Jak kupić VIPa - klik

Ustaw naszą tapetę! (Nowa tapeta świąteczna) - klik

Czacha #TOXIC

podanie
[Rozpatrzone] Podanie o Admina na ffa

10 postów w tym temacie

Nick na serwerze: ... #TOXIC
Ilość przegranych godzin na serwerze: Nie jestem w stanie określić ile godzin gram na serwerze dokładnie ale średnio 4-5h
Steam ID:http://steamcommunity.com/profiles/76561198132746127/

Ile godzin w tygodniu poświęcasz na grę na serwerze: w tygodniu zależy od czasu bo mam szkole ale jeśli chodzi o weekend to średnio 4-5h a nawet więcej
Miałeś kiedyś u nas bana: Nie miałem nigdy bana
Doświadczenie w adminowaniu: Jeśli chodzi o CSGO to byłem adminem na 1 serwerze, ale w 1.6  byłem adminem więcej razy
Umiejętność obsługi komend SourceMods: 5-6 ( kwestia przypomnienia i nauczenia się czegoś nowego)
Dlaczego miałbyś dostać admina: Bywam bardzo często na serwerze i nieraz zdarzy się ze wbije jakiś cheater albo jakieś "dziecko" siedzi na serwerze i utrudnia innym grę w stylu krzyczy itd..
Znajomość Regulaminu: Znam regulamin
Drobna pomoc pieniężna: nie

Posiadanie sprawnie działającego mikrofonu: Posiadam 

Jeśli chodzi o rozpoznawanie na serwerze to moim zdaniem jestem rozpoznawalny przez stałych graczy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

0. Zły dział.
1. Nick: Eeee, toxiców to nie bierzemy xD
2. Ilość godzin: to zajrzyj na gametracker. Wejdź na stronę główną i kliknij czarną kropkę przy serwerze FFA. Potem wyszukaj siebie po nicku.*
3. Wiek +
4. To nie jest Steam ID
5. Trochę na nie, bo piszesz, że w tygodniu nie masz czasu i że w weekend możesz, a dalej piszesz, że jesteś dość często. Jesteś długo. Nie "często".
6. Wydaje mi się, że większości adminów może w weekend akurat, a to chyba nie jest powód do przyjęcia kolejnego...

Dobra, to była krytyka trochę dla jaj. (ale punkt 0, 2 i 4 weź sobie do serduszka :) )
* - Zobacz jaki miły jestem. Masz 70 godzin na serwie +
Wiek +
Nie wiem czy rozpoznawany, zaraz sprawdzę jak wbiję na serwer, to edytuję i napiszę czy na tak, czy na nie :p

P.S. Jak to piszę, to widzę, że jesteś na serwie :v

EDIT:
Dobra, gra dużo, dobrze gra, nie jest toxic, mikro +, wiek +, zdjął snajpera z deagle'a, a nawet 3 xD
U mnie TAK

Tylko niech ktoś przeniesie ten temat :v

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Widuję, żadnych przejawów agresji nie widziałem, godzinki są, jakieś doświadczenie też. Myślę, że dasz radę. TAK 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ale powaga, bo się zrobi ściernisko. Można przenieść?
Jakiś mode:

@BobPixel @Dzagu

P. S. Pixel, chyba mi umknął regulamin wypowiadania się na serwie do DR i HNS (dobra, do tego drugiego napisałeś potem xD). Sorry, nie będę :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.