Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

[Rozpatrzone] Prośba o unbana x2


sej0n

Rekomendowane odpowiedzi

Nick, na który dostałeś bana: sej0n
SteamID, na które dostałeś bana:STEAM_0:0:423201118
Admin, który Cię zbanował: Dante 
Powód bana: wallhack
Długośc bana: perm
Dlaczego miałbyś zostać odbanowany: Poniewaz niecheatowałem grałemy czały Dzien na serwerze z Tsunami i siedzielismy na Ts moze potwierdzić że niecheatował

 

POPROSZE O DEMKO Z MAP KTÓRYCH TAK TWIERDZISZ

Demka: http://www104.zippyshare.com/v/d1FOuHr3/file.html

Edytowane przez Dante
Dodano link do demek
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Head Admin

@Dzagu @BobPixel moglibyście udostępnić 3 demka?

awp_lego_2013 (ok. 21:30), awp_lego_2011 i awp_lego_2d przed pierwszą w nocy. Na wszystkich 3 był obserwowany przez @L666666 i @Majdanek. Obaj stwierdzili, że niejednokrotnie patrzył na przeciwnika przez ścianę oraz wiedział gdzie jest odpowiedni przeciwnik. Podobno powiedział też coś w stylu "poczekaj, zaraz wyłączę, tylko nabiję trochę punktów, żeby zostać topce" @grzechZrana

Ja obserwowałem go tylko na awp_lego_2d, gdzie L6 pisał mi, że dostał niejednokrotne zgłoszenie dzisiaj na niego i sam uważa, że ma WH. Zauważyłem kilka podejrzanych akcji i mierzenie na przeciwnika przez ścianę (m. in. wejście na górę, namierzenie przeciwnika przez murek, wychylenie na niego wcelowany - i "ups! gość jest za jeszcze jedną ścianą!").

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak szcerze ja tera siedze na TS i zwas taką beke cisne haha,to z tym Grzechu chuj wie jak on tam ma co powiedziałęm że poczekaj chwile zaraz wyłącze tylko topke nabije.To dla beki było powiedziane bo powiedział że mam WH a peekował czały czas to samo miejsce.Po 2 mierzenia na Przeciwnika przez sciane ,zobacz sobie pro gierki typie pro playerzy tez mają takie akcie to nie jest nic innego jak zbiek okoliczonsci.Jak bym miał cheaty to gadał bym na chatcie?komunikował bym sie z ludzmi/za przyjazniał.Poznałem duzo spoko mordek na tym serwerze n.p Zubra1337/isadczenko/Tsunami itd.To że byłem top pierwszy to chyba oczywiszte jak mam 7 i poł godziny przegranych w  1 dniu,Niew powiem 1-2 razy była sytuacia że tsunami mi powiedział info jak ktoś campił albo wogóle nie peekował ale nic wienczej.Jak chcecie mnie banować to prosze bardzo ale wiedz że to był niesłuszny ban jak ten 1 co mi dałeś jak jeszce opiekuna niemiałęś.I niepowiedziałę żeby zostać w topce tylko żeby być w topce,a byłem juz w topce jako pierwszy

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No juz 2 raz mi dał bana bez powodu niby za WH,co mam płakać?Dante powidział mi że 2 adminów też myslało że mam WH a grzechzrana powiedział na serwerze ze L6,Dante i Grzechzrana powiedzieli że mam wh:L6 mnie nielubi wienć moze chciał zebym dostał bana. a Grzechzrana z tego co wiem niema adma

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak uważasz, na wielu mapach byłeś podejrzanie wcelowany i nie peekowałem w jedno miejsce bo głupi nie jestem. I nie popłakałem się tylko odczułem twoje WH więc zgłosiłem to do L6 jako moja OPINIA, a nie jako oskarżenie. Z czego wiem dalej, Dante cię specował i stwierdził tak samo jak L6 i ja że masz WH stąd decyzja o banie. Więc teraz ty nie płacz że dostałeś bana tylko lepiej przyznaj się.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przycznam sie do tego ze cie pogormilem i jesteś słąby ,a cheatować nie cheatowałem.Wogule niepeekowałeś tego samego miejsca zobacz sobie demko na mapie na której bana dostałem.co powiedziałem:juz sie offam tylko topke wbije

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, nie mam zamiaru wypowiadać się już na ten temat ponieważ nie dość, że się wywyższasz i wyzywasz innych (nie tylko na forum ale także na serwerze) to jeszcze brak u ciebie jakiejkolwiek ortografii co źle wpływa na moją osobę w rozmowie na poważny temat. Dla mnie sprawa skończona, decyzja Dante jaki będzie werdykt.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Head Admin

