Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Błędy oraz propozycje


Wi3rzbA98

Rekomendowane odpowiedzi

Witam graczy jest problem na serwerze po 1. W regulaminie czarno na białym pisze że mikrofon jest po mutacji co w ogole jest olewane przez administrację. Nie przeszkadza mi że więźniowie bez mutacji korzystają z mikrofonu,  ale chciałbym żeby do strażników mogli oni dołączyć dopiero kiedy na serwerze nie będzie nikogo chętnegto z mutacja. Po 2 problemem jest dołączanie do strażników osób anglo-jezycznych lub grających na serwerze pół godziny. Propozycja jest taka że dodać do regulaminu mały wersik o tym że do CT mogą dołączyć np ludzie którzy mający  min. 10h. Proszę o jak najszybsze rozpatrzenie sprawy. Z góry dziękuję 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

@Wi3rzbA98

Ja osobiście zwracam uwagę na mutację w CT, bo osobiście mnie to irytuje jak ktoś mi piszczy całą rundę w słuchawkach...(Perm Ban CT jak w regulaminie) 
Dodanie blokady już proponowałem, ale nie dodano... ;) I jestem za :3 
---->Forum
---->Problemy/Propozycje
---->Temat Zmiany JB

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...