Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

podanie [Rozpatrzone] Podanie o admina - ✯♫ KuKi ♫✯


KuKi

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: ✯♫ KuKi ♫✯

Wiek: 17

Ranga: s2

Steam ID: http://steamcommunity.com/profiles/76561198111591503/

Ilość godzin na serwerze: 36.8 według gametrackera... (mam więcej i nie wiem czemu tylko tyle się wyświetla)

Ilość godzin w CS:GO: 1178

Znajomość regulaminu: Tak

Doświadczenie w adminowaniu: Tak

Miałeś u nas bana, jeżeli tak to podaj powód: Nie

Ilość godzin w tygodniu ile możesz poświęcić na grę: Średnio 3/4 dziennie

Znajomość komend SourceMod: Wystarczająca

Dlaczego powinieneś zostać adminem?: Często wchodze na serwer, ludzie mnie znają i lubią, wchodzę wtedy gdy nie ma innych adminów

Sprawny mikrofon: Tak

Drobna pomoc pieniężna: Jeżeli będzie trzeba to niema problemu

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@lavish według mnie ranga nie będzie miała znaczenia jeżeli będzie chodziło o wyciszenie dzieciaka, który zamiast mówić piszczy lub wyzywa innych graczy. Nie musi banować haxsów, którzy się dobrze ukrywają - od tego są admini z doświadczeniem zaczerpniętym z mm/faceitów i tego typu innych grach competitive, a z oczywistymi spinbotami sobie poradzi :) 

Ja jestem na tak:
+ Dużo gra na naszym serwerze - jest to główny atut przemawiający za według mnie.
+ Komunikatywny gracz z kulturą osobistą.

Nie zapominajmy - aktualnie adminami 1v1 grającymi na serwerze : Ja, @Ross i @SquN 

EDIT:
Od kiedy mam kontakt z Kukim i on gra na serwerze i mnie w danym momencie na serwerze nie ma, On sam z nieprzymuszonej woli informuje mnie, kiedy ktoś łamie regulamin. Uznajcie to jako kolejny +.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Dr.Panic napisał:

@lavish według mnie ranga nie będzie miała znaczenia jeżeli będzie chodziło o wyciszenie dzieciaka, który zamiast mówić piszczy lub wyzywa innych graczy. Nie musi banować haxsów, którzy się dobrze ukrywają - od tego są admini z doświadczeniem zaczerpniętym z mm/faceitów i tego typu innych grach competitive, a z oczywistymi spinbotami sobie poradzi :) 

Ja jestem na tak:
+ Dużo gra na naszym serwerze - jest to główny atut przemawiający za według mnie.
+ Komunikatywny gracz z kulturą osobistą.

Nie zapominajmy - aktualnie adminami 1v1 grającymi na serwerze : Ja, @Ross i @SquN 

EDIT:
Od kiedy mam kontakt z Kukim i on gra na serwerze i mnie w danym momencie na serwerze nie ma, On sam z nieprzymuszonej woli informuje mnie, kiedy ktoś łamie regulamin. Uznajcie to jako kolejny +.

Jeśli będzie chodzić o wyciszenie dzieciaka, to się zgodzę. Ale jeśli będzie osoba, która sobie gra na cheatach a dobrze się z tym kryje to będzie lekki problem nie? Dość, że może być taka sytuacja, to jeszcze może ktoś na prawdę świetnie grać, a nasz wysoko-rangowiec Kuki da mu bana za cheaty.

 

15 minut temu, Dr.Panic napisał:

Nie musi banować haxsów, którzy się dobrze ukrywają

No właśnie musi, to jest jego obowiązek

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

18 minutes ago, lavish said:

Ale jeśli będzie osoba, która sobie gra na cheatach a dobrze się z tym kryje to będzie lekki problem nie? Dość, że może być taka sytuacja, to jeszcze może ktoś na prawdę świetnie grać, a nasz wysoko-rangowiec Kuki da mu bana za cheaty.

Na swoją obronę mogę powiedzieć że zawsze gdy nie mam pewności nie posądzam ludzi o takie rzeczy.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie kuki jest na serwerze często, do tego raczej nie potrzeba być specjalnie wykwalifikowanym by widzieć że gościu z wallem jeździ po modelach przez skrzynki lub strzela flicki życia co runde. Zgadzam sie z @Dr.Panic jak najbardziej co do tego że, ranga nie ma wielkiego znaczenia.

