Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

[Rozpatrzone] Dostałem Bez podstawnie Bana


sej0n

Rekomendowane odpowiedzi

Nick, na który dostałeś bana:     - Sej0n
SteamID, na które dostałeś bana:  - steam:0:0:423201118
Admin, który cię zbanował:        - Dante
Powód bana:                       - Wallhack
Długośc bana:                     - Perm ban
Dlaczego miałbyś dostać UnBana: Ponieważ nie chelatowałem, a lubię grać na waszych serwerach i byłem 8 w topce,Nigdy nie używałem wspomagaczy typu Wallhack i Aimbot.
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Head Admin

Obserwowałem Cię przez parę minut i wydało mi się dziwne wszystko co robisz. 50h w CSie, wszystkie odznaki na złoto... Hm... :p

Może zbyt pochopnie to zrobiłem, ale możemy zobaczyć demko, jeśli @Dzagu udostępni. awp_lego_3 do ok. 19.

Miałeś akcje typu "A pójdę tam, może będzie przeciwnik. Ojej. Przeciwnik. Nie spodziewałem się.".

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co dlatego że mam 50 godzin ,bo to nie moje pierwsze konto ,dostałęm bana? troche bez sensu ,I niepowinneś tak pochopnie banować kogoś kto tak nolafi na waszym serwerze i w pare dni jestem w topce .

A mogłbym wjakiś sposób dostać unbana?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Head Admin

Nie dostałeś bana za 50h w CSie. Takie konta bardzo często są przeznaczanie na wspomagacze takie jak WH. I za WH tego bana dostałeś. I to, że w parę dni jesteś w topce tym bardziej świadczy o tym, że możesz coś mieć. UB dostaniesz jeśli obejrzę demko i jeszcze raz przejrzę sytuacje.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W parę dni jest w topce bo gra od rana na awpach. Jak dla mnie jest czysty, na serwerze gra jak bot na mmie tym bardziej. Nie wiem coś ty Sejon odjebal, że bana wylapales ale jak dla mnie gra on czysto a grałem z nim na serwerze przez 3 dni od rana po kilkadziesiąt minut, kilka godzin. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak każdy z nas ma czerwoną lampkę w głowie jak się ktoś mało naturalnie zachowa a ma konto, które jest podejrzane bo 50h i wszystkie odznaki złote to jest pierwsza myśl zawsze u każdego "cheaty". Wpłynie demko będzie jasne co i jak, ale tu neutralnie mówię Ci sej0n, że jest to powód może nie za poważny ale zawsze czynnik wpływający ażeby zaargumentować bana :)

Pozdrawiam cieplutko 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...