Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

PokeBot


noskillPL

Rekomendowane odpowiedzi

  • VIP

Moja propozycja jest następująca... Chciałbym, żeby na ts'ie pojawił się jakiś PokeBot, który będzie informował administrację ts3 o tym, że ktoś przyłączył się do kanałów takich jak "Potrzebuje pomocy!", "Potrzebuje rangi" oraz "Potrzebuje kanał". Ma to na celu zmniejszenie czasu oczekiwania na pomoc użytkownikowi. Na ts'ie jestem praktycznie codziennie, aczkolwiek jak jestem w jakiejkolwiek grze, to nie widzę 24/h tego, że ktoś wszedł na kanał i potrzebuje pomocy. Jeśli natomiast dostanę ową informację o przyłączeniu użytkownika do kanału, zawsze mogę wszystko zminimalizować i pomóc danej osobie :) @Dzagu oraz @Blyetu , rozważcie proszę tą propozycje :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Legenda

Jakby ktoś ogarniał to by wiedział ze są boty które zawierają funkcje pokebot i są boty które w zasadzie mają funkcje taka by było live radio, i nie zawsze ten sam bot ma dostęp do tego skrypta, tak więc nie potrzebne są tu komentarze typu "TAKI ZAJEBISTY TS ŻE JA ..........". ( Jak ktoś jest nie ogarnięty to to był sarkazm :) )Aktualnie czekam na Dzaga aż wgra jakiegoś bota i potem będę mógł go skonfigurować.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

A co do przenoszenia Alvin to ja nie chce opiekunom dać możliwości do przenoszenia szarych użytkowników z całego TS tylko kombinuje jak wam w strefie dać możliwość do przenoszenia tak więc opisze na szybko. Ustawiasz permisje na kanale tak, jeżeli tak to każdy użytkownik by mógł przenieść każdego użytkownika na waszej strefie, jeżeli dam permisje wam czyli grupie opiekunów będziecie mogli przerzucać nie zależnie czy dana osoba jest na waszej strefie czy nie, tak wiec muszę przydzielić waszej grupie opiekunów permisje z ustaloną mocą aby to zrobić muszę ustawić na waszych kanałach minimalną moc i jeżeli to ustawie to muszę sprawdzać czy dane moce nie żrą się z ustalonymi permisjami Użytkownika lub jakiejś innej rangi tak więc jak sam widzisz na to schodzi dużo czasu + jeszcze to że każdy chce sobie przysłowiowo kur... odpocząć po pracy. 

Zakańczając ten post mam dziennie do dyspozycji max. 1/2 godz dziennie 

A i PS. Jakby ktoś się pytał o soboty i niedziele to już tłumaczę. Istnieje coś takiego jak szkoła zaoczna, polega ona na tym że osoby pracujące mają problem zarazem chodzić do szkoły jak i do pracy tak więc jest rozwiązanie tego do szkoły chodzi się co 2 tyg. w weekendy czyli w ciągu miesiąca mam 4 dni wolnego !!!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Centrum pomocy jest kanałem informacyjnym i uświadamiając cie, nie mamy kanału zarejestrowany jak chcesz range piszesz aktualnie do admina póki nie pojawi się takowy PokeBot'a ale mniejsza wracamy do tematu KANAŁÓW CENTRUM POMOCY tak jak mówiłem jest to kanał informacyjny i kanały pod nim takie jak potrzebuje rangi i potrzebuje kanału służą dla graczy a przynajmniej wcześniej służyły.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda
20 minut temu, Blyetu napisał:

A co do przenoszenia Alvin to ja nie chce opiekunom dać możliwości do przenoszenia szarych użytkowników z całego TS tylko kombinuje jak wam w strefie dać możliwość do przenoszenia tak więc opisze na szybko. Ustawiasz permisje na kanale tak, jeżeli tak to każdy użytkownik by mógł przenieść każdego użytkownika na waszej strefie, jeżeli dam permisje wam czyli grupie opiekunów będziecie mogli przerzucać nie zależnie czy dana osoba jest na waszej strefie czy nie, tak wiec muszę przydzielić waszej grupie opiekunów permisje z ustaloną mocą aby to zrobić muszę ustawić na waszych kanałach minimalną moc i jeżeli to ustawie to muszę sprawdzać czy dane moce nie żrą się z ustalonymi permisjami Użytkownika lub jakiejś innej rangi tak więc jak sam widzisz na to schodzi dużo czasu + jeszcze to że każdy chce sobie przysłowiowo kur... odpocząć po pracy. 

Zakańczając ten post mam dziennie do dyspozycji max. 1/2 godz dziennie 

A i PS. Jakby ktoś się pytał o soboty i niedziele to już tłumaczę. Istnieje coś takiego jak szkoła zaoczna, polega ona na tym że osoby pracujące mają problem zarazem chodzić do szkoły jak i do pracy tak więc jest rozwiązanie tego do szkoły chodzi się co 2 tyg. w weekendy czyli w ciągu miesiąca mam 4 dni wolnego !!!

Ja tam pretensji aż takich nie mam. It was just a question, dude :p Tez mam szkołe i prace i wiem, że czasami ciężko znaleźć ochotę a przede wszystkim czas na kompa :p Z wiekiem po prostu tego czasu brakuje :/ 

W takim razie będe czekać :p

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...