Narazie jestem na tak

Zobaczymy co @Kubox napisze.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Ja jestem na TAK.

Potrzeba nam Adminów na Arenach. Kuki jest codziennie. Nie raz siedział na pierwszej arenie. Strzelać umie. Może i posiada tego Silvera, ale gra o wiele lepiej. Nie chcę, aby ta ranga go blokowała. W sumie, nigdy nie będziemy w stanie określić każdego gracza. Czasami potrzeba głębszej analizy. Również ja proszę kolegów o pomoc. Nie zawsze jestem pewien swoich decyzji. Jeżeli on nie będzie, może poprosić nas o pomoc. Wczoraj nagrał jednego z graczy. Jeżeli nie jest pewien czy ktoś coś ma, może nam wysłać nagranie - pomożemy. 

Chłopak wchodzi codziennie, zna zasady, jest ogarnięty. To nam wystarczy. Jest okres próbny. Jeżeli go nie zda, zawsze możemy zabrać uprawnienia. 

 

 

Za zgodą Dzaga, przyjmuje Cię do grona Administracji @✯♫ KuKi ♫✯  Twój okres próbny zacznie się 30.12.2017 i zakończy 30.01.2018. Życzę owocnej współpracy! Pozdrawiam.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Dzięki za otworzenie tematu, trochę śmiechłem jak wszedłem na forum i to zobaczyłem więc trzeba się wypowiedzieć, bo śmiechy śmiechami, ale w końcu skoro jestem w gronie adminów to warto o nie dbać. Fakt faktem, że podanie już na próbę przyjęte, ale chyba problemu nie będzie jak dodam coś od siebie.

Na początku już dodam, że jestem świadom, iż ten post nie będzie oznaką miłości do bliźniego, lecz postaram się gdzieś tam po drodze wyjaśnić dlaczego to tak, a nie inaczej. Kubox otwierając temat prosił o powagę, więc postaram się zachować ;)

Po pierwsze, co mnie zupełnie rozwaliło to że w ciągu pięci miesięcy przybyły Ci dwa lata, a ranga jak stała tak stoi. No cóż, widocznie na tyle szybko się uczysz, że przyspieszył Ci proces starzenia. Dla mnie to trochę jak dziecko, które zrobi wszystko byle mieć admina na serwerze w kunterstriku.

Po drugie, skoro już przy randze jesteśmy, to chyba trochę nie spełnia ona wymagań i nie ruszyła z miejsca (nie śledzę czy grałeś od tego czasu MM czy nie). Jak dla mnie musi być jakiś wyznacznik umiejętności gry i jest to ranga z MM lub poziom faceit czy chociażby esea. Powód na obronę, który podał ktoś wyżej, czyli to że grasz czasem na pierwszej arenie jest dla mnie trochę bez sensu. Na arenie klikamy w jednego przeciwnika, który wiemy w 70% gdzie jest (i w 100% wiemy że nie za nami), to nie ma za dużo wspólnego z umiejętnością gry, bo zdarza się że również typowe silvery są tu na pierwszych arenach. Sam nie raz grałem na pierwszej będąc najebany, więc raczej bym tego nie traktował jako wyznacznik. Po to potrzebujemy ludzi z wyższą rangą którzy coś z gry już wiedzą, by potrafili oceniać graczy pod względem domniemanych cheatów, a po graczu który jedynie może się bronić graniem na pierwszej arence mogę oczekiwać jedynie że wie jak przesunąć myszkę z punktu A do punktu B i kliknąć LPM zanim zrobi to przeciwnik.

Po trzecie, z tego co nie raz mi mówiłeś to jesteś również adminem na innych serwerowniach. Trochę dziwnie być adminem raz tu, raz tu. Jak ktoś zapyta o serwerownię jaką polecasz to co wybierzesz? Co nie wybierzesz to raczej adminowi nie wypada wtedy reklamować chyba innych serwerowni. 

