Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Unban - lavish


lavish

Rekomendowane odpowiedzi

To niezła telenowela, admini banują innych adminów. Na dodatek to tak no Kappa 
Mam nadzieję,że to zwykłe nieporozumienie i  @DrunK odbanuje jednego z moich najlepszych adminów na arenach :)
Oczywiście z racji tego,że @lavish jest adminem na Arenach 1v1 i teraz nie może wykonywać przydzielonej mu funkcji zdejmę mu tego bana aczkolwiek wątek pozostawimy do wypowiedzi @DrunK'a

Obejrzałem demko i nie uważam,żeby jego gra jakkolwiek podchodziła pod WH - akcja na longu 4k skilled i na dodatek jak wychylał to był pewien,że jest tylko jeden gracz bo zrobił to pewnie. Gdyby był odpalony to by doskonale wiedział,że stoi jeszcze jeden chłop wcelowany i nie zrobiłby takiej "cocky" akcji. 
Akcja za którą dostał bana - smoke schodzi i widać model przeciwnika + jeżeli dobrze widziałem był nick na czerwono napisany,że stoi tam przeciwnik.  Tyle z mojej strony. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Head Admin

Cóż, zdarza się,  nikt nie jest nieomylny ;)

To, że "jeden ze swoich" nie znaczy też, że ma immunitet :p Raczej większą szansę na to, że nic nie ma, ale nie nigdy nie wiadomo ;)

Dobra, ale chyba na temat lavisha nie ma co dyskutować. Perm się należy Kappa

P. S. Dobra, może jednak UB Illuminati

Dymy Zadymka

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Ludzie. Kończcie ze spamem. 

Powiem wam jedna rzecz. Zanim zaczniecie kogoś bronić, upewnijcie się, że dana osoba na pewno była w danym momencie czysta. 

To, że lavish ma Admina, oznacza tylko tyle......, że ma Admina. Jest takim samym graczem jak każdy inny. Nie ma specjalnego komputera, który zapobiega instalacji haksów. Mógłby się w każdej chwili odpalić. Nic mu nie zarzucam, ale jeżeli inny Admin go zbanował, to w 99% przypadków miał odpowiedni powód. 

Uznał, że ma wh, więc należy to sprawdzić. Jeseli będzie czysty, na co liczę, Drunk przeprosi za nieporozumienie i na tym się kończy dyskusja. Posty w stylu, jak on mógł, przecież to też admin, teraz swoi swoich banują, są trochę nie w porządku. Drunk miał prawo go zbanować i tak uczynił.

Lavish się odwołał, więc trzeba to wyjaśnić. 

W domu również zobaczę demo. Pozdrawiam! 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

9 godzin temu, Dr.Panic napisał:

Oczywiście z racji tego,że @lavish jest adminem na Arenach 1v1 i teraz nie może wykonywać przydzielonej mu funkcji zdejmę mu tego bana

 

Kim ty jesteś żeby takie decyzje podejmować, swojego serwera pilnuj. Mamy swoich opiekunów do podejmowania takich decyzji, a takie sytuacje nie powinny mieć miejsca, że go sobie odbanujesz bo ci się tak podoba. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Enzo umiesz czytać? Napisałem, że odbanowałem go ponieważ nie może wykonywać przydzielonych mu funkcji - dostał perm bana na całą sieć,a nie tylko na DD2. Temat jest cały czas otwarty więc nie wiem po co te spiny w moim kierunku. 

Jako opiekun aren zajmuje się nie tylko graczami ale także administracją więc nie dziw sie mojej reakcji.

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie spinam. Gość został oskarżony o czitowanie to niech czeka na decyzję i wypowiedź naszych adminow i opiekunów. Co mnie obchodzi że nie może wykonywać obowiązków i ty go odbanujesz bo kolega. 

To tak jak był policjantem i został oskarżony  nie wiem np. o korupcję, a komendant powiedział wypuścić go to mój kolega niech wykonuje swoje obowiazki.

Coś tu chyba nie halo jest z twoim rozumowaniem jeśli myślisz że twoja decyzja jest w porządku. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Head Admin

Nie wiem czy porównanie tego do realnej sytuacji jest dobrym pomysłem. Lavish nie ucieknie. Wg mnie tymczasowy UB jest dobrą decyzją. Jeśli administracja stwierdzi, że definitywnie miał haxy, to na pewno dostanie bana, a w międzyczasie niech wykonuje swoje obowiązki. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No okey, to teraz jestem ten zły ;) 

 

Jest tyle postów a żaden nie wnosi nic do sprawy.. Na xhuj sie wypowiadacie skoro nawet nie obejrzeliście demka, prócz Panica.

