Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Skarga


Matin

Rekomendowane odpowiedzi

Twój wiek: 14
Nick Oskarżonego(prawdopodobnie): Mrakk
Nick Oskarżyciela: Matin
SteamID oskarżonego: STEAM_1:1:125939197
Gdzie to się wydarzyło: Minecraft party
Data zdarzenia: 21-02 około 15:30
Opis Sytuacji: Admin darował graczom za to że są w jego gangu oraz wyzywał graczy bez powodu
Dowody: Demko serwerowe
Czego oczekujesz: Degradacji oraz bana :)

Pozdrawiam :)

Edytowane przez Kubox
Graczom*
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nwm gdzie ty tam się faworki dopatrzyles ja powiedziałem ,że gościu stoi wdg mnie można mu to darować ,bo stał mniej więcej na środku ,ale dinozarł powiedział ,że nie i go zabił ,więc nam gdzie faworyzajca członków gangu pozdro

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Tak że ten. Obejrzałem demo i wynika z niego to, że:

-Faworki nie było: Dawids mówi cytuję "ty z rafatusów jesteś to ci darujemy" wtedy Dunożarł(Mrakk) idzie i go zabija tak jak naisał

41 minut temu, Dinożarł napisał:

To masz słabą pamięć xD jeszcze mu taką ładną banie z deagla zajebałem

-Obrażanie polegało na tym, że dla żartów zrobili sobie mini frestyle batle (jeżeli chodzi o ten moment)

-Chciałbym przypomnieć  @Dinożarł, że  nie kajdankujemy swoich towarzyszów w CT i nie dajemy ich do zabicia TT

-I ostatnia uwaga to sytuacja z 16:30 dema kiedy zastaje ostatnia osoba, a @DawidS karze mu wejść na zabawę i ma przeżyć do określonego czasu mimo że już wtedy powinien mieć życzenie.A i wspomnę , że admin nie zareagował.

Z mojej strony dałbym @Dinożarł ostrzeżenie .

Tyle mam do powiedzenia POZDRO :D DzaguBiceps

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

1 minutę temu, MARTIN ツ napisał:

Tak że ten. Obejżałem demo i wynika z niego to, że:

-Faworki nie było: Dawids mówi cytuję "ty z GLIKUSÓW jesteś to ci darujemy" wtedy Dunożarł(Mrakk) idzie i go zabijatak jak naisał

-Obrażanie polegało na tym, że dla żartów zrobili sobie mini frestyle batle (jeżeli chodzi o ten moment)

-Chciałbym przypomnieć  @Dinożarł, że  nie kajdankujemy swoich toważyszów w CT i nie dajemy ich do zabicia TT

-I ostatnia uwaga to sytuacja z 16:30 dema kiedy zastaje ostatnia osoba, a @DawidS karze mu wejść na zabawę i ma przeżyć do określonego czasu mimo że już wtedy powinien mieć życzenie.A i wspomnę , że admin nie zareagował.

Z mojej strony dałbym @Dinożarł ostrzeżenie .

Tyle mam do powiedzenia POZDRO :D DzaguBiceps

"ty z rafatusów to ci darujemy" To z kajdankami to akurat była zemsta (W poprzedniej rundzie Rastaman nas zakajdankował i otworzył cele) a do reszty się zgadzam i wiem że źle zrobiłem ale każdy może się pomylić ;P 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...