Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Cześć wszystkim!!!


Ninjaspace

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko z tej strony Ninjaspace.

 

Trochę się rozpiszę żebyście trochę się dowiedzieli o mnie.

 

Więc zaczynając mieszkam w Belgi od 3 lat ( mam 17).  Kocham sporty ekstremalne: skoki spadochronowe, skoki na bungee, jazda na łyżwach, rolkach i desce. W dodatku lubię pływać, grać w nogę oraz w siatkówkę. Chodziłem na siłkę przez 2 lata a teraz trenuje w domu coś w stylu calestitics. Mam dziewczynę która mieszka niedaleko mnie i jesteśmy razem od pół roku Jak zapewne wiadomo 1/3 mojego życia jest sport. Ale w moim życiu jest również granie. Gram jedynie w gry multi-player ponieważ kocham rywalizację typy: CS:GO, LOL, Rust, PUBG, H1z1, fortnite. Miałem lekką przerwę od csa, moja aktualna ranga to MGE a w lolu Diamont V (s7) Dodam że streamuje od niedawna (Od zawsze chciałem tylko mój sprzęt na to nie pozwalał). Więcej o mnie dowiecie się w czasie. Do zobaczenia! 

 

 
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...