 

@Dr.Panic, również popieram @Enzo, skoro dałem mu bana to raczej na jakiejś podstawie. Miałem powód by dać mu tego bana więc nie rozumiem dlaczego ściągasz mu bana tylko dlatego, że nie może sprawować swojej funkcji ? Może jest tak naprawdę odjebany i co ? Nie obchodzi Cie to ? Najpierw powinna być sprawa wyjaśniona, niech ktoś kompetenty obejrzy demko, kto sie zna i postawimy sprawe jasno, że jest czysty albo nie jest. Jak podejmiemy decyzję że jest czysty to mu dopiero wtedy zdejmie się bana, a nie samowolke odpierd*lasz i masz tak naprawdę w dupie Nas (administracje DD2 ).

Co do demka..

@Dr.Panic, runda 5 na longu, jak dla mnie juz budziła kontrowersje. Nie dokonca jest tak jak mówisz, patrząc na jego zachowanie, ale dobra. Dostał w sumie info, że są na longu. No dobrze.

Runda 6, wie że się strzelają na longu ale poszedł patrzeć szorta. Zabił jednego stojąc od CT, ale mimo to poszedł na site patrzeć dalej szorta mimo, że nikt ani podał info, iż są/idą szorta, tylko stanał idealnie wcelowany czekając aż zaczną wychodzić. Zabił dwóch, poczym ktoś rzucił molo z szorta więc "wiedział", że jeszcze jeden jest. Jeden terrorysta został zabity na drzwiach na midzie gdy zeskawiłem z szorta. Mnie zastanowiło, dlaczego gdy zobaczył na mapce że gosciu z okolic szorta został zabity, to mimo wszystko dalej czekał i patrzył w smoka. No ale dobra, jeszcze ujdzie dla Was... 

Runda 7, Lawisha przenioslo do TT, akcja z 1:28, stoi na drzwiach na midzie i widzi jak jeden przebiega na B, ale nie widzi tego drugiego, który przebiega na CT i to jest ten który stoi w smoke'u. Lawish wychodzi i patrzy w strone CT, bo slyszał jakies kroki. Ale w 1:19 - 1:18 gdzie wykonuje dziwny ruch myszka na tym smoku, to tak naprawde centralnie patrzył na gościa... tylko po prostu brakowało żeby strzelił i by miał fraga, tylko zamiast strzelać obrócił sie :) pomine fakt że od momentu gdy wyszedł przez drzwi tylko interesowało go CT, ani razu nie spojrzał się w stronę B, by chociażby zobaczyc czy nikt mu nie wyjdzie zza ściany, jakby wiedział że czysto jest ; ) 

 

Polecam wpisać r_drawothermodels 2 w consoli, w celu widzenia modeli. Lecz gdy jest ktoś w smoku to nie widać modeli, dopiero gdy opada, dopiero zaczyna "łapać", lecz ja opisując runde 7, jako admin na serverze, patrzać jak gra Lawish to na serverze widać modele gdy stoja w smoku lub zza smokiem, dlatego jego ruch myszka w smoku o tej 1:18 był ruchem takim jakby dla Lawisha nie było smoka, tylko po prostu stał gracz..

 

Ode mnie tyle. Czekam na aż ktoś ogarniety OBEJRZY demko a nie tylko sie wypowie nie wnosząc nic ; )

Pozdrawiam

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekajmy na odpowiedź opiekunów DD2 i wtedy niech oni podejmą decyzję. Chciałbym tylko aby opiekunowie wzięli także pod uwagę to https://www.gametracker.com/server_info/155.133.41.246:27615  oraz jego rangę na mm którą jest -"LEM". Wydaje mi się że to jest już taki poziom na którym ludzie mają trochę "gamesense'u".
Łączną liczbę godzin przegraną na arenach 1v1 oraz jego pozycję w rankingu. Liczby godzin oraz rankingu nie nabija się w kilka dni.
Oczywiście istnieje możliwość, że akurat "odpalił" się aczkolwiek wątpię.

Oraz chciałbym przeprosić całą administrację DD2 za podjęcie decyzji o unbanie w pojedynkę,być może to był "mój" błąd. @lavish nie ucieknie i jeżeli będzie trzeba to osobiście go zbanuje. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Legenda

Powiem tak.

