Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

[Rozpatrzone] Ponowne podanie Szaman


Szaman

Rekomendowane odpowiedzi

  • Nick na serwerze:☆ SzamaN°♥ ☆
  • Ilość przegranych godzin na serwerze: 214,42
  • Ilość godzin przegranych w CS:GO:  1290
  • Wiek:  23 lata
  • Imię:  Adam
  • Steam ID:  STEAM_1:0:142372326
  • Sprawny i działający mikrofon: Sprawny i działający mikrofon
  • Ile godzin dziennie poświęcasz na grę w cs'a:  Miałem spora przerwę , ale powracam na normalny tor i staram się posiwecać conajmniej 3 h dziennie
  • W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):   system pracy 2 zmianowy także o każdej godzinie  najcześciej godziny 16- do 2 w nocy
  • Miałeś kiedyś u nas bana: Nie miałem bana
  • Doświadczenie w adminowaniu: byłem tu Adminem na okresie próby ale z przyczyn prywatnych zawiesiłem ( czyt. zrezygnowałem )
  • Umiejętność obsługi SourceMod: w skali 4-5 chociaż do perfekcji trzeba jeszcze się przyuczyć  
  • Umiejętność rozpoznawania cheatów: Posiadam
  • Czynny udział w życiu forum: Jak na chwilę obecną dość słabo ale mam zamiar popracować nad tym
  • Dlaczego miałbyś dostać admina:  Zawsze przyda się pomoc , jestem ( wydaje mi sie ) dość rozpoznawalną osobą na serwerze. Czesto są sytuacje gdzie nie ma admina i musze pisać aby ktoś wbil. Miałem już tutaj admina i radziłem sobie w moim odczuciu bardzo dobrze .
  • Znajomość Regulaminu(1-10): 9
  • Drobna pomoc pieniężna: tak, zawsze posiadam aktywnego vipa :)

 

Od siebie :  Witam, wiem ze jakiś czas temu pisałem podanie o admina gdzie dostałem werdykt pozytywny. Postąpiłem zbyt pochopnie bo mogłem zawiesić go dając jakieś wyjasnienie ale po prostu zrezygnowałem. Miałem troszkę problemów prywatnych ( ale o nich nikomu nie musze się zwierzać ) Na chwilę obecną moje zycie jest już poukładane wiec mam też czas i głowe do innych spraw takich jak np Serwer  i Counter Strike Global Offensive.  Jeżeli dalej chcecie mnie przyjąc w swoje szeregi to bedzie mi niezmiernie milo , a jeżeli wykorzystałem już swoją szanse i nie mam już możliwości to trudno . Pozdrawiam :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że nie powinienem tu oddawać komentarzu ale napiszę.    

Jest nowy rok, dawne problemy osobiste zażegnane i wszystko jest na właściwym torze także sytuacji jak ostatnio już nie będzie. Wszystko mam poukładane w taki sposób że mam czas na osobiste sprawy jak i na takie sprawy jak gra, forum :) 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...