Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Propozycja z hiperłączami


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Moja propozycja wygląda tak - co wy na to,aby dodać hiperłącza do nicków opiekunów na konkretny serwer - chodzi mi o to,że po kliknięciu w  @Kubox np "Opiekun DD2: Kubox/Alvin" użytkownik zostanie automatycznie przekierowany do profilu steam danej osoby. Mogłoby to poprawić komunikację między użytkownikami - opiekunami/adminami :)
Co wy na to? 
Mam nadzieję,że wyraziłem się jakoś "sensownie"  

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Legenda

@Dr.Panic przecież jest plugin w którym można dodać swojego steama i pokazuję się ikona z linkiem. Więc moim zdaniem zbędne :v

Ps. Nie da się tak zrobić żeby w "podpisie rangi" był link od tak. Więc i tak trzeba by było dodawać link ręcznie. A dwa to jest to że jest plugin.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Alvin napisał:

Jest już tak, ale tylko z jednym użytkownikiem :p Na forum przenosi go do profilu na forum. A większość opiekunów/adminów ma w profilu wpisany link do steam. Wychodzi w sumie na to samo :p

Może i tak aczkolwiek chodzi mi o bezpośrednie przeniesienie do profilu steam, tak aby ominąć wchodzenie na profil na forum
 

 

2 godziny temu, MasaSkilli napisał:

@Dr.Panic przecież jest plugin w którym można dodać swojego steama i pokazuję się ikona z linkiem. Więc moim zdaniem zbędne :v

Ps. Nie da się tak zrobić żeby w "podpisie rangi" był link od tak. Więc i tak trzeba by było dodawać link ręcznie. A dwa to jest to że jest plugin.

Chodzi mi o te podpisy na stronie głównej - tam gdzie masz napisane np Opiekun : Dr. Panic = po kliknięciu w Dr. Panicprzenosi Cię na mój steamprofile. 
Chodzi mi o dodanie takiej opcji zwykłym <a href=""/>'em. Tylko dla opiekunów. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...