Jedynie ta runda z AWPką na longu była jakby "wiedział" bo te strzały były dość szybkie i byłeś praktycznie idealnie wcelowany za każdym razem.. Flicki były godne jakiegoś Olofmeistera albo KNG jak grał na Majorze w IMMORTALS. I to była jedyna runda, która mi śmierdziała... Reszta jest clear.. Ta akcja z patrzeniem się szorta raczej normalne, skupił sie na pozycji teammejci patrzyli mu longa. Sam robię często to co @lavish ogarnął. Ta sama pozycja i wgl... Hedziki ładne, movement też bardzo fajny nie zawsze wychodzi xD Zastanawia mnie jeszcze tylko sprawa tego, że jak sejwowałeś AWPke to nie potrafiłeś typa zajebać jak szedł od CT i słyszałeś go idealnie i nie potrafiłeś trafić najprostszego strzału gdzie wystarczyło sie zatrzymać wcelować i byłoby po gościu. Potem jeszcze próbowałeś coś strzelić, ale nic nie wchodziło  jedynie jakiś noscope w biegu przez skrzynkę.. I to mnie zastanawia bo jakieś 20 sekund zajebałeś takie 4K, że na HLTV by mogło się pojawić i ludzie by Ci lajki dawali xD

 

Na razie to tyle ode mnie. Poczekamy jeszcze może Kubox albo ktoś inny jeszcze oglądnie te demko i się wypowie na ten temat bez zbędnych postów.

Ogólnie to jakoś te WH to tak słabo mi na te WH to wygląda... Chyba, że jest mistrzem krycia się xD

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, DrunK napisał:

No okey, to teraz jestem ten zły ;) 

 

Jest tyle postów a żaden nie wnosi nic do sprawy.. Na xhuj sie wypowiadacie skoro nawet nie obejrzeliście demka, prócz Panica.

 

@Dr.Panic, również popieram @Enzo, skoro dałem mu bana to raczej na jakiejś podstawie. Miałem powód by dać mu tego bana więc nie rozumiem dlaczego ściągasz mu bana tylko dlatego, że nie może sprawować swojej funkcji ? Może jest tak naprawdę odjebany i co ? Nie obchodzi Cie to ? Najpierw powinna być sprawa wyjaśniona, niech ktoś kompetenty obejrzy demko, kto sie zna i postawimy sprawe jasno, że jest czysty albo nie jest. Jak podejmiemy decyzję że jest czysty to mu dopiero wtedy zdejmie się bana, a nie samowolke odpierd*lasz i masz tak naprawdę w dupie Nas (administracje DD2 ).

Co do demka..

@Dr.Panic, runda 5 na longu, jak dla mnie juz budziła kontrowersje. Nie dokonca jest tak jak mówisz, patrząc na jego zachowanie, ale dobra. Dostał w sumie info, że są na longu. No dobrze.

Runda 6, wie że się strzelają na longu ale poszedł patrzeć szorta. Zabił jednego stojąc od CT, ale mimo to poszedł na site patrzeć dalej szorta mimo, że nikt ani podał info, iż są/idą szorta, tylko stanał idealnie wcelowany czekając aż zaczną wychodzić. Zabił dwóch, poczym ktoś rzucił molo z szorta więc "wiedział", że jeszcze jeden jest. Jeden terrorysta został zabity na drzwiach na midzie gdy zeskawiłem z szorta. Mnie zastanowiło, dlaczego gdy zobaczył na mapce że gosciu z okolic szorta został zabity, to mimo wszystko dalej czekał i patrzył w smoka. No ale dobra, jeszcze ujdzie dla Was... 

Runda 7, Lawisha przenioslo do TT, akcja z 1:28, stoi na drzwiach na midzie i widzi jak jeden przebiega na B, ale nie widzi tego drugiego, który przebiega na CT i to jest ten który stoi w smoke'u. Lawish wychodzi i patrzy w strone CT, bo slyszał jakies kroki. Ale w 1:19 - 1:18 gdzie wykonuje dziwny ruch myszka na tym smoku, to tak naprawde centralnie patrzył na gościa... tylko po prostu brakowało żeby strzelił i by miał fraga, tylko zamiast strzelać obrócił sie :) pomine fakt że od momentu gdy wyszedł przez drzwi tylko interesowało go CT, ani razu nie spojrzał się w stronę B, by chociażby zobaczyc czy nikt mu nie wyjdzie zza ściany, jakby wiedział że czysto jest ; ) 

 

Polecam wpisać r_drawothermodels 2 w consoli, w celu widzenia modeli. Lecz gdy jest ktoś w smoku to nie widać modeli, dopiero gdy opada, dopiero zaczyna "łapać", lecz ja opisując runde 7, jako admin na serverze, patrzać jak gra Lawish to na serverze widać modele gdy stoja w smoku lub zza smokiem, dlatego jego ruch myszka w smoku o tej 1:18 był ruchem takim jakby dla Lawisha nie było smoka, tylko po prostu stał gracz..

