Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Globalna Propozycja Na Kazdy Serwer


BobPixel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Specjalista

Siemka!

Mam propozycje, aby dodać ten plugin na każdy serwer. Plugin ma zadanie mutowac ludzi na chacie glosowym poprzez wygodne menu. Plugin mutuje osoby jedynie u clienta (gracz) więc żadne muty nie są zapisywane do sourcebansa, admin wtedy nie jest także potrzebny, gdy atak dzieci jest na serwerze , ludzi z bindami,muzyka czy innych "debili" uprzykrzającym nam życie. ADMIN posiada immunitet do blokowania. Więc żaden gracz nie zmutuje admina / opiekuna itp

Jak to wyglada >>

7KKqRaq.png

Stosuje to u siebie na DR i HNS.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Dodajmy jeszcze vote na bany i kicki i totalnie nie będziemy potrzebni (admini i opiekunowie). Serwery same będą trzymać porządek, a my będziemy mogli spokojnie pojechać na wakacje Kappa 

EDIT:
Ja neutralny - od trzymania porządku są admini, a plugin może się przyjąć albo nie, kto wie Kappa 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Specjalista
25 minut temu, Unnamed napisał:

Pomysł jedynie do zapchania komputera kolejnymi bajtami..

 

Hm???? Ty wiesz wogle jak działa sourcemod dobra głębiej wejde jak działa plugin ? Bo po twojej wypowiedzi sądzę, że nic nie wiesz.

11 minut temu, ZubaR1337 napisał:

Pomysł nie jest zły, ale również dobrze można to zrobić w tabeli( w sensie zmutować danego gracza) :D 

Nie zawsze działa tabela lub nie chce sie mutowac tyle ludzi wystarczy proste menu.

 

4 minuty temu, Dinożarł napisał:

Nie wiem czy na JB by to się sprawdziło 

Plugin jest dedykowany pod większą ilość graczy ale dzieki za opinie

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Legenda

Jestem na tak. Na DR się sprawdza. 

Plus jest taki że jak nie ma admina, to gracz może sobie kogoś zmutować. 

Ps. Dla wszystkich, którzy piszą że admini nie potrzebni czy będą mówili żeby zmutować w menu. Kurde jak ktoś chyba puszcza muzykę, a jest admin to może zmutować. Przecież to chodzi o udogodnienie dla graczy :v

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Specjalista
6 minut temu, Enzo napisał:

Nie sądzę by było to dobre, dzieci zaraz będą dla zabawy głosowania robić i mutować kogo popadnie.

 

XDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXD
To jest jedynie mutowanie U SIEBIE NIE SERWEROWE tylko ty danej osoby nie slyszysz ;V

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Zdecydowanie za, przyda się taki plugin, szczególnie że (jak już zresztą wspominaliście) niektórzy są na tyle niepełnosprytni, że nie umieją wyciszyć delikwenta w tabeli Kappa

(w ogóle tak na marginesie - jaki jest składania skarg na osoby puszczające muzykę xD).

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, BobPixel napisał:

 

Nie zawsze działa tabela lub nie chce sie mutowac tyle ludzi wystarczy proste menu.

Jestem na tak , tutaj @BobPixel dobrze pisze . Nie raz słyszałem na arenkach jak jakieś dzieci krzyczą a dany gracz mówi że nie może ich zmutowac bo mu się tabela zbogowala.  

A też nieraz jest więcej graczy którzy całą czas gadają ze sobą a nie chce ci się ich mutowac każdego po koleji to takie coś jest dobre 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...