1. Masz movement bota.
2. Nie widzisz najprostszych sytuacji. Jak widzisz gościa normalnie na boku ekranu (a czasem nawet przed sobą o.O ), to... No właśnie nie widzisz. Za to jak wystaje mu choć łokieć/lufa/czubek głowy, to strzelasz. Nadal nieumiejętnie, ale siada :v (niektóre fliki - OK, ale gdy ja jestem na serwerze nigdy nie pokazujesz takich umiejętności)
3. Runda 7 na awp_lego_2013. Nie miałeś prawa o nim wiedzieć, chyba że podał Ci to Tsunami - co jest wbrew regulaminowi i jest za to perm. Choć nadal uważam, że zbyt dokładnie wiedziałeś, gdzie jest.
4. Runda 13. Czekałeś aż TT ukryty przy rampie spikuje, mimo że nie powinieneś o nim wiedzieć. Zauważyłeś, że się nie rusza, więc uznałeś, że dziwne będzie, jeśli będziesz się tam patrzył. Potem go spikowałeś mimo wszystko.
5. W rundzie 14 już tego nie zrobiłeś.
6. awp_lego_2011, runda 4 ruchy jakbyś sprawdzał gdzie są przeciwnicy przez ściany. Potem zapytałeś się Majdanka czy ma admina i gdy Ci odpowiedział, Twoje fliki nagle straciły na jakości.
7. Aż do rundy 16, gdzie grzechZrana miał pikować na rampie, a Ty akurat wtedy przybliżyłeś tam. Niestety grzech się rozmyślił. I Ty też. Zacząłeś mierzyć z drugiej strony.
8. W rundzie 18 zacząłeś baitować, choć nigdy tego nie robiłeś.
10. Runda 19. Na początku AFK. Potem patrzyłeś przez ściany na przeciwników pikujących po prawej na dole (a zwykle patrzyłeś na wieżę naprzeciw lub rampę).
11. Mapa lego_2d. Tutaj już na samym początku coś widać. Najgorzej wypadło pikowanie boków. Gdy nie ma przeciwnika, to biegniesz ze scopem, a gdy jest - powoli wcelowany wychylasz. + runda 8 to kompletne dno za które dostałeś ode mnie bana, jak to zobaczyłem będąc na serwerze xD

Udostępniam demka z tych mapek dla innych: http://www104.zippyshare.com/v/d1FOuHr3/file.html - poprosiłbym o wypowiedzenie się jak największej ilości osób (pomoc innych adminów wskazana)
Na żółto zaznaczyłem lekkie sprawy na czerwono te bardziej poważne. Pomarańcz jest pomiędzy.

Decyzję podam w środę. Jeśli nie będzie większości głosów za Tobą (po obejrzeniu demek!) to ban zostaje. W innym wypadku dostaniesz UB i rekompensatę.

@Majdanek @L666666 @ZubaR1337 @grzechZrana @ktokolwiekktochcesięwypowiedzieć @kamil2115 posty typu "hehe trzeba było wyłączyć, bo hehe wbije Dante i będzie ban hehe" będą usuwane i będę prosić o ostrzeżenia dla takich osób.

P.S. Jeśli nadal będziesz "cisnąć beke", to możemy zobaczyć, kto będzie się śmiać ostatni ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.HAHA ty to mówisz (mam:LEMA)
2Ciekawe kiedy/napewno ty kurwa wszystko widzisz i wszystkich zabijasz
3.Juz mówiłem podaj demko ja chce to zobaczyć
Przepraszam nie widziałem że podałeś przeczytałem tylko te punkty od 1 do 11

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Czy na AWP jest może coś takiego jak ban za bycie debilem? Pasuje tutaj takie rozwiązanie. Ta dyskusja robi się śmieszna.. @Dante

 

Edit: Ja tylko komentuję to, jaką zarzuciłeś auto-prezentację swoim zachowaniem w tym poście @sej0n. To było skierowane do Dante, bo jeśli zachowujesz się w taki sposób, w jaki zachowywales, to niestety zostawiasz właśnie taki niesmak po sobie. Nie dziw mi się. @sej0n

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Head Admin

O, dzięki @Ewel przypomniałaś mi.

@sej0n przypominam punkt 12.2. regulaminu AWP. Jeszcze jeden post tego typu "HAHA MAM LEMA" lub "A ty k*rwa wszystko umiesz?!", a temat zamykam.

P.S. Kurde. Chłopaki. Pikować. To jest polskie słowo. Wystarczy napisać po polsku.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, więc i ja się wypowiem bo nie wypada siedzieć cicho gdy Cie trochę znam. A więc tak, przyjrzałem się szczególnie mapie awp_lego_2d. Grałeś bardzo dziwnie, mianowicie- często wychylałeś górę i gdy na przeciwko nie było żadnego enemy, biegłeś sobie normalnie bez patrzenia się w tamtą stronę, natomiast gdy już jakiś wróg tam był, patrzyłeś się tam i scopowałeś- to było bardzo podejrzane. Jeśli chodzi o pickowanie boków, gdy przeciwnik był po stronie gdzie chciałeś spickować to wychylałeś się na kucaka powoli ze scopem, natomiast gdy już tam nie było nikogo, wychylałeś się szybko bez scopa -> to jeśli chodzi o demko :D

