9 postów w tym temacie

Siema. Mam 2 propozycje odnośnie serwera JB.

1. Sklep - Chciałbym, aby na serwerze pojawił się sklep który działał by w taki sposób, że za zarobione pieniądze w grze (nie kredyty), można było kupić jakieś power-upy. Nie  chodzi mi tu o rzeczy typu 999999 dmg do kosy, tylko jakieś lekkie, np. 1,5 speeda na rundę, itp.

2. Ograniczenia - Ograniczenia do niektórych rzeczy ze sklepu (tego za kredyty), przykładowo typo na mapie cały czas kupował "Allah Akbar" tj. tą bombę, co zadaje obrażenia wszystkim wkoło, np. 1 bomba dla 1 gracza na mapę. Wiem, że tu chodzi o zabawę, no ale nie przesadzajmy :)

P.S. To są tylko propozycje. Zapraszam do dyskusji w komentarzach niżej ;).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

1. NIEEE  to jest serwer jb a nie jakiś codmod 8)

2. wystarczy podnieś cenę tego "Allah Akbar" na np. 1000 lub więcej i dzięki temu mało kto będzie wydawał tyle kredytów PugChamp

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

1. No to ciekawe co zrobisz jak ktoś nakupuje pierdyliard fajek bądź będzie je skutecznie farmił będąc na spec praktycznie 24/7? A więc na nie

2. Blisko, blisko, ale moim zdaniem nie do końca. Ja bym to wywalił ze sklepu i dał do ruletki dla vipa.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Według mojej oceny jest to całkiem niepotrzebne oraz chciałbym zaznaczyć , że jest to moje indywidualne zdanie z którym nie wszyscy muszą się zgadzać.

Jestem na NIE

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak dla mnie można by było jeszcze zrobić tak ,że było by dla siebie takie menu jak gang i tam swoje indywidualne "moce" można by rozwijać tzn Tak jak w gangu tylko indywidualnie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta