Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Podanie Axi CSGO-SKINS.COM


AxiMonster

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

Nick: Axi CSGO-SKINS.COM ( często zmieniałem nick ale ten już będzie na stałę )

Wiek: 19

Ranga: MG 2

Steam ID: STEAM_0:0:136951712

Ilość godzin na serwerze: Średnio po 2h dzennie od kilku miesięcy,zazwyczaj rano i po południu 

Ilość godzin w CS:GO: 1199

Znajomość regulaminu: Znam :)

Doświadczenie w adminowaniu: Byłem adminem przez ponad rok i wspólwłaścicielem serwera

Miałeś u nas bana, jeżeli tak to podaj powód: Nie 

Ilość godzin w tygodniu ile możesz poświęcić na grę: Tak po 2-3h bez problemu 

Znajomość komend SourceMod: Bardzo dobra 

Dlaczego powinieneś zostać adminem?: Nie będę sie podlizywał więć nwm co mam powiedzieć XD miły,doświadczony, pomocny, nigdy nie było na mnie żadnych skarg itp, ogarnięty i ogólnie normalny XD

Sprawny mikrofon: Tak    

Drobna pomoc pieniężna: Pracuje więc bez problemu 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to już pisałeś tu podanie. Wtedy problem był taki że nie grałeś na arenach i coś tam przyciemniłeś z ilością godzin, teraz w sumie godzin też masz mało, a ja Cię na serwerze widziałem może 5 razy w ostatnim miesiącu, jak nie nawet w ostatnich dwóch miesiącach. Pod tym podanym nickiem masz około 5h, jest jeszcze jeden nick w którym jest występuje słowo "Axi" i ma tam 3h.

Na plus to, że przynajmniej nadal masz 19 lat, bo powinno już wyjść z 21 xD 

Ranga na styk, ilość godzin ogólnie wystarczająca, byłeś jakimś tam adminem więc znasz SM to też na plus. Jak trochę więcej pograsz to pomyślimy, nabij przynajmniej pod jednym nickiem wymagane 35h, co i tak nie jest dużą ilością (grając 2h dziennie to tylko 2 tyg z hakiem).

Na pewno się nie poddawaj , tutaj działa taka zasada, że jak napiszesz podanie 5 razy to automatycznie dostajesz admina nawet jakbyś miał 13 lat i s2, tak więc dasz radę xD

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Head Admin

1. Reklama nieważne gdzie umieszczona, łamie regulamin forum. Edytuj i usuń.
2. "stałe" nie "stałę"
3. Czy 8h to trochę nie za mało? Pewnie mi wyjdzie więcej na arenkach :v
Tak jak napisał Ross. Pograj może trochę jeszcze, daj się poznać innym i napisz jeszcze raz ;)

EDIT: Już ja mam 12h godzin na arenkach, a nie bywam tam zbyt często. Choć częściej niż na innych serwerach globalelite (oprócz AWP, gdzie mam po 4 godziny dziennie xD).

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Ja osobiście Cię nie kojarzę. Nie grałeś wystarczająco dużo, abym zdążył poznać twoja osobę. Na plus oczywiście twoje doświadczenie. Wiek również zachęca do dania ci szansy. Jednak na razie jestem na NIE. Daj się lepiej poznać - pokaż, że możemy na tobie polegać. Jeśli zdobędziesz nasze poparcie, nie powinno być problemu z dołączeniem do ekipy. Pozdrawiam!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Head Admin

Dodam ponownie.

Dnia 1.01.2018 o 16:13, AxiMonster napisał:

Doświadczenie w adminowaniu: Byłem adminem na 5maps przez ponad rok i wspólwłaścicielem

Reklama serwerowni. Za reklamę jest ban. Doceniam chęć pochwalenia się doświadczeniem, ale w ten sposób nie chwalisz się za bardzo znajomością regulaminu forum.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Specjalista
4 minuty temu, Dante_PL napisał:

Dodam ponownie.

Reklama serwerowni. Za reklamę jest ban. Doceniam chęć pochwalenia się doświadczeniem, ale w ten sposób nie chwalisz się za bardzo znajomością regulaminu forum.

5maps to jest tryb serwera ???  +1 do lepiej nie bede mowil do czego

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Gość locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...