Grałem z nim często MM i nie grał tak jakby miał wh, często zamykał i szczerze nie wykazywał się skillem na poziomie LEM'a. Nie miał żadnych podejrzanych akcji, takich jak na awp_lego_2d. Szczerze, nie umiem powiedzieć czy to rzeczywiście wallhack czy też fart :D Pozdro!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem te demka i się wypowiem. Były takie akcje, że peklowałem lewo i nikogo niewidziałem.to było oczywiste, że ktoś będzie na prawo dlatego wy peklowałem prawo wcelowany. Spotkałem się z 1 dziwną akcją jak dla mnie i było to wtedy jak 3 było wemknie wcelowywanych, a ja naglę niewpeekowałem i poszedłem w innego spota na ten moment nie mogę powiedzieć czemu tak zrobiłem, dużo rozmów tez nie słyszeliście, bo gadałem z tsunamim na ts i on mi mógł zawsze info skąd go zabili albo jak kogoś widział (to chyba nie jest zabronione? Byliśmy w 1 teamie). I teraz tak przepraszam za moje zachowanie, ale nigdy niechetowałem na waszych serwerach Wien trochę się zbulwersowałem jak dostałem 2 raz bana, za chelaty których nie mam. Chciałbym poprosić o Jeszce 1 Sansze na UNBANA jeśli ją dostane. I znowu dostana bana po raz 3 nawet nie poproszę o un bana na Forum. I się z tym pogodzę.

*Chciałbym się spytać czemu mnie opiekunka której na AWPach ani razu niewidziałem wyzywa mnie od debili
Edit:@Ewel ok wiem zwaliłem, bo nie przeczytałem do końca, ale to nie jest powód, żebyś mnie wyzywała od debili. Masz Opiekuna powinnaś być wzorami dla ludzi, którzy czytają from / grają na waszych serwerach.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też obejrzałem demko więc jak na moje oko ( mam mge ) i trochę godzin w tej grze przegranych ponad 2k to sądzę że masz WH nie zawsze go używasz, potrafisz się nawet grać ale może mam skilla małego ( w sensie ranga ) to cheaty a skilla umiem odrzucić, jak dla mnie coś masz może nie zawsze ale jednak pamiętam jak jakiś czas temu grałem na serwie nawet coś strzelałem i ciebie zabijałem a w pewnym momencie BUM!!! Zaczołeś strzelać 4-6 killi na rundę co zdawało się trochę nie tak ja rozumiem że trzeba się rozgrzać ale z rundy na rundę no tak trochę ciężko by było. 

To tylko moja opinia ale sądzę że pomimo małej rangi umiem rozpoznać cheaty od skilla.

Pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie to bawni bo niegrałem nigdy na tym serwerze na cheatah/ a wszyszcy mówią ze coś mam,troche to szmieszne i niewiem jak mam wam to udowodnić

Edit:Jeszce dodam jak by ktoś nieprzeczytał dokładnie umnie w teamie był tsunami i siedzieliśmy razem na TS mówił mi info jak kogoś zauwazył

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie tematu... 

Jeśli chodzi o wspólną grę typu MM'y , to tak graliśmy sporo.

  • Tam zwykle zamykałeś i nie strzelałeś tak dobrze jak na serwerze. Mimo wszystko że jakiś czas ze sobą gramy , to muszę się uchylić do postu Zubera i Dante'go.
  • Na załączonych obrazach wideo widać wyraźnie wspomaganie widzenia.

Wybacz ja nie twierdzę że masz vision assistant , tylko to widać ,  nie rozumiem jednego , dlaczego na MM'ach grałeś bardzo słabo jak na range Gold 3-4 , a na A.W.P jak Global ( lepszy nawet ode mnie ) . (nie to że się przechwalam czy coś ^^)

Z Tym że u mnie to norma zbijać 25-30 fragów jak mam formę , Zuber to potwierdzi :) , a u Ciebie niestety nie wygląda to dobrze. Nie potrafiłeś kontrolować nawet odrzutu broni. a Head Shot'y na AWP-kach siadały.

Jak dla mnie , jakiś Vision Assistant jest tam widoczny , To tylko moja opinia po obejrzeniu tego. Trochu żalu jest że słowa "czysty" Były kłamstwem , niestety wideo jest i jestem przekonany co do swojego zdania , sorki.

 

 

Pozdrawiam

Patryk , Tsunami 

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Head Admin

@sej0n - Twój ban zostaje. Po ponownym obejrzeniu demek - stwierdziłem, że jest to jednak zbyt oczywiste. Odnosząc się do Twojego argumentu "Tsunami i siedzielismy na Ts moze potwierdzić że niecheatował(em)" - który miał być ostatnią deską ratunku, a okazał się gwoździem do trumny - w jaki sposób kolega z którym rozmawiałeś przez TSa może stwierdzić czy masz WH. Tym bardziej, że jako członek przeciwnej drużyny nie może widzieć tego co Ty, a członek tej samej - nie widzi przeciwnika.

@Tsunami - wielkie dzięki za obiektywizm, ale przypominam, że podawanie info o pozycji swojej drużyny (przez TSa lub inne programy zewn.) jest traktowane jako zewnętrzne wspomagacze = permban. Tym razem tylko upominam.

Temat zamykam, podanie odrzucam, ban zostaje. Dzięki sej0n za skorzystanie z naszej sieci.

Ave Ceasar morituri de salutant.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...