Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

szukam


Mefisto

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szukam kogoś kto pomógł by mi wbić rangę LE LEM lub SUPRIME i z 3-6 lvl faceit. Nie chcę grać już solo i tez nie chce grać w team chce jak najszybciej wbić range/lvl.

Mam 19 moja ranga to MGE byłem bliski awansu 1-2 mecze ale przez ruskich a nawet przez polaków przegrałem teraz 3-4 mecze i oddaliłem się od awansu. Na faceit też było podobnie miałem 4 lvl ale przez ludzi którzy chcieli tylko przegrać mecz spadłem do 1 lvl potem próbowałem sam grać ale znów to samo.Jeżeli ktoś chce ze mną pograć pisać na PW Steam http://steamcommunity.com/profiles/76561198190383841/

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Head Admin

Nikt normalny na tym poziomie nie pomoże Ci wbić rangi. Na poziomie LE i wyżej wymagana jest praca drużynowa, a z tego co widzę, to Ty się do tego nie palisz. Ja nie pomogę (granie solo nawet z nietoksycznymi graczami nie daje mi satysfakcji z wygranej).

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Detektyw
2 godziny temu, Mefisto napisał:

Mam 19 moja ranga to MGE byłem bliski awansu 1-2 mecze ale przez ruskich a nawet przez polaków przegrałem teraz 3-4 mecze i oddaliłem się od awansu. Na faceit też było podobnie miałem 4 lvl ale przez ludzi którzy chcieli tylko przegrać mecz spadłem do 1 lvl potem próbowałem sam grać ale znów to samo.

 

 

Nie wiem czemu, ale zawsze mnie takie argumenty śmieszą XDD Kappa

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

A czemu miałbym nie grać zespołowo ? Po czym to stwierdzasz ? Może po prostu jak bym miał z kim zagrać sensie chodzi mi oto żeby nikt np. z meczu nie wychodził, nie strzelał we mnie specjalnie, żeby infa nie podawał drużynie przeciwnej na czacie gdy ma się 1v1 lub 1v3 Nie chodzi mi oto żeby ktoś mnie wybustował tylko żeby ktoś ze mną pograł 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Head Admin
4 godziny temu, Mefisto napisał:

nie chce grać w team

Ten tekst mówi wprost "nie będę współpracować w drużynie" :v

Nie znam Cię i nie grałem z Tobą, więc nie mogę powiedzieć czy to prawda, ale na pewno pokazuje pewne cechy o Tobie. Ja mając MG1 nie chciałbym z Tobą grać po tym poście.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Dante napisał:

Ten tekst mówi wprost "nie będę współpracować w drużynie" :v

Nie znam Cię i nie grałem z Tobą, więc nie mogę powiedzieć czy to prawda, ale na pewno pokazuje pewne cechy o Tobie. Ja mając MG1 nie chciałbym z Tobą grać po tym poście.

Chodzi mi o to że nie chce tej całej szopki z treningami z grą od 16 do 22 tylko chce grać normalnie mm z 5 graczy która mnie nie wywali w meczu. Chodzi mi o to że umówimy się gramy i tyle 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Head Admin

A ja Ci tylko mówię, że na LEMa i wyżej są wymagane treningi drużynowe, albo naprawdę mocne zgranie. Oczywiście są tacy co wbijają globala samemu, ale mnie bardziej satysfakcjonuje gra z zespołem i sprawdzanie jak dobrze przewidzieliśmy ruch przeciwnika.

Nie, mecz z Tobą mnie raczej nie przekona, bo jestem wymagający w grze zespołowej :p

 

EDIT: Jak napisałem wyżej - jeśli tym postem chciałeś kogoś przekonać, to mnie Ci się nie udało, może ktoś inny będzie chętny ;) 

@Mefisto

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie też ale na razie chce wbić DMG LE bez tych treningów a potem jak się będzie dalej układać między nami to może grać jako team itd. Na razie chcę tylko wbić tą rangę i 4-6 lvl faceit a potem chcę  mieć drużynę aby ćwiczyć wszystko itp. Tylko że teraz dużo teamów jest z rangami s6 g4 a jeżeli chcę grać na lepszym poziomie wiedzieć że będę się rozwijać i też że drużyna będzie się rozwijała to potrzeba mieć tą rangę LE LEM lub 4-6 lvl faceit 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dante ale nigdy nie zagrałeś ze mną to czemu miałbym nie grać zespołowo ? Dlatego że napisałem że szukam kogoś do gry ale nie do teamu ? Bo może szukam jednego lub więcej graczy aby nie grać sam aby chociasz nie wywalali mnie w ostatniej rundzie w meczu żeby miał normalne info od niego. Dobra jeżeli ktoś nie chcę grać to proszę nie robić gówno burzy 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...