Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Serial na weekend?


lavish

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, tak jak w temacie. Znacie jakieś dobre, wciągające seriale? Fajnie by było, jakby zahaczały nastolatków, szkołę itp. Z podobnych obejrzałem/oglądam Riverdale, 13 Reasons Why i The End Of The F***ing World.

Czekam na jakieś dobreee serialiki :^) 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

'The Blacklist' 

FBI, przestępstwa oraz odnajdywanie prawdy o przeszłości bohaterów. Pierwsze odcinki nie są jakieś mega ciekawe, ale spokojnie jak się rozkręci to będziesz siedział i siedział :D

'Manhunt:Unabomber'

Historia przedstawia proces zidentyfikowania, zlokalizowania i złapania jednego z najgroźniejszych przestępców w historii USA (oparte na faktach). Nacisk jest spory na emocje, więc trzeba się wczuć, ale świetna historia i bardzo dobrze przedstawiona.

"Love"

Ona uzależniona od seksu, dragów i Bóg wie czego, a on nieśmiały geek. Ich perypetnie miłosne i ogólne życiowe. Fajny humor, aktorzy bardzo fajnie dobrani. Historia ma smaczek :D

'Czarne Lustro'

Przedstawia prawdopodobne scenariusze, które mogłyby się wydarzyć biorąc pod uwagę rozwój techniki, technologi i kryminalnych działań :p

'Narcos'

Pablo Escobar na faktach opowiedziana historia. Mój ojciec się wciągnął mega, podobnie ja. Godna polecenia pozycja.

'Atypowy'

18 lat, Autyzm i ziomek chcę sobie znaleźć laskę i poruchać :p W jego stanie psychicznym jest to trochę utrudnione. Dużo humoru, fajny scenariusz!

 

Chyba to tyle może jeszcze sobie coś przypomnę bo trochę tego oglądałem :p

Pozderki!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

American Horror Story, jest 7 sezonów wszystkie są dobre, ale najlepszy dla mnie do tej pory to sezon 7 :) Nie będę spojlerował bo nie ma sensu zobaczysz sam ogarniesz, czasem też trzeba pomyśleć o co chodzi i zaczyna się historia składać w całość.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@lavish suits spoko serial, o prawnikach ale kozacki
No i oczywiście aktualna perełka jak dla mnie - Lucifer - jego "brytyjski" akcent jest wdeptujący w ziemie :D
Może jeszcze jakieś Gotham - o młodym Bruce Wayne'e
Ja w trakcie sesji odświeżam sobie pamięć oglądając Californication - przypominam sobie dlaczego kocham ten serial ;D 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 3 weeks later...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...