Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

[Rozpatrzone]Podanie o Admina


VooDoO

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze:  VooDoO

Ilość przegranych godzin na serwerze:  GameTracker

Wiek: W lutym będzie 19

Steam ID: 0:0:12545568

Ile godzin w tygodniu poświęcasz na grę na serwerze: Nie jestem w stanie powiedzieć ale gram codziennie po trochu

Miałeś kiedyś u nas bana: Nope

Doświadczenie w adminowaniu: 8/10
Umiejętność obsługi komend SourceMods: 8/10

Dlaczego miałbyś dostać admina: Codziennie bywam na serwerze i zdarza się (niestety) że wejdzie jakiś odpał a żaden admin nie jest online. Co prowadzi do tego, że muszę pisać do innego Admina, żedy wbił na serwa i pomógł w pozbyciu się problemu (Głównie jest to Czesti #mybro) . Nie jestem toksyczny i chętnie dogaduje się z innymi. Codziennie bywam na komputerze i pogrywam sobie na serwerze. Chciałbym od razu napisać, że wielu graczy podejrzewa mnie czasami o haxy np. NO ELO , skąd o tym wiem? Czesti. Nigdy nie używałem wspomagaczy i nie zamierzam :)

Znajomość Regulaminu: 9/10

Drobna pomoc pieniężna: Jeśli trzeba będzie to rozbije swoją skarbonkę

Posiadanie sprawnie działającego mikrofonu: Tak

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Po pierwsze nie podkreślaj innych graczy bo to też nie na miejscu ale z tym pisaniem to prawda. W każdym przypadku ma rację co do okazu do zbanowania. Niestety nie mogę być na serwie 24/7. Znam VoDo prywatnie i jest w porządku i będzie wiedział co robić ;) Jak dla mnie może być.

Na tak

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Legenda

Jestem trochę na nie. Nie przekonuje mnie twoje podanie. 
Wyjaśniam już dlaczego.
PRIMO => "Codziennie bywam na serwerze i zdarza się (niestety) że wejdzie jakiś odpał a żaden admin nie jest online. Co prowadzi do tego, że muszę pisać do innego Admina, żedy wbił na serwa i pomógł w pozbyciu się problemu (Głównie jest to Czesti #mybro)
Zdecyduj się, albo żaden nie jest online, albo jest... 
Następnie dla mnie to trochę wygląda jak taka słabo ukryte zachwalanie admina, co w tym przypadku jest nie wskazane, a przynajmniej niepotrzebne.

PRIMO 2 => "Codziennie bywam na komputerze i pogrywam sobie na serwerze. Chciałbym od razu napisać, że wielu graczy podejrzewa mnie czasami o haxy np. NO ELO , skąd o tym wiem? Czesti. Nigdy nie używałem wspomagaczy i nie zamierzam :)"
Po co się chwalisz? Nie musisz dobrze grać by być adminem, tu chodzi o pilnowanie serwera. Jak dla mnie ta część jest zbędna.

PRIMO 3 => Napisz ile masz godzin na serwerze, a nie podajesz link do GT. Jak uznamy, że jest taka potrzeba to sprawdzimy to sami, ale lepiej to wygląda jak sam napiszesz ;) 

Ah no tak, jeszcze jedno pytanie na zakończenie.... Przyznaj się, ilu adminów masz w znajomych na steam?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Head Admin

Zgaduję, że odpowiedź brzmi "Tylko Czestiego".
Super, że Czesti wspiera znajomych, którzy ogarniają, ale z podania wynika trochę Twoja... Ekspresja (np. chęć popisania się), co mam wrażenie, przekłada się na nerwy, a jako admin na niesprawiedliwe działanie :p

Ale i tak jestem neutral, bo nie znam i nie grywam. Luźna uwaga.

P.S. Czesti, kiedy wbijasz na AWP? Zadymka

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytuj
6 godzin temu, ДаркСидэ212ПЛ napisał:

Zdecyduj się, albo żaden nie jest online, albo jest... 

Własnie, żadnego nie ma więc piszę do Czestera.

 

6 godzin temu, ДаркСидэ212ПЛ napisał:

Następnie dla mnie to trochę wygląda jak taka słabo ukryte zachwalanie admina, co w tym przypadku jest nie wskazane, a przynajmniej niepotrzebne.

Ale nie jest zabronione.

 

6 godzin temu, ДаркСидэ212ПЛ napisał:

Po co się chwalisz? Nie musisz dobrze grać by być adminem, tu chodzi o pilnowanie serwera.

Po prostu chciałem dodać, że nie używałem nigdy haxów i nie zamierzam. Nie napisałem, że jestem bogiem gry.

 

6 godzin temu, ДаркСидэ212ПЛ napisał:

Napisz ile masz godzin na serwerze, a nie podajesz link do GT.

Generalnie link do GT jest lepszy, bo jest tam parę rzeczy więcej niż tylko przegrane godziny. Co do godzin to 24.

 

6 godzin temu, ДаркСидэ212ПЛ napisał:

Ah no tak, jeszcze jedno pytanie na zakończenie.... Przyznaj się, ilu adminów masz w znajomych na steam?

Tylko Czestiego bo nie ma innych adminów na tym serwerze. Bynajmniej w momencie w którym na nim gram.

 

5 godzin temu, Dante_PL napisał:

Zgaduję, że odpowiedź brzmi "Tylko Czestiego".
Super, że Czesti wspiera znajomych, którzy ogarniają, ale z podania wynika trochę Twoja... Ekspresja (np. chęć popisania się), co mam wrażenie, przekłada się na nerwy, a jako admin na niesprawiedliwe działanie

W którym momencie się popisuję? Zawsze się świetnie bawię niezależnie czy wygrywam czy też nie. Staram się dać z siebie wszystko ale jak przegram to emocje mam neutralne i nie targają mną nerwy.

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Detektyw
13 godzin temu, VooDoO napisał:

Własnie, żadnego nie ma więc piszę do Czestera.

Trochę masło maślane.

13 godzin temu, VooDoO napisał:

Tylko Czestiego bo nie ma innych adminów na tym serwerze. Bynajmniej w momencie w którym na nim gram.

Wowowowo a popatrz, ja Cię widziałem już parę razy :)

Co do podania ja pozostanę neutralny. 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Legenda

Dobra. Zmieniam zdanie na NIE. A dlaczego to już tłumaczę. W podaniu napisałeś, że nie ma innych adminów online więc piszesz do Czestera. Szkoda tylko, że nie pofatygujesz się by tych adminów dodać do znajomych, sam przyznałeś, że masz tylko Czestera w znaj z adminów... Uwierz mi, że nie ma momentu kiedy któryś z adminów nie byłby online. A, że nie ma nas na serwerze to inna sprawa, każdy ma swoje życie, co nie znaczy, że nie da się nas dodać do znaj kiedy nas nie ma na serwerze ;) wystarczy pomyśleć

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...