Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

[Rozpatrzone] Podanie o Admina


NoVy

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: NoVy

Wiek: 17 

Ranga: g2

Steam ID: STEAM_1:1:233911339

Ilość godzin na serwerze: 25 (niestety nieraz zapomniałem zmienić nazwy i grałem na 3 innych nickach np. NoVy SKLEP-SKINY.PL)

Ilość godzin w CS:GO: 219

Znajomość regulaminu: Tak

Doświadczenie w adminowaniu: Tak

Miałeś u nas bana, jeżeli tak to podaj powód: Nie

Ilość godzin w tygodniu ile możesz poświęcić na grę: w tygodniu da rade nawet 20

Znajomość komend SourceMod: Tak

Dlaczego powinieneś zostać adminem?: Ponieważ nieraz nie ma żadnego Admina , i latają dzieci i puszczają muzykę , krzyczą i ogólnie przeszkadzają w graniu i nie ma kto ich wyrzucić lub zbanować 

Sprawny mikrofon: Tak

Drobna pomoc pieniężna: Jeżeli będzie potrzeba to tak 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lavish napisał:

Na nie.

- ranga,

- godziny w CS’ie,

- ogólna estetyka podania.

Jeśli mogę coś dodać na swoją obronę,  to ranga (miałem s2 w 150h wbilem g3 ale niestety spadłem do g2 ) ( na skrzydłowy mam mg) 

Godziny w Cs'ie - tak mało ponieważ zacząłem grać od +/- żeby nie skłamać 20 grudnia , ponieważ wszesniej zespół mi się komputer .

Co do estetyki - to nie mam zamiaru się pucować się,  żeby dostać Admina ( nie dostane mówi się trudno , wtedy pozostaje tylko czekanie aż Dr albo Kuki wejdzie na serwer) 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"się pucować się" Ok XD

Ogólnie to jestem na nie:

- Brak linka do GT,

- Estetyka podania, brak znajomości stawiania znaków interpunkcyjnych (choć to najmniejszy problem to jednak rzuca się w oczy),

- Nie widziałem ciebie na serwerze,

Ale żeby nie było:

+ Wiek,

+ Znajomość SM

Btw. Skoro nie będziesz się pucować to nie składaj podania. Administracji wisi to czy dostaniesz admina czy nie, to tobie powinno zależeć.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

@Doozleł nie zgodzę się z tobą do końca. Widzisz - ty rozumujesz na zasadzie takiej, że to gracz musi się o wszystko starać i on musi chcieć zostać Adminem. Tobie wszystko zwisa. Ja natomiast rozumuje tak, że warto czasami dać szansę komuś kto np nie złożył podania lub o tym nie myśli. Na DD2 jako Admini szukamy innych potencjalnych kolegów i jeżeli ktoś się znajdzie, pomagamy mu dopracować co trzeba. 

Akurat w danym przypadku również jesyem na nie. Wczoraj nawet się sam spytałem ciebie @NoVy, czy to ty pisałeś podanie, bo po prostu nie kojarzyłem cię za bardzo. Daj się lepiej poznać, pograj jeszcze trochę. Myślę, że nie będzie przeciwwskazań. Pozdrawiam. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Trochę nie jasno się wyraziłem. Chodzi mi bardziej o to, że jeśli dana osoba ubiega się o admina to powinna chociażby sprawiać pozory, że faktycznie chce go dostać. Jeśli ktoś natomiast pisze podanie za przeproszeniem na odjeb to...

Oczywiście że można dać admina osobie do tego kompetentnej mimo iż nie złożyła ona podania wcześniej. Nie mam nic przeciwko temu, a nawet jestem za, jeśli ma dbać o serwerownie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy się wypowiada to ja także to uczynię.
A dla mnie jak najbardziej na plus.  
Facet jest ogólnie bardzo pomocny, zawsze gdy nie gram a coś się dzieje na serwerze dostaje od niego od razu wiadomość o zaistniałym incydencie. Można powiedzieć że stara się trzymać porządek na serwerze nie mając do tego specjalnych przywilejów. 
Jest ogarnięty, ma dobrze działający mikrofon, ludzie go rozpoznają i w sumie już tam trochę ma przegrane na GT.
Biorę pod uwagę też,że na serwerze brakuje administracji - każdy chciałby mieć możliwość "posprzątania" serwera lecz nie każdy się nadaje. Ten chłopak ma bardzo dobre predyspozycję do zostania adminem. 
Na tak.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Legenda

Dlatego też napisałem, że sam chciałbym go lepiej poznać. Brakuje nam Adminów, jednak szczerz mówiąc, są gracze, których kojarzę bardziej niż jego. Dlatego proszę o jakiś tydzień na to, abym sam mógł się przekonać.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Dnia 11.01.2018 o 20:24, Dr.Panic napisał:

Każdy się wypowiada to ja także to uczynię.
A dla mnie jak najbardziej na plus.  
Facet jest ogólnie bardzo pomocny, zawsze gdy nie gram a coś się dzieje na serwerze dostaje od niego od razu wiadomość o zaistniałym incydencie. Można powiedzieć że stara się trzymać porządek na serwerze nie mając do tego specjalnych przywilejów. 
Jest ogarnięty, ma dobrze działający mikrofon, ludzie go rozpoznają i w sumie już tam trochę ma przegrane na GT.
Biorę pod uwagę też,że na serwerze brakuje administracji - każdy chciałby mieć możliwość "posprzątania" serwera lecz nie każdy się nadaje. Ten chłopak ma bardzo dobre predyspozycję do zostania adminem. 
Na tak.

a bany będą się sypały za dobrą grę! <3

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Gość locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...