Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Pożegnanie Fuzha


Dzagu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Chciałbym podziękować Dawidowi za pracę którą włożył w Globalelite. Były to długie 3 lata i sporo godzin spędzonych na serwerze, szczególnie w wakacje gdzie pracuje i bez Ciebie pewnie sieć by upadła. Może jak kiedyś będziesz miał chęci na powrót do grania to z chęcią byśmy Cię widzieli w naszych szeregach.

Jeśli zastanawiacie się dlaczego akurat teraz postanowiłem „zwolnić” Fuza z tej rangi, otóż aktualnie stoimy w miejscu, nic wielkiego się nie dzieje a w przypadku sieci serwerów CSGO jest to spory krok wstecz gdyż wszystko się szybko rozwija, konkurencja cały czas działa. Nie jestem w stanie sam nad wszystkim zapanować i ogarnąć dlatego Fuz trochę mnie blokował jak i całą sieć w dalszym rozwoju.

 

Podsumowując, dzięki za poświęcony czas i pracę, za wszystko co dla nas zrobiłeś. Drzwi będą zawsze dla Ciebie otwarte.

Tymczasem my ruszamy pełną parą, niebawem ogłoszę nowych head-adminów. Będzie sporo zmian.

Pozdro!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Dzagu featured this temat
  • Legenda

Dzięki za miła współpracę!

Byłeś tutaj od samego początku i często pokazywałeś, że naprawdę jesteś związany z siecią. Serwery dużo tobie zawdzięczają. 

 Wciągnąłeś mnie do sieci.  Dałeś mi szanse na DD2, oraz arenach. Spędziliśmy ze sobą sporo czasu. Było kilka sprzeczek, ale to normalne, że posiadamy odmiennie zdanie. Na końcu zawsze dochodziliśmy do porozumienia. 

Szkoda tracić kogoś tak zaufanego i obeznanego, jednak jak powiedział Dzagu, sieć musi się rozwijać. Musimy iść do przodu, a on nie da rady samemu. Trzeba ogarniać nie tylko serwery, ale również całe forum, ekipy, oraz obraz całej sieci, który pokazujemy. 

Mam nadzieję, że osoby, które będą teraz pełnić funkcje HA, zrobią to z odpowiednia powagą oraz zaangażowaniem. 

Zaglądaj do nas częściej i daj się słyszeć. 

Trzymaj się! Twój Kubuś. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • 1 month later...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...