 

Ode mnie tyle. Czekam na aż ktoś ogarniety OBEJRZY demko a nie tylko sie wypowie nie wnosząc nic ; )

Pozdrawiam

 

Dobra trochę trzeba tutaj ogarnąć sytuacje.

 

Runda piąta już zbudziła u ciebie kontrowersje? To wyjaśnia chyba dlaczego mi dałeś bana. Frag po fragu, zabiłem jednego, wychylałem na drugiego. Nie wiem co tam widać z WH, ale dla mnie normalna akcja. Był jeden koleś (tym bardziej, że cały long był odkryty - nikt nie patrzył) to dlaczego kolejnego miałoby nie być? 

Nie wiem co widzisz w szóstej rundzie, dużo osób poszło longa więc nie widziałem najmniejszego sensu się tam pchać. Shorta nie patrzył nikt, albo jedna osoba więc patrzyłem. Zabiłem jednego typa ale to nie oznacza, że mogę se już iść na B, chyba nawet przeciwnie bo widzę że jest aktywność na danej części mapy to nie odpuszczam chyba, co nie? Chyba, że ty tak robisz. Ustawiłem się za boxami i czekałem na fragi, nie widzę też nic dziwnego w tym bo nie mam pewności czy przeciwnik ma AWP czy nie, więc wolałem czekać na nich.

Runda siódma to typowa akcja dla ciebie do zbanowania. Nie wiem co masz na myśli pod słowami "dziwny ruch myszki" aczkolwiek słyszałem kolesia na CT więc czekałem aż smoke opadnie. Sam zauważyłem po krótkim czasie, że patrzyłem się prosto na niego, ponieważ pojawił mi się jego nick na czerowno oraz słabo widoczne kontury postaci. Nie zdążyłem szybko zareagować więc zabił mnie on pierwszy. Według twojego myślenia, zapewne też miał WH bo przecież stał za smokiem i mnie zabił jak jeszcze smoke teoretycznie był! Nie patrzyłem czy ktoś idzie od strony B, ponieważ jak wyszedłem z mida to byłem za "kolumną" więc tak czy siak za szybko by mnie nie zauważyli, a wątpię żeby jakiś CT'ek podszedł pod bramę oraz patrzył mida na głęboko jeśli jest smoke na CT, nie mieli by pewności czy może ktoś im za chwile wyskoczyć czy nie.

 

Godzinę temu, Alvin napisał:

Potem jeszcze próbowałeś coś strzelić, ale nic nie wchodziło  jedynie jakiś noscope w biegu przez skrzynkę.. I to mnie zastanawia bo jakieś 20 sekund zajebałeś takie 4K, że na HLTV by mogło się pojawić i ludzie by Ci lajki dawali xD

Z tego co pamiętam zostałem wtedy 1v4, byłem wtedy już na shorcie a słyszałem kroki pode mną więc chciałem zabić. Niefortunnie nie trafiłem, a później usłyszałem, że idą kolejni bo paka przecież na longu była więc podszedłem do BS'a aby mieć trochę tych skrzynek wokół siebie, ale chyba tam jednego trafiłem za 80 noscopem i tyle było z mojego gwiazdorstwa tam

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Temat zostawiam do wieczora... 

Może ktoś jeszcze sensownie się wypowie. Jak dla mnie to nie ma tu dalej nic do gadania.. Trochę może zbyt pochopna decyzja ze strony @DrunK Nie wiem no po prostu nie pykło...

Co do @Dr.Panic to z tym unbanem to też można było zagadać do mnie czy do Kuboxa, że potrzebujesz @lavish'a do "pracy" czy coś, ale ok przyznałeś się do błędu nie ma już tematu :p

Z góry przepraszamy za kłopot, a na przyszłość to nie chciałbym tutaj widzieć jakiś zebrań i niepotrzebnych wypowiedzi jak @Ewel , @Yary i @Dante_PL Nie potrzeba nam publiki bez sensu... 

Myślę, że wyjaśnione wszystko między "stronami" Jak coś to tak jak pisałem zostawiam post do wieczora może się coś jeszcze "wydarzy"

 

Pozderki

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...