Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

[Rozpatrzone] Podanie o admina - кaⓇoL


Karoleu

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:  кaⓇoL

Wiek: 19 

Ranga: MG2

Steam ID: STEAM_0:1:45132107

Ilość godzin na serwerze: https://www.gametracker.com/server_info/155.133.41.246:27615/top_players/?query=кaⓇoL

Ilość godzin w CS:GO:  1480

Znajomość regulaminu: 8/10

Doświadczenie w adminowaniu: Admin DD2-8miesięcy tutejszej serwerowni, oraz administrator na innych sieciach 1.6

Miałeś u nas bana, jeżeli tak to podaj powód: Nie miałem nigdy

Ilość godzin w tygodniu ile możesz poświęcić na grę: 2-5 godzin, aktualnie mam sporo czasu

Znajomość komend SourceMod: 10/10

Dlaczego powinieneś zostać adminem?: Aktualnie gram ciągle na serwerze i kiedy nie wejdę ciągle jest dużo krzyczących dzieci oraz ludzi którzy puszczają bindy oraz się wyzywają i zazwyczaj niema administratora wtedy piszę do Yarego i ogarnia towarzystwo, dlatego chciałbym pomóc administracji nad panowaniem chaosu , który często się zdarza między graczami.  

Sprawny mikrofon: Tak posiadam

Drobna pomoc pieniężna: Jak najbardziej, Vip już nawet jest :D 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że zawsze ktoś jest dostępny z tej listy i chetnie pomoze, nie tylko @Yary :)

Aczkolwiek godziny i znajomości (rozpoznawalność) na sieci sa twoim + 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o podanko to wszystko w porządku, z tym ze na serwerze się nie spotkaliśmy ( być może nigdy nie rozmawialiśmy) to tyle. Jestem na TAK i wydaje mi się, że można zamykać nabór na administracje na tym serwerze. 

PozdrawiamPiateczka

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Jestem na TAK. Karol był wcześniej Adminem na DD2. Spełniał dobrze swoje obowiązki. Wchodził regularnie i dawał z siebie ile mógł. Jedyną wadą jest właśnie jego zachowanie, którego czasami nie kontroluje i wdaje się  niepotrzebne dyskusje. Jednak nie jest to osoba, która pod wpływem emocji mogłaby zbanować pół serwera. Ufam mu :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Również grałem, widziałem, zabijałem.

Grając z nim ostatnio wydawał się już w lepszej kondycji psychicznej :D i był bardzo opanowany, mimo że dzieciaki i inni darli się i wyzywali ; ) 

Można dać na okres próbny ; ]

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...