Po czwarte, niby osobiste, ale nie o to chodzi, ważne samo zachowanie. Pamiętam naszą rozmowę prywatną na steam kiedy Ci tłumaczyłem (chyba jakoś po drugim czy trzecim Twoim podaniu, bo to już jest piąte) dlaczego się nie nadajesz. Wtedy jeszcze mnie to nie irytowało więc rozmawialiśmy normalnie. Wszystko było spoko, ale urażony jak dziecko zacząłeś mi od tamtego czasu spamować pod profilem że jestem chujowym adminem i nie bardzo to rozumiem, bo nie dosyć że siedzę minimum 3x więcej niż pozostali admini aren, to zawsze gdy jestem jest cisza na serwerze, gdy trzeba to oglądam podejrzanego nawet 3 mapy z rzędu (a to 30 min, niektórzy admini tyle dziennie na serwie nie siedzą, ale nie w tym rzecz xD). Chodzi o to, że zacząłeś się zachowywać jak obrażone dziecko które chce się w jakiś tam sposób zemścić. Rozumiem jakbyś pisał że jestem chujem, chamem czy coś i tu bym się nawet zgodził, ale tak to dla mnie dziwne i żenujące. Nie chciałbym być w jednym "teamie adminów" wraz z kimś takim (@edit 23:15 29.12.2017, dodam tylko że to nie przenośnia i poważnie nie będę w teamie adminów z kimś takim). Żałuję że nie zostawiłem tych komentarzy (były chyba łącznie trzy). Normalnie "-repki" zostawiam, ale takie patologiczne bzdury wolałem usunąć, a nie myślałem że się przydadzą. Jak masz chociaż trochę jaj to nie zaprzeczysz.

Po piąte - nie raz już słyszałem na serwerze Twoje narzekanie, że admini tutaj nic nie robią, serwer chujowy i lepiej iść pograć na innym. Słyszałem to jakieś 3 razy, z czego dwa razy chwilę po tym jak wszedłem, a później nagle cisza, a raz jakoś jak złapałeś rage podczas gry. Z samego mojego dobrego serduszka przepełnionego miłością do bliźnich nie dostałeś wtedy ode mnie bana, a uwierz mi że mnie kusiło i walczyłem ze swoim dobrym serduszkiem przepełnionym miłością do bliźnich, bo za takie coś normalnie każdemu innemu bym dał bana, nie wiem czy nie perma, najwyżej by się odwoływał. Myślę że nie muszę już dalej tego podpunktu rozwijać, bo to raczej zrozumiały argument.

Po szóste, nie wiem czemu zawsze składasz te podania jednocześnie pisząc jakiś temat o cziterze czy kimś do zmutowania. Dostajesz rage że na serwie akurat nie było admina więc lecisz na forum pisać własne podanie (przypominam że to już chyba piąte).

Po siódme, ....... coś tu miałem napisać, ale odebrałem telefon i mi z głowy wyleciało co miałem zamiar dodać. No cóż, powiedzmy że jako prezent świąteczny ominiemy siódmy argument przeciw.

 

Zgadzam się z tym, że potrzeba adminów na arenach, ale nie raz już wspominałem że taka osoba powinna się nadawać w 110%, czyli spełniać wymagania z nawiązką. To że ktoś ma mutację, używa mikrofon i nie krzyczy ani nie wyzywa, tylko rozmawia z innymi ludźmi, to nie jest jakiś cud komunikatywności i od razu na admina, to jest mimo wszystko normalne, a gracze przyzwyczajeni już do tych drących pizdy gówniaków traktują normalnych ludzi jako ewenementy i od razu "zostań adminem"...

Żeby nie było, że same minusy, to na plus oczywiście ewenement światowy rozmawiający z ludźmi, znajomość SM i ilość godzin w grze, chociaż 1200h i s2 to nie wiem czy do końca na plus ;)

Podsumowując, są rzeczy które da się przeskoczyć i ominąć by dać szansę, ale myślę że dobrze i jasno wyjaśniłem dlaczego nie chciałbym takiej osoby jak Ty w gronie adminów do którego sam należę, nawet mimo takiego deficytu obecności adminów na arenach. By wszystko było jasne, gdyby ktoś miał wątpliwości co do mojego zdania - jestem na nie.

Dziękuję za możliwość wyrażenia swojego zdania po czasie i pozdrawiam (oczywiście nie wszystkich), Ross.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...