Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

[Rozpatrzone] Podanie na admina


W1zard [△]

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:  

Wiek: 19

Ranga: MG1 (Derank z Suprema po długiej przerwie od CS'a)

Ilość godzin na serwerze: Grałem na tym serwerze pod innymi nickami, C'est la vie, również W1zard i nie jestem w stanie określić dokładnie spędzonych na nim godzin, 

Steam ID: 
STEAM_1:0:142051213

Ilość godzin w CS:GO: +2071

Znajomość regulaminu: Pełne

Doświadczenie w adminowaniu: Byłem adminem na dwóch innych serwerowniach

Miałeś u nas bana, jeżeli tak to podaj powód: Nie, nie miałem

Ilość godzin w tygodniu ile możesz poświęcić na grę: Od 7 do 10, nie jestem w stanie podać bardzo zbliżonej liczby z uwagi na prace

Znajomość komend SourceMod: Tak

Dlaczego powinieneś zostać adminem?: Spędzam czas na serwerze często patrząc bezradnie na trollowanie przez mikrofon i cziterów, chciałbym to zmienić. Gram na serwerze od kiedy pamiętam rozgrzewając się przed MM'ami i nie tylko, często spedzam na nim wieczory

Sprawny mikrofon: Tak

Drobna pomoc pieniężna: Jeśli zajdzie tak możliwość, jak najbardziej

Pozdrawiam wszystkich członków serwerowni! Miłego dnia!

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajomość regulaminu - Piszesz że znajomość regulaminu jest ci w pełni znana a z tego co pamiętam dostałeś ostatnio ode mnie muta za wyzywanie innych.
Ilość godzin na serwerze: - Nie kojarzę cię też zbytnio , dopiero od 3-4 dni widuje cie na serwerze.

Dlaczego powinieneś zostać adminem?  - Proponuje najpierw zmienić swoją postawę a dopiero później starać się o admina.

Ilość godzin w tygodniu ile możesz poświęcić na grę - trochę chyba przesadziłeś , 50 godzin w tygodniu doliczając to że pracujesz ?

Również cie pozdrawiam ale jestem na NIE

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+wiek

+godziny w csgo

+ranga

-trochę cię kojarzę

-znajomość regulaminu 

-toxic gracz (dzisiaj mute od Yarego)

Daj się lepiej poznać i wtedy staraj się o admina , ponieważ gdyż dalej będziesz tak się wykłócał to nigdy go nie dostaniesz a takie zachowanie nie przystoi adminowi . Jestem na NIE

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Head Admin

Jestem na nie. Może banów nie miałeś, ale 2 razy już dostałeś uspokajającego mute'a od Yarego.

Poza tym - △ (5 godzin na serwie), C'est la vie (2 godziny), W1zard (0.03 godziny Kappa). Czyli masz mniej godzin ode mnie.
Godziny w tygodniu, to trochę żart. Na AWP są takie wymagania, ale na arenkach przydałoby się chyba więcej.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...