Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

[Rozpatrzone] Podanie o Admina


MagicznyAutobus

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Magiczny

Wiek: 28 wiosen

Ranga: MG1, pułap na adma. 

Steam ID: http://steamcommunity.com/id/k4pp4dini/

Ilość godzin na serwerze: 57 godzin - https://www.gametracker.com/player/Magiczny/155.133.41.246:27615/

Ilość godzin w CS:GO: Z 1.5k utopione. 

Znajomość regulaminu: Jak najbardziej. 

Doświadczenie w adminowaniu: Jest z 1.6, potrafię zadbać o porządek. 

Miałeś u nas bana, jeżeli tak to podaj powód: -

Ilość godzin w tygodniu ile możesz poświęcić na grę: Głównie po pracy w tygodniu w godzinach popołudniowych. 

Znajomość komend SourceMod: Zadowalająca ze starego SM'a z 1.6, jak wygląda w GO tego niestety nie wiem. 

Dlaczego powinieneś zostać adminem?: To jedyny serwer na którym mogę pograć po pracy, nie ukrywam , że chciałbym by tak zostało próbując go chronić przed zburaczeniem. 

Sprawny mikrofon: Naturalnie. 

Drobna pomoc pieniężna: Nie widzę przeciwwskazań. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie pięknie tylko że Ty masz 20 wiosen a nie 28 nie ładnie Panie Konradzie już przy podawaniu wieku Pan kłamie strach pomyśleć co będzie dalej 

Ranga + bo faktycznie coś tam strzela

SM można nadrobić w sumie z tego co wiem to nie ma tam bóg wie czego do nauki

No ale z tym wiekiem to ładnie poleciałeś duży -

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadne prowo po co? Sama prawda po co wgl. piszesz mi o godzinach co z tego że ma 800h ja tu pisze że kłamiesz nie wiem kogo chcesz udawać ale jesteś śmieszny z resztą udawaj sobie kogoś kim nie jesteś w końcu to internet żałosne ale skoro musisz się dowartościować bo ci tego brakuje i myślisz że po głosie słychać twoje 28 to weź xD tylko że za rok nie pisz że obchodzisz 36 urodziny elo powodzenia w byciu wyimaginowaną postacią 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

W tym, że jeżeli kłamie, to jaki sobie wyrabia status? Chcesz mieć wśród kolegów kogoś, kto już przy pisaniu podania wciska ci kit? Ja osobiście nie. Dla mnie wiek nie gra roli, ale chcę, by ktoś podawał go szczerze. Jak kogoś poznasz, to nie ma różnicy ile ma lat. Wiesz jaki jest i tyle. Ale na cholerę kłamać? Co będzie później?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Posiadacie osobne komputery? Czy mogłaby zaistnieć możliwość, że zapomniałbyś się wylogować, a twój brat mógłby po prostu sobie usiąść i grać na twoim koncie? 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako opiekun serwera 1v1 mianuję Cię adminem próbnym na naszym serwerze. Okres próbny trwa od 27.01.2018 do 27.02.2018.
Prosiłbym aby @Dzagu nadał Ci na forum status admina próbnego. 
Pozdrawiam i miłego wieczora życzę. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...