Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

[Rozpatrzone] Podanie o admina by ZubaR


ZubaR1337

Rekomendowane odpowiedzi

- Nick: ZubaR1337
 - Wiek: 16
 - Steam ID (numeryczny): STEAM_1:0:187819625
 - E-mail (konieczny): [email protected]

-  Ilość godzin w tygodniu, którą przeznaczysz na grę (min. 7): Od Poniedziałku do piątku mogę poświęcić około 1h dziennie, a w weekend od rana do wieczora :D
 - Ilość godzin (minimum 100): Na serwerze jest ich około 40, ale znam ten serwer już bardzo dobrze, a w samej grze ponad 1000

-  Znajomość regulaminu: Zapoznałem się i akceptuję go :D 

- Opis doświadczenia: Nie byłem jeszcze ani razu administratorem na żadnym serwerze, ale kiedyś trzeba ten pierwszy raz spróbować. Bardzo szybko się uczę i znam większość komend :D

- Dlaczego właśnie ja?: Strasznie nie lubię jak są jakieś dzieci czy osoby, które zachowują się nie odpowiednio na serwerach(w większości łamią regulamin). Bardzo chętnie poświęcę czas, aby na serwerze był spokój i kultura, tym bardziej, że gram na serwerze prawie codziennie. Gdy ktoś zachowuje się nie odpowiednio to mimo tego, że nie mam admina to staram się wytłumaczyć tej osobie jakie błędy robi :D

- Obowiązek posiadania TeamSpeak3: Posiadam oraz byłem i jestem adminem na różnych serwerach :D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Head Admin

+ często na serwie
+ ogarnięty
+ mikro i ogarnięty głos
+ nie było problemu do tej pory
+ też ma na imię Adam xD

- ej, w znajomość regulaminu nie trzeba wpisać czegoś innego? xD
- jeszcze nie był adminem, ale może się nauczyć :D

Jestem bardzo na TAK

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, 「кamil」 napisał:

40 h na servie i za duzo razy cie nie widziałem wiec na NIE.

Może dlatego mnie nie widziałeś zbyt dużo razy bo spędzasz mało czasu na serwerze, a ja na nim przebywam ostatnio większość czasu. 2 adminów napisało, że często na serwie bywam więc to raczej właśnie ty mało grasz :p Po za tym teraz już będzie więcej godzin niż 40 ;D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...