Jak kupić VIPa - klik

Ustaw naszą tapetę! (Nowa tapeta świąteczna) - klik

ZubaR1337

Podanie o admina by ZubaR v2

6 postów w tym temacie

Piszę podanie drugi raz, ponieważ rekrutacja wcześniej była zamknięta. Teraz z tego co widzę to jest otwarta więc korzystam z okazji. Dante namówił mnie, żeby spróbować jeszcze raz :D 

- Nick: ZubaR1337
 - Steam ID (numeryczny): STEAM_1:0:187819625
 - E-mail (konieczny): adamstasiak2@gmail.com

-  Ilość godzin w tygodniu, którą przeznaczysz na grę (min. 7): Od Poniedziałku do piątku mogę poświęcić około 1h dziennie, a w weekend od rana do wieczora :D
 - Ilość godzin (minimum 100): Na serwerze jest ich około 100, a w samej grze 1155

-  Znajomość regulaminu: 10/10

- Opis doświadczenia: Nie byłem jeszcze ani razu administratorem na żadnym serwerze, ale kiedyś trzeba ten pierwszy raz spróbować. Bardzo szybko się uczę i znam większość potrzebnych komend :D

- Dlaczego właśnie ja?: Strasznie nie lubię jak są jakieś dzieci czy osoby, które zachowują się nie odpowiednio na serwerach(w większości łamią regulamin). Bardzo chętnie poświęcę czas, aby na serwerze był spokój i kultura, tym bardziej, że gram na serwerze prawie codziennie. Gdy ktoś zachowuje się nie odpowiednio to mimo tego, że nie mam admina to staram się wytłumaczyć tej osobie jakie błędy robi :D

- Obowiązek posiadania TeamSpeak3: Posiadam oraz byłem i jestem adminem na różnych serwerach :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To ja powiem tak:
Ej, jak "namówiłem"? Powiedziałem, że pisanie do Dzaga w tej sprawie na priv jest słabe :v

1. Rzadko używa mikro :v
2. Doświadczenie trzeba kiedyś zdobyć ;)
3. Dużym plusem jest to, że jest aktywny. Prawie tyle co ja, ale zazwyczaj w innych godzinach, bo się boi przeciwko mnie grać :v
4. Kupuje VIPa, bo sobie nie radzi bez niego xd

Ale tak na poważnie, to tylko pkt. 3. Mikro ogarnięte, raczej kultura jest, dobrze się z nim gada, bardzo duża aktywność (oby nie zmalała ;) ).

Jestem na TAK

Pewnie miałbyś też głos Majdanka, ale...
>Majdanek
>forum
:v

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Eh przepraszam bardzo Dante jestem na forum i czytam... (pewnie cię zdziwiłem :lol:)

Co do ZubaRa to często gra, mikro jest, kulturka na poziomie, nie był jeszcze admem no ale musi mieć ten pierwszy raz :lol:

Jestem na TAK 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
8 godzin temu, ImSadzon napisał:

Rekrutacja bedzie otwarta jak serwer zacznie normalnie dzialac.

Wszędzie się wyświetla, że rekrutacja otwarta, a serwer przecież działa normalnie, nie buguje się jak wcześniej. :p

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta