Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

[Rozpatrzone] Podanie | Grafik - Metramin V2


Metramin

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Metramin
Wiek: 1 stycznia | 18 lat
W jakim programie pracujesz: Adobe Photoshop CC 2017
Pokaż swoje umiejętności(Minimum 5 Prac): https://imgur.com/a/Yayrr | niektóre prace były robione z 3-5 mies temu 
Dlaczego ty miałbyś dostać rangę grafika: Byłby to dla mnie zastrzyk doświadczenia, dzięki temu bardziej bym się rozwijał :D
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to ten człowiek który zrezygnował bo nie miał żadnych plusów za bycie grafikiem? Teraz postanowiłem się przyjrzeć trochę tym grafiką i wcale mnie nie urzekają. Większość zrobiona na podstawie poradników na YT, między innymi ta praca. Bannery na YouTubie proste i do wykonania w przeciągu 30 minut, o avatarach nie wspomnę, dodałeś literę nawet nie stworzoną przez siebie, ponieważ to jest czcionka + dodałeś jedynie jakieś overlaye na tło. Miniaturki proste, z ARK'a mi się podoba, tak naprawdę tam nic nie dodałeś prócz tekstu i zapewne ściągniętego z neta logo ARK i dodania vignette aczkolwiek proste wykonanie i może się podobać. Na miniaturce z PUBG jedynie to wyciąłeś postać dodałeś jej shadow i zrobiłeś tekst dodając na niego teksturę.

Może byś zrobił coś dla naszego forum? Tutaj zostawiam sprawę już właścicielowi, on wie czego nam potrzeba.

 

16 minut temu, Metramin napisał:

Dlaczego ty miałbyś dostać rangę grafika: Byłby to dla mnie zastrzyk doświadczenia, dzięki temu bardziej bym się rozwijał :D

Bardziej zależy ci na "+" jakie ma grafik a nie na doświadczeniu - sądząc po twoim ostatnim podaniu i zrezygnowaniu ponieważ nie było żadnych przywilejów, ale mniejsza. Powodzenia!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiesz robić coś co dla jednego jest mega proste a drugi się męczy i nic z tego nie mieć to trochę meh 

6 minut temu, lavish napisał:

Może byś zrobił coś dla naszego forum? Tutaj zostawiam sprawę już właścicielowi, on wie czego nam potrzeba.

Juz robiłem kilku osobą tego typu grafiki w ten oto sposob zrob mi jedna a potem ci zapłace i zrobisz resztę

co do tego ze bardziej zależy mi na "+" myślę ze każdemu by zależało :p a głupio było by wpisywać powód - No bo fajne korzyści.. :V

co do poradników na yt zwiazanych z grafiką w swoim życiu obejrzałem z 2-3 - głównie foto-manipulacja normalnie grafiki uczę sie na lekcjach :D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Head Admin

Uwaga od grafika: popracuj trochę nad wklejaniem wody. Nie wystarczy jej wklejać z większej tekstury/większego obrazka. Dopracowuj brzegi przy wodzie.

Ale ja jestem za. Zawsze się przyda grafik z chęciami, bo chyba nie mamy ich zbyt dużo Kappa
I nic na tym nie stracimy :D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Dante_PL napisał:

Uwaga od grafika: popracuj trochę nad wklejaniem wody. Nie wystarczy jej wklejać z większej tekstury/większego obrazka. Dopracowuj brzegi przy wodzie.

 

To miała być praca na 5 min byle by była po prostu spóźniłem się z projektem nawet nie szukałem zbytnio wody i musiałbym bardziej coś z wtapianiem się pobawić tak jak mówię nie miało być to jakieś super mega dokładne chodziło bardziej o sam pomysł :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...