Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

[Rozwiązany] Propozycja/Problem


KreyZeR_SSJ2

Rekomendowane odpowiedzi

Generalnie sprawa wygląda tak że wprowadziliście team balance ale według mnie nie działa on poprawie co mnie strasznie denerwuje... Sprawa wygląda tak że ugrywam 5 rund powiedzmy po stronie terro i jako że jestem pierwszy w tabeli team balance automatycznie mnie przerzuca do innego teamu i zaczynam odrabiać rundy które głównie ja ugrałem i zazwyczaj jak już jest wynik 10:5 to w ostatniej rundzie mnie przerzuci do słabszego teamu i przegrywam mecz a większość rund z wygranego teamu to głównie moja zasługa... To mnie troszkę boli i śmiesznie wygląda jak mając 30 fragów i 8 mvp przerzuca Cię serwer do teamu w którym są ugrane 2 rundy. Druga sprawa jest nieco gorsza bo gdy się zostaje 1vs1 automatycznie jest walka na kosy co moim zdaniem jest beznadziejne same w sobie bo nie masz wpływu na tą decyzje i dużo lepsze były by np noscopy tak jak było kiedyś a po drugie ten system jest wadliwy bo bardzo często gracze się bugują w sobie i nie ma się żadnego wpływu na wygraną... 
Edit: 1.Moja propozycja to naprawienie się bugowania kos 1vs1 przy czym dwie osoby powinny wyrazić zgodę lub zmiana na noscopy 1vs1 
         2.Ulepszenie Team Balance albo likwidacja Team Balance bo wolałbym przegrać z teamem który od początku jest słaby i dostać honorowo wciry bo mieli lepszy team niż tyrać na wynik a potem przerzutka do gorszego teamu i przegranie mapy dzięki rundą ugranym przez samego siebie

Edytowane przez KreyZeR_SSJ2
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o balans to się zgadzam,osoby które carry'ują jeden team są co kilka rund wywalane do drużyny przeciwnej i nie raz jest sytuacja,że w jednym teamie graja 4 osoby a w drugim 10. I to sprowadza nas do drugiego problemu czyli zmiany teamów przez komendy !t i !ct,które nie mają prawa bytu jeśli chodzi auto-balance. Kappa

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z wami, team balans troche już irytuje mnie przez to gdy sobie otwieram tabele ugrywam 3/4 rundy i nagle wywala do przeciwnego po czym tam ugrywam 2/3 i znowu wywala do poprzedniej drużyny. Imo chociaż troche powinien on zostać ogarnięty Keppo

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Head Admin

Balans na tym ma polegać. Ma to zapobiegać raczej sytuacjom, gdzie jest 10:1 i w jednej ekipie jest 9 osób które grają dobrze + jedna powiedzmy z topki, a w drugiej 4 osoby z dołu. Dodatkowo w planach jest granie 20 rund zamiast "do 11", więc będzie szansa na comeback :p Po prostu nowi gracze, którzy dołączają i są ciśnięci 11:1 szybko wychodzą z serwera i nie wracają, a Ty @KreyZeR_SSJ2 i tak do nas wrócisz nasz wspaniały graczu ;)
Po prostu dajmy szansę słabszym drużynom dając im najlepszego z przeciwnej. Jak to nie wystarczy, to autobalans przerzuci więcej graczy.

 

Btw. cieszę się, że w końcu założyłeś konto na forum xD

 

Kosy - fakt. @Dzagu w poprzedniej edycji było po prostu możliwość kos (był wybór "tak", "nie") i nie przenosiło nikogo nigdzie. Jest szansa na coś takiego ponownie? (bo było i działało [dobra, czasem się bugowało] )

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dante Lepsze były noscopy 1vs1 z samą obręczą dookoła postaci. Kosy nawet jak naprawicie bugi to i tak znajdują się często raki którzy uciekają przed przeciwnikiem :p A ludzie i tak będą trollować xD Wyobrażasz sobie to uczucie jak masz clutcha 1vs5 po czym zabijasz 4 i ostatni Ci ucieka? Piany można dostać :D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • Dante changed the title to [Rozwiązany] Propozycja/Problem
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...