Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

[Rozpatrzone] Unmute


Ezik

Rekomendowane odpowiedzi

Na wstepie zaznaczam ze nigdzie nie znalazlem wzoru o unmuta wiecy wykozystam wzur do unbana.

Nick, na który dostałeś bana: dostalem pmute na nicku  Ezik96 CS.MONEY skinsjar.com
SteamID, na które dostałeś bana: STEAM_1:1:246910513
Admin, który cię zbanował: @L666666
Powód bana: no 16 age
Długośc bana: dostalem pmute
Dlaczego miałbyś dostać UnBana: Dobra rozumiem spoko nie mam 16 lat taka roznica..... nie piszcze jak inne dzieci grajace na serwerze bez pmute............ Chcialbym

poprosic o unmuta poniewaz nikogo nie wyzywalem ani nigdy nie gadalem za duzo a info jednak czasem sie przyda. Jesli nie dostane unmuta to przynajmnie poprosze zeby byla sprawiedliwosc taka zeby inni bez +16

tez dostali mute bo to jednak troche nie fair moim zdaniem.

 

Sory za orto ale nie mam polskiej klawiatury

Pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kamil2115 napisał:

Według mnie nie powinno byc unmute bo wchodząc na server czytasz regulamin albo chociaż sie pokazuje a to ze go nie czytasz to juz twoja sprawa.

kto powiedzial ze nie przeczytalem lol, poprostu chodzi mi o sprwaiedliwosc ja mam mute ( nigdzie indziej nie mam i jie mialem ) inni co lamia regulamin tez powinni go miec jak dla mnie

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Head Admin

Zgadzam się z Kamilem. Tym bardziej, że to nie jest Twój pierwszy raz na naszej serwerowni i powinieneś znać zasady. Zasada mikro +16 (lub po mutacji jak kto woli) jest stosowana trochę z przymrużeniem oka (przynajmniej przeze mnie), bo wiem, że wielu graczy gra również na HnS/DR, gdzie nie ma takich rygorów.

Ale regulamin to regulamin. Jest punkt o mikrofonie po mutacji i powinieneś się do tego zastosować. Nie Ty pierwszy dostałeś mute i nie ostatni na pewno.

Jak masz do tego wątpliwości to zajrzyj tutaj i zobacz ile jest na czerwono z czasem "permanent" :)

Temat zamykam, unmute nie będzie. Napisz jak przejdziesz mutację.

Dla tych co mają wątpliwości odsyłam do punktu 10.1 w regulaminie AWP.

EDIT: @Ezik zapraszam na TSa w celu weryfikacji głosu.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Dante changed the title to Unmute
  • Dante unlocked i locked this temat
  • Dante unlocked this temat

Ok na ts tylko napisz mi kiedy @Dante_PL . Temat do zamknięcia gdybym piszczał bym nawet go nie pisał xD został napisany dlatego że grałem na jb przez długi czas i często byłem w ct i nikt na mój głos się nie skarżył, dzięki za wyjaśnienie.

Pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...