co ok. 3 miesiące ok. 8-9 dobrych map, co oznaczałoby albo zaniedbanie modyfikowania puli map, albo dodawanie po prostu słabych map do puli.

Kosy, Skiny - A po co to komu? Jak dla mnie neutral.

Paintball - Jak najbardziej za

Znacznik dla Wardena - przeciw, już była podobna sytuacja z żetonami "buncicieli". W tym przypadku taki znacznik ułatwiałby w znaczący sposób bunty

Auto CT Ban - Dla mnie bez różnicy. W końcu mnie to nie dotyczy, a jak jest jakiś "nieogar" w CT, zazwyczaj jest kto go swapnąć. Podsumowując może być

Auto Respawn - Jest

Jak dla mnie przydałoby się wgrać nowe RSy, nowe mapy wgrywacie, a RSy cały czas te same

To blokowanie wywalania broni dla CT jest przynajmniej denerwujące. Jak ktoś jest nieogarnięty to i tak będzie wszystkich zabijał czy robił jakiekolwiek inne rzeczy wbrew regulaminowi. Ogarnięta osoba nie wyrzuci broni terrorystą, a czasami jest potrzeba wyrzucenia broni w ogóle, np. Przy neutralizacji zbuntowanej jednostki. 

Dodanie rangi "Stały Gracz" która pozwalałaby na m.in votekickowanie (dostawałoby się takową po przegraniu np. 100h na serwerze i braku uzasadnionego sprzeciwu administracji)

A i @Minik121 pogrubiona czcionka w głównym poście wygląda nawet ładnie, ale pogrubioną czcionkę w odpowiedzi połączoną z twoim stylem pisania, czyta się co najmniej niesmacznie. Więc tak na przyszłość staraj się nie pisać całej odpowiedzi boldem. 

 

Edit; no widzisz @Minik121 jak nie umiesz prowadzić to faktycznie gra w 5 osób kończy dosyć szybko. Jak grasz w 15 osób to robisz takie zabawy, żeby zginęło 10 za jednym razem, jak w 5 to dostosowujesz sposób prowadzenia tak, żeby gra trwała długo.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Head Admin
Dnia 26.12.2017 o 16:37, Minik121 napisał:

Jak otrzymałem ADMINA graczy było więcej i z tego co zauważyłem jest ich coraz mniej.

To wniosek, że to Twoja wina xD

Ja bym proponował zrobienie jak na AWP. Czyli kosy (no i skiny) tylko dla VIPa. Hajs na serwery się będzie zgadzał 8)

EDIT: Chociaż co ja tam wiem. Z 10 minut na JB grałem.

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...