Jak kupić VIPa - klik

Ustaw naszą tapetę! (Nowa tapeta świąteczna) - klik

Doozleł

Wchodzisz na własną odpowiedzialność

11 postów w tym temacie

Ja po samej miniaturce nie planuję tego włączyć :D Rozumiem że tej pani której nawet na wyretuszowanym zdjęciu widać 3 tony szpachlówki, kapnęło coś z dziwnie gęstego i wybrokatowanego na ryj prosto z sufitu malowanego na nowy rok? To jakiś filmik z remontu przed sylwestrem tak?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kurwa nie wierzę że na to wpadłem xD polecam włączyć sobie w jednej zakładce to coś o wysyłaniu sexmasterce makaronu i wyciszyć dźwięk, a w drugiej odpalić sobie braci pierdolec - ściernisko i puścić jednocześnie oglądając ten teledysk z remontu. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To uczucie, kiedy desperacko szuaksz atencji do tego stopnia, że zaczynasz robić piosenki mimo iż nie potrafisz nawet śpiewać Cyganeria (nie wspominając o tekście piosenki xDDD).

Dobrze więc doczekaliśmy się kolejnej świetnej piosenki Sexmasterki. Czas zatem zrobić głosowanie na najlepszą z nich:

1) Czuux - Wiesz ocb

2) Bracia Pierdolec - Ściernisko

3) Sexmasterka - Poka Sowe

4) Czuux - O co ci chodzi

5) Sexmasterka - Wyślij Nudsa

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Doozleł W sumie to dużo się ta nutka sexmasterki nie różni od 75% polskiego rapu, 97% polskich przebojów i od 100% wytworów muzycznych innych youtuberów, także nie wiem jakby tu dokonać wyboru :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Z przykrością zawiadamiam, że teledysk został usunięty (chyba każdy wie dlaczego).

XD

@edit jednak go przywrócili